Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

witam juz popołudniowo :) u mnie narazie cisza bo listonoszka bedzie pozniej ale znajac zycie i tka nic nie dostane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princeton gilr ja tez jestem psia maniaczka, dlatego wlasn9e pomagam w schronisku, ja tez mam gelerta-zoltego!! on jest najledniejszy:) takie fajne uska i ogonek:) jak sie kupuje zabawki to sa tam sa co chwile nowe i tam sa takie zabawki jak te wszierzaki:0 i ja mam wlasnie zabawke gelerta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lawii - masz u mnie wielkiego plusa za te zwierzaczki - ja niedawno wzielam kotka (kupilam - inaczej mi bylo gluio :) ze schroniska potem przyplatal sie piesek :) jestesmy szczesliwa 4osobowa rodzinka :) bez nich to by nie bylo to samo...:) podziwiwiam Cie za mocny charakter, za wspolczucie do bidactw, za niesklonnosc do zalamki - ja bym tam nie dala rady - caly czas bym plakala...wielki podziw ode mnie do Ciebie - super ze sa takie osoby jak Ty - tak 3 mac :) pozdrawia Cie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laseczki 😘 Lola.. --> ja piszę dokładnie tego samego maila o gadżety do firm co do Urzędów miast :) I powiem wam dziewczyny, że najbardziej rozrzutne są te małe miasta, a nie te wielkie :) Pozdrówka dla was 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linka Princ...i pozdrowienia dla pieska. Lawia więcej takich ludzi jak Ty i może wreszcie tym zwierzakom będzie lepiej. Ja też kiedyś chciałam być wolontariuszką w schronisku, ale w mojej okolicy nie chą, lub nie potrzebują. Szkoda, bo to fajna sprawa przynosić tym nieszczęściom troszkę słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj tylko jedzonko dla kotka ze strony ww.rosnijzdrowo.pl :) ALe się ciesze, chyba bardziej niź mój kotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny bardzo wam dziekuje za mile slowa!! jestescie kochane!! tak bardzo cie ciesze ze jest nas wiecej, teraz u ludzi panuje taka znieczulicza, jak jechalam autobusem to widzialam na drodze zwalni a i nagle WYPCHALI PSA Z SAMOCHODU I ODJECHALI!! boze nawet nie vylam w stanie zapamietac koloru tego samochodu!! wysiadlam i wzielam go do schrobiska...:(...te smochodu prawie go rozjechaly!! biedny psiaczek nawet nie chcial za mna isc bo myslal ze jedgo \"opiekunowie\" po niego zwroca😭 jak tak mozna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Lawii Ludzkiej istoty Nelszy007 Freji Lady Stokrotki21 Jok3r PrincetonGirl no i w ogóle dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziorka
A jak sie na grono dostać mozna? od jakiegos czasu tu jestem i w preferencjach mam niekatywne linki potrzebne do rejestracji pomoze mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos. Ładne?? Ty lepiej założ okularsy!To jest foto pt. \"Chcialabym a boje się\" W wolnym czasie oglądam powtorki meczów wisły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam zaproszenie do grona od PrincetonGirl,ale chyba też moge wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej właśnie laski. Najpierw może byśmy się tak znalazły w gronie, bo część już się poznajdywało, ale jeszcze nie wszystkie. Ja jestem jako Pati w gronie. Teraz mam obrazek \"ruchome delfiny\" ,więc skoro ja Was nie mogę znaleźć to Wy znajdźcie mnie:) Druga sparwa to może jestem jakaś nie tego, ale za chiny nie mogę skumać o co biega w tych zwierzakach. Zwiedzam tam i nic. Może jakaś instrukcja za co się najpierw brać , co z tym zrobić i gdzie:) Dzięki z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziorka
Jokr3r pozdrowienia i 🌼 też jestem młodą mężatką-jescze bez maluszka ale w najblizszej przyszłości...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Nelsza i jak mozecie to mnie posuzkajcie bo ja jakoś nie moge sie połapać w tym gronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×