Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Nowa dziewczynka prosi o pomoc
jak sa gadzety po angielsku ? :) zaraz sie zarejestruje :P pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziołszki Mam pytanie co do tych gier z prize i nagrod nie wiecie czy jak bym chciala na wziac czek za 10€ bo tam jest taki przezent do wybrania to by mi przyslali bo sie wlasnie zastanawiam Thx z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AeSy
Czy znacie jakieś gadżety itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga79
cześć, czy znacie jakieś stronki, z których mogłabym zamówić przewodnik po karkonoszach? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, sorki ze wchodze na ten topic mimo ze sie pożegnałam ale mam nadzieje ze mi wybaczycie ten incydent i odpowiecie na moje pytanie kiedys byl podawany link żeby zamówić sobie książeczke o Biblii , szata graficzna strony była biało granatowa, można było wybrać język tej książeczki i wiem ze niektore z Was dostaly chcialam, Was zapytć, czy po wypełnieniu tego formularza na stronie doistałyście maila od jaiegoś nie wiem czy księdza czy co, ale jakis baaaardzo wierzący człowiek jak sam o sobie mówi nawet nie wiem czego chce bo skasowaam to od razu ale czy Wy też coś takiego dostałyście? a poytanie od tych osób co dostały tę skiążkę: czy to książka katolicka? bo jak nie to od razu ją wywalam:P kurcze teraz dopiero sie zaczelam zastanawiac nad tym, wczesniej nie pomyślałam :( nie chce żadnych maili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeżdzam jutro rano. troche szkoda. nie bedzie mnie z wami całe 2 tygodnie ;) jak wróce to bede miała pewnie dużo do czytania ;) jeszcze troche posiedze tutaj i ide sie pakowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Nastolatka życzę super wakacji :-), A Ty Papaja wracaj tu legalnie i jest ok ,myślę,że każy miała tu dwoją jazdę i nie ma się co obrażać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka listonosz juz powinien byc a go nie ma :( Wczoraj mi powiedził że nie bedzie mi tego nosil codziennie bo mu sie nie chce, a jak bedzie padalo to mam sa sama na poczte przyjsc zeby mi nie zmoklo :( To niesprawiedliwe! Za to im placa nie? Kopne go az spadnie z roweru wrrrr mam agresora jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia, możesz napisać jak dlugo czelałaś na przesyłkę z Poznania i Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja sie nie obrażam, po prostu nie chce do tego wracać, było, minęło, prosze tylko o pomoc z tą książeczką, odp. please:) ponawiam: czy to katolicka i czy dostałyście jakiegoś maila z puczeniami dt. wiary i Kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Madame, Suite à votre récent mail, nous tenons à vous remercier de l'intérêt que vous manifestez pour les produits de notre marque. Nous regrettons cependant de ne pouvoir répondre a votre demande d'échantillons, et vous conseillons de vous rendre dans votre parfumerie habituelle. Cordialement, Meritxell Dior OnLine - Parfums Christian Dior Help!! Przetłumaczy mi ktoś ?? Pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia a aż tyle tego on Ci nosi? Bo rozumiem przewodniki, ale np ile dziennie bo u mnie się właśnie mania zaczęła i właśnie boje się,że np 20 dziennie przyjdzie i będę musiała na pocztę iść sama?Jak on Ci powiedział ??????? Papaja ja o tej biiblii nic nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczi nie mam pojecia ile bo wyslalam i odpowiedzi na maila nie dostałam, ale nie dłużej niż dwa tygodnie. Lola, u mnie różnie w poniedziałek np dostałam chyba z 16 a we wtrek dwie. Gdy mi to mówił to było może z 6 dużych kopert, w takiej małej reklamówce to miał. Ale ten jest na zastępstwie za mojego listonosza który tylko jak przychodzi to sie pyta co tam mam i kiedy to sie skonczy bo nosi do mnie osobną torbę. AQle sie smieje i jest w porzadku, kiedys jak było wiecej to przyniósł mi jedną i mówi: Przyjade okolo 17 bo mam tego duzo do ciebie a mi sie nie zmieściło do torby. I przyjechał autem :) Wiec czekam az mój Pan Jacek wróci z urlopu. Ale chyba nie maja prawa nie przynosić przesyłek nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Uszczknęłam sobię małą chwilkę :) Cześć papaja fajnie, że w końcu wróciłaś:) Jeśli chodzi o listków, to mój jest na medal. Młody koleś zawsze sobie z 10min pogadamy jak przyjdzie, a jak ma do mnie więcej przesyłek to przychodzi po pracy, albo dwa razy dziennie. Śmieje się, że do fajnych lasek może nawet przychodzić 3 razy dziennie, ale odkąd na moim paluszku zabłysło złoto to troszkę spasował:) Jednak jest bardzo sympatyczny i zawsze pożartuje, albo opowie jakieś śmiesznostki z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiecie coso tej książce o Biblii prosze powiedzcie, bo zaczynam sie denerwować, juz z ambasady Izraela dostalam jakies Pismo Żydowskie i mama była troche zła gdzie to napisałam... i gdzie adres podałam a jak przyjdzie jakaś hmmm książeczka to nie wiem... dostałyście tego maila od jakiegoś księdza też? please... kto z Was dostał te książeczke o Biblii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam tą biblię a wczoraj tego maila, papaja a czym Ty się przejmujesz najwyżej wyrzucisz to co Ci przyśla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj listek Jacek tez taki fajny pożartuje czasem na kawe wejdzie, a ten to buc chociaż młodszy od Jacka, no ale dwa tygodnie szybko mina, w sumie to juz tylko tydzien bo dzis piatyek :( Iaż 3 dni trzeba bedzie na poczte czekać ehh, za to weekend mi sia zapowiada super! W sobote na grzyby a potem weekend u mojego TŻ hie hie chata wolna :D:D Buziaki:* Ide myc okno bo mam brudne :P Wpadne potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleni >>> dzieki za odzew:) ale kurcze denerwuje sie, nie chce wyrzucać bo przeciez ktos sie napracował, żeby mi to wysłać... głupio mi, a możesz powiedzieć co to za książka? pisana w Duchu Katolickim czy jakaś ten tego... nie wiem... :( przyszła normalnie pocztą? Jezu, jeszcze by tego brakowało, żeby ktoś odwiedził mnie z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja mi sie wydaje, że to jest książka, w której ktoś pisze w jaki sposób rozumie to co napisane jest w bibli, moja ciocia przeczytała kawałek tej ksiązki i jej sie spodobała i chciala ją ode mnie pożyczyć....NIe przejmuj sie nikt do Ciebie nie przyjdzie. A tego gościa co do Ciebie napisał normalnie zablokuj i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *taka jedna *
Witam :D pogmerałam troszkę w necie i zapodaję..mam nadzieję, że nie walnęłam dubla... 1. szampan ;) bezalkoholowy ;) http://www.champayno.com/free.html 2. do wyboru (klikasz na górze: CLICK HERE..), wybierasz jedną z 4 opcji: http://www.myownlabels.com/freesamples.htm 3. gumeczki dla niej lub dla niego: http://stimula-us.com/free_samples.htm 4. jakieś odżywki dla sportowców: http://www.prolab.com/RETAIL/login/newuser.asp 5. cóś na potencję, ale trzeba się logować i takie tam...: http://www.naturalbalance.com/cobra.htm Wsio, co w/w, jest na stronce (wybrałam to, co jest bezpłatne): http://www.freechannel.net/samples.html trza poświęcić trochę czasu i pogmerać :D nie dam łapy se odciąć, że wszystko jest free - więc dokładnie trzeba czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx:) za dobre słowa:) mam nadzieje ze bedzie okej:) chyba to nie bedzie grzech jakiś wielki ze przeczytam te książkę:) o ile przyjdzie:) ale dobrze że ten mail stąd bo juz sie balam ze gdzieś podałam maila nie tam gdzie trzeba;) no papatki:):):) thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula316
hej Dziewczynki! Musze się pochwalić zdobycza- otóż dzisiaj dostałam kulke Lady Speed Stick, nie bylo mnie przez miesiąc w domu i nie miałam netu,a tu po przyjezdzie mila niespodzianka"Zaproszenie do testu nowych kulek LSS", wysłałam swoje dane i prosze dzisiaj listonosz przyniósł paczuszke poleconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×