Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Do T_I_N_K_I: Za co niby miałabym się odegrywać na Jok3r? Nic mi nie zrobiła, darzę ją sympatią, gdyż podrzuca na forum wiele linków. Dziwi mnie dlaczego niby miałabym się podszywać pod jakąś osobe, która posługując się nickiem Chłopak Jok3r próbuje namieszać na forum. Jak już mówiłam-do Jok3r nic nie mam. Ale jestem zła na CIebie TINKA że obrzucasz mnie błotem, twierdząc (nie przypuszczając, ale twierdząc) że to ja. Jesteś w wielkim błędzie... Pozdrawiam Forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie- osboa podająca się za chłopaka Jok3r krytykuje również Brawurkę_00 - drugą osobę do której nic nie mam, a która również została pokrzywdzona przez jakiegoś \'naśladowcę\'. T_I_N_K_A - proszę, wyjaśnij mi skąd takie wnioski i oskarżenia płynące w moim kierunku??? Masz u mnie za to duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ZA!! :-P \'\'zlewać takie wypowiedzi a będzie ok\'\'\'❤️ U mnie dzisiaj tylko 1 przesyłka z Mona Lizy Mincer-wykazali się bo aż 8 próbeczek i mnóstwo ulotek:-D POZDROWIONKA I MOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A - widzisz co narobiłaś?? Teraz ta osoba będzie się podawać za mnie. Ale nie wierzcie jej - JA ZAWSZE SIĘ LOGUJĘ jak się wypowiadam. A jeżeli ktoś posługuje się moim pseudonimem i jest niezalogowany - znaczy że jest ZWYKŁYM OSZUSTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wreszcie pojawiło się słońce. Miałam dzisiaj nockę zarwaną, bo mój pies rozwalił sobie łapę na spacerze i musiałam ją zreperować. Krew sie lała strumieniami, ale już jest dobrze. Piesiunio odpoczywa i ma się świetnie. \"O ile wiem\" masz rację jestem już szczęśliwą mężatką, a za niedługo chyba mamą, ale to jeszcze nic pewnego, więc jak moje szczęście wróci z morza to może czeka go niespodzianka:) Monika 124 ja do Ciebie też nic nie mam. Buźka dla Was laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie na razie nic. Princeton Girl masz fajny blog i ślicznego naprawdę kundelka(jeśli to ten ze zdjęcia):-).Takie pieski są najbardziej przyjacielskie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda,żeja nie mam psa :-( P.S. Widzę,że znowu jakaś jazda na forum..........:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniemamocna
Ja dostałam tę paczuszkę po ok 1,5 tygodnia i za darmo. Dostałam także maila zwrotnego z potwierdzeniem jej nadania. Nie rozumię dlaczego mi nie uwierzyłyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniemamocna
Tzn. dotyczy to paczki przedszkolaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed chwila dostalam zaproszenie do Lady Spick Stick - czy jak to sie tam pisze :), powiedzcie mi tam trzeba tylko uzupelnic swoje dane i dac na zapamietaj i tyle? potem sie czeka tak ? czy nalezy to gdzies wyslac? prosze o pomoc i dziekuje z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dopiero wstałam i widze ze chyba mnie cos omineło. Jakis chłopak Jok3r ? moderator powycinał ???;) wielka szkoda Lola dzieki, tak to moj piesek ze zdjęcia :) pozdrawiam wszystkie próbomaniaczki 🌼 oraz pieska Jok3r 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zadam pytanko głupie może ale co Wy do tych urzędów miasta piszecie odnośnie gadżetów-----bo normalni ni wiem no bo o foldery to można napisać ,że się miastm interesuje a te gadzety?? Jakby ktoś mi mógł odpowiedziec..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
cholera czy wam tez sie poczta na onecie nie chce odpalić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freja narazie tylko to:) pozniej dostaniesz jeszcze jednego maila takiego jak ja dzisiaj :) ---> Witaj Informujemy, że wysłaliśmy nową kulkę Lady Speed Stic pod wskazany przez Ciebie adres. Jeśli otrzymana kulka będzie miała naruszone opakowanie, prosimy o poinformowanie nas, a w najbliższym czasie wyślemy Tobie kolejną kulkę Lady Speed Stic. Poinformuj nas o fakcie otrzymania przesyłki i jej stanie wypełniając formularz na stronie internetowej o podanym poniżej adresie, po zalogowaniu się z użyciem Twoich danych dostępowych. WAŻNE: Przypominamy rownież o wprowadzeniu swojej opinii na temat użytkowania kulki Lady Speed Stic nie wcześniej niż po 7 dniu i nie później niż po 14 dniu użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy na dzien jadza te zwierzaki neopets?? moja jest gelertem i taka sama na zabawke!! dzieki za link princetongirl to jests super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuppssss.... bardzo cie przepraszam, naprawde bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo!!! wybacz papierowa nozyczko:P jeszcze raz cie bedzo przepraszam i tobie bardzo dziekuje za linka nozyczko:p🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dla ciebie!! pozdro dla wszystkich dziewuszek:* kiedys kolerzanka mi wlasnie wspominala o takiem wirtualnym zwierzatku , ale nie wiedzialam jak tego szukac, wiec mozna powiedziec ze nozyczko spelnilas moje male zyczenia:* jak juz wspomnialyscie o pieskach to ja mam foxteriea kazanka, i od 4 lat pomagam w schronisku dla bezdomych zwierzat, wszyscy sie dziwia bo sa wakacje a ja tam codzienie chodze na 7 rano:* ale te psiacki sa takie biedne, nawet jeden bez lapki... ale to nie o tym buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym zwierzakom sie kupuje ksiazki, jedzenia zabawki, perfumy:)szczotki, wszysto wszystko co chcesz!! ale zeby to kupic musisz grac w gry i zdobywasz punkty, po prawej stronie masz games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło mo też poczta z onetu nie chce się ładować!!Jak ja mam sprawdzić korespondencję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princetongirl polecam to jest super!! tam sa niektore takie slodkie!!!! kotki , kroliczki!!! boziu!! i mozesz im kolory wybierac i wybierac gdzie bedzie mieszkal, moja laawiaa:) mieszka w lesie:) ps.imie zwierzatka nie odnosi sie do tego jak ja sie tu nazywam, kiedys w scgrobisku byla taka dobermanka z ucietym i wyszacym noskiemm i ja usustwialamm i dlatego teraz wszytko tam nazywam cio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka właśnie przed chwilą był u mnie listonosz i przyniusł mi kulke świetnie pachnie:) a i dostałąm próbeczki z dermiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia..
CZytam czytam i postanowiłam też się z wami podzielić o ile interesują was bezpłatne katalogi z projektami domów :D pozdrawiam :D tutaj zamawiajcie jest na stronce rzuca sie w oczy http://www.domywstylu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia..
a i jeszcze moze ktoś mi poda jakąs stronke z cyzms podobnym , kosmetyki czy cos :D pzdR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski o jakich wy zwierzątkach mówicie, bo tak czytam i nie wiem o co chodzi. Gdzie do tego link znajdę, bo mnie to zaciekawiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przybył Pan listonosz i pzyniosl mi : -Paczke od Ambasady Danii ( same ulotki) -Paczke od Karpacza (bardzo fajowa ) - jakas dziwną Biblie :P Jehowa pewnie,albo coś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×