Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

a patrzcie co mi odpisali: Darmowe produkty mozna otrzymac klikajac na umieszczone w serwisie VirtuEla linki do firm ofrujacych takie produkty. Pozdrawiam Elzbieta taaaaaaa tylko ze tam nie widze zadnych takich linkow:/ chyba mnie delikatnie spławila elzunia:) heheh ehhhhhhhh szkoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szrlotka22 Nie pamiętam, bo adres nie był podawany na forum. Trzeba było wrzucić w wyszukiwarkę i tak znaleźć menard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szrlotka22 Nie pamiętam, bo adres nie był podawany na forum. Trzeba było wrzucić w wyszukiwarkę i tak znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do angela6 no własnie ja w ten sam sposob zrobiłam i nie byłam pewna czy pod dobry adres wysłałam:) dlatego sie spytałam hmmm przyszły mi probki z mona lizy 2 razy ale zeby było weselej zupełnie inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziołchy:) ciagle pada, asfalt ulic jest dziś sliski jak brzuch ryby... i tak ma być dokońca tygodnia, brrrr z żalu zaszyłam się w piwnicy i posprzątałam, powymiatałam pajaki... próbek- zero... tylko faktura PLUSa i wyciąg z banku (ojojoj) A! Był dziś pan z UPS z przesyłką. Wyobraźcie sobie- przysłali mi tę nieszczęsną kawę ze szklanką. Tym razem potłuczona w drobny mak... Musiała gdzies zlecieć w podrózy. Chyba mam pecha, a kobitka dobrze przeciez chciała. Eh... A z dobrych rzeczy- wreszcie udalo mi się sprzedac kieckę na Allegro, jeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirek
hej wlasnie czytam wasze posty i chcialabym sie dowiedziec jaki adres meilowy jest do tego DuWopu. Myle ze pomozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle
ze sobie mozesz poszukac i poczytac pare stron wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pierwszy raz się dziś odzywam na waszym forum ale zaglądałam tu wcześniej. Dzięki Wam dostałam próbki z Mincera i erisa. Ale ja polowałam od jakiegoś czasu na przewodniki, pisałam do miast które mi wpadly do głowy i troche sie tego nazbierało. Kazde miasto dokładało mi jakiś gadzet choć o nie nie prosiłam. Pochwalę się: - Poznań dziś wielka paka chwytnik na zdjęcie, smycz, długopis, ołówek, pocztówki, proporczyk, podkłądka pod mysz - Świnoujście długopisy, chwytnik na zdjęcia, kubek, naklejki - Warszawa długopis, smycz, zapalki, puzzle, naklejki, proporczyk - Cieszyn długopis, ołówek, naklejki, proporczyk -Gdańsk- proporczyk, bursztyn z zawieszką na łańcuszek, naklejki, długopis -Bielsko Biała- smycz, długopis Oczywiście wszystkie miesta mi przyslały wypaśne przewodniki i mapy, oraz płyty CD, jest tych miast więcej ale te które wymieniłam wysłały też gadzety. - z firmy poligraficznej dostałam dziś kalendarz książkowy na przyszły rok, zakładki, smycze, długopisy, małe kalendarzyki, podkąłdke pod mysz - z GLT dostałam piłeczke plażową, długopis, smycz - z Warki strong otwieracz dostałam A i jeszcze przestroga, nie wymieniajcie sie adresami z laska ktora ma adres lolajestextra. Nadziałam sie;/ tak to jest jak chce sie wiecej niz sie ma :( Pozdrawiam i mam nadzieję że komuś się przydadza namiary. No i bede tu zaglądać jeśli pozwolicie POzdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziołszki! dzsiaj dostalam probki z dermiki, wy pisalyscie ze dostlyscie okolo 20 a ja 7 buuuu, ale dobre i to!! wazne ze przyszedl mus i to ten poziomkowy.kurde uwielbiam owocowe kosmetyki zreszta takie tylko mam:) napisalam do tego lil-lets(tampony) chyba taka mala paczuszka przyjdzie podobno do \'\'o.b.\'\' i pokazal sie komunikat ze zalapalam sie na probki to tam jest tylko na 1000 osob wiec spieszcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzisiaj wróciłam z małej podrózy - byłam w Parku Jurajskim, a w skrzyneczce tylko jeden liscik.... ale dobre i to. Dostałam broszuwy o Szwajcarii.. fajne :) Pozdrawiam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaki
jest adres do tego DuWopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
dougt@duwop.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I piszecie
tam po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
Taaaaaaaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
info@billabong.com.pl spróbujcie odpisali mi w mailu ze gadzety zostały przyznane. Wiec sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
aiszek a do tego billabong to po polsku cza pisac ? ;d i wogle co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też dzisiaj zawitała Dermika i 10 próbek a i wczoraj z L\'oreala 2 próbki dla mężczyzn jakieś kosmetyku po goleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela a masz moze maila do L\'oreala z tych meskich próbek?? MOj TZ by sie ucieszył. Z góry serdeczne dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindsay
ej sluchajcie nie moge wypelnic tego, bo ciągle mi pisze INVALID ;/;/; http://www.lil-lets.com/v3/samples.asp mozecie podac jakis zmyslony adres, jak to wyoelnic dokladnie??? proosze baaaaaaaaaaaardzo WAAAAAAAAAAAAAAAs :*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
Normalnie po polsku :) a jest to firma odziezowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://mensexpert.cardmine.net/ Bardzo proszę próbki kosmetyków dla mężczyzn. Przysyłają w formie kartki pocztowej do której dołączona jest próbeczka. U mnie jednocześnie przyszły 2 kartki i 2 próbki. Można pisać kilkanaście razy. Można podać siebie jako adresata i nadawcę albo wysłać dla kogoś. Pokombinujcie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
Lindsay pisz Name (Imie i Nazwisko) Adress(to chyba wiesz) Postcode Kod pisz bez kreski na 33100 Pisz tez bez polskich znaków np Żagań - Zagan age - wiek Email swój potem swojej znajomej i kliknij w ten kwadracik ostatni i submit wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najfajniejsze próbki jakie wogóle dostałam były z DIORA. Taka jest prawda. A Was jakie próbki najbardziej zadowoliły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindsay
aiszek nie wkurzaj mnie, wypelniam po Polsku i pisze invalid! podaj zmyślony adres : Name: Katarzyna Katarzyniańka Addres: ul. Katarzyńska 15/6 Postcode- 66222 Age: 18 Email: katarzyna@katarzynianka.pl w ten sposob wypelniam:P:P: < tzn. oczywiscie inne dane xDxDxD wiec gdzie wpisuje cos zle???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindsay
jejuuuuuuuu jaka ja jestem glup[ia!!!!!!!!! sorry za ten mail :P:P: nie zwracajcie na niego uwagi plissssssssssssss xDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Angela. Ja nawet nie wiedziałam ze Dior wysyła jakies probki, ehh mnie najbardziej zaskoczył poznań i świnoujście bo świetnie gadzety i super wypasne przewodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×