Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Dziorka
Tez chciałbym byc w gronie bo tutaj jakos nie moge się zalogować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie dostalam info, ze kulka Lady Speed Stik zostala do mnie wyslana :) glupie pytanie...ale pytam powaznie - to dochodzi normalny dezodorant w kulce? aa i jeszcze jedno - dobry jest? ja zamowilam \"fruity\" czy jak to sie tam pisze :) pytam czy jest dobrym antyprespirantem czy badziewkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lady_Stokrotka21
Powiedz, co najfajniejszego dostałaś z miast? Nie mów z jakiego tylko właśnie co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziorka
Jak mogę dostac się do grona, tutaj nie potrafie się zalogować...pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziorka
dzieki jok3r:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freja, ja mialam juz kulke fruit bo sobie raz kupilam i dobra jest, polecam. a jako testerce przyslą mi chyba niebieską do wypróbowania bo taką wybrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGirl - spoczko dzieki za odp :) caly czas w sumie uzywam rexon ale normalnych a areozolu - zdazylo mi sie kupowac kulki czy sztyfty ale sie nie sprawdzaly, stad sie pytam czy to LSS nie jest badziewstwem bo jak jest he :) to po co mi to :) ale jak mowisz ze dobre to oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie kumam tego neopets nazbierałam już ileś tam punktów i co dalej. Co ja mam wogóle tam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziorka
Jok3r mam dzieki zarejestrowałam sie jako...Dziorka...teraz buszuje i poznaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja spadam, bo mam robotę. Później jeszcze wpadnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!czy ktos moglby raz jeszce podac linak do lady speed stick,bo raz juz sie rejestrowalam ale nie dostalam zadnej odpowiedzi mailem:((dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlos bardzo ci dziekuje za pozdrowienia i tez cie pozdrawiam moje slonce:* i wszystkie \"czarne \" stale slonca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny 🌼 DO Do Lady_Stokrotka21 --> najfajniejszą rzeczą jaką dostałam z miasta jest zamykany, kolorowy, duży kubek z tektury (twardej) oraz przepiękną, kolorową filiżankę do herbaty wraz z podstawkiem :D a także taką śmieszną Syrenkę figurkę (z różnych miast to wszystko) :D Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
ze za próbki, czy gadzety nie płaciłyscie kosztów przesyłki to wiem ale chciałam sie zapytac czy tak samo jest w konkursach????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tico
A myslałyscie kiedys zeby zaczac zarbiac przez neta ? W koncu tyle czasu w nim spedzacie :) Wiem ze jest duzo firm-naciagaczy, ale moge wam polecic dwie w ktorcych na SERIO przyslaja maile, na SERIO jest duzo bannerów i na SERIO idzie zarobic troszke. Kokosow nie zbijecie ale zawsze jakas kaska sie przyda :) Chociazby zeby zamowic te platne probki mozecie zapisac sie tutaj do tych firm : http://www.worldwide-cash.net/pages/index.php?refid=ineczka88 http://www.expert-mails.com/pages/index.php?refid=ineczka88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ineczka88 zbija za nas kasę
nieładnie, oj nieładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mam pytanie ile czasu czekałyście na przesyłke od kolastyny i sorai? Kolastyna rowno 7 dni temu wysłała mi ze cos dostane a tu nic :) Chyba jestem nie cierpliwa :DNo trudno poczekam, ale tak dla porównania to ile mniej więcej:) Pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tico
na mnie tez ktos zbija ;/ wy tez mozecie zbijac na kims :P przeciez na tym wy nic nie tracicie to co to za zbijanie kasy. Jesli nie chceci nie musicie sie zapisac :) Tylko mowie ze to fajny sposob zeby sobie kaski dorobic. Nie chce nikogo oszukiwac, ani tym bardziej kase zbijac "po trupach". Przepraszam jesli was urazilam tym poprzednim postem :) Nie w tym moj interes zeby was wyzyskiwac :) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu widac, jak kto czyta topic... dokładnie, czy pobieznie:) tico, o prizee dyskusja była parę dni temu, czyli kilkadziesiąt stron:) wszystkie namiętnie grają i gonią króliczka a mnie dzis miła niespodziewanka spotkała- kupiłam sobi etaka promocyjną kawę ze szklanka, w domu okazało się, że szklanka jest pęknięta:( napisałam więc do tej kawy @- że kupiłam, i peknięta, a kawę ich piję i lubię i co teraz... miła pani mi odpisała, że dostanę taki zestaw jako zadośćuczynienie- bo dbają o klienta:) miło, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×