Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Jeśli chodzi o \"zbieractwo\" to mi to osobiście nie przeszkadza. Ja fakt nie wysyłam po gadżety, bo mi to nie potrzebne, ale też nie mam nic przeciw, żeby ktoś inny sobie zamawial. Firmy i instytucje, które stać na wysyłanie będą wysyłać, a te, których na to nie stać nie będą wysyłać. I nie rozumiem o co to halo się robi. Żyj i daj żyć innym. Świat jest wystarczająco skomplikowany, żebyśmy go jeszcze bardziej komplikowały takimi sparwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!! CHcialam sie wypowiedzieć do novinexta albo jakos tak bo niepamietema juz tego nicku sory ale zrezygnowalam bo co se bedziemy takimi ludzmi glowe zawracac :P Niom a ja dzis dostalam tylko wkladki Carefree z Niemiec ale fajnie bo jak wstalam o 10 to juz bylo w skrzynce..:D Pozdro i ide szukac i niuchac :) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja się wypowim. Uważam,że te foldery nie są za darmo,bo my płacimy sporo płacimy więc sory ale to jest z podatków państwa-a taki podatki są przeznaczane w części na promocę miast. Ja np uważam,żę można trafić na miasto perełkę,że nawet jak ktoś nie pojedzie teraz to za parę lat może odwiedzi. A tak w ogóle zaznaczam raz jeszcze gadżety są z naszych podatków bo te gminy dostają pieniążki od Państwa na które my,lub nasi rodzic co miesiąc łożą I chyba lepiej jak ja i pare innych dziewczyn,dostanę gadżety niż jak pani urzędniczka zaniesie swoim dzieciom bo jej dzieci swojego maista na pewno nie odwiedzą turystycznie! zgadzam się z Joker we wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KAMILI - KOLEKCJONERKI
Może odpiszesz na maile osobom tóre Ci wysłały???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNowu odmowa :( .....Wydział Kultury Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej z przykrością informuje, że nie może spełnić Pani prośby, ponieważ w chwili obecnej nie dysponuje materiałami promocyjnymi przeznaczonymi na cele indywidualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam dzisiaj foldery z Katowic 3 takie ksiązeczki jedna historia dzielnic katowic poczytam sobie bo w jednej moje kochanie mieszkało warto poznać historie;) potem gdzie można spacerowac w katowicach, katowice inwestujące zy jakoś tak, mapa K-ce i dwie naklejki :) jestem zadowolona A do kogoś tam ze zamawiamy bezsensu wszystko to Cie nie rozumie dziewczyno.Ja jak mnie cos interssuje to sobie zamawiam ... fajnie czasem w smutne popoludnie spojrzec w ksiazeczke o dalekich krajach i pomarzyc... a co do pudeleczek do tabletek rozdalam kilku kolezanka i wszystkie sa zadowolone... z tego co wiem wiekszosc dziewczyn nie wyrzuca tego co dostaje bo przeciez ktos sie napracowal zeby to wyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolekcjonerka
nie wiem po co podawałam tu swojego maila ... koniec wymieniania z osobami z kafeterii ... z reszta po co... jesli macie mnie wyzywac to mam to gdzies ... a o tych co sie tak nie cierpliwia ze nie odpowiadam - ja mam swoje zycie nie tylko to pierprzone forum na ktorym sie ciagle zrecie ... wiecie co ... ta osoba co do mnie pisała o mailu kochampivo@o2.pl - podała mi maile ktore miałam juz dawno, a ja jej glupia podałam wiekszosc nowych ... na takie maile jak tamten nie odpowiedz w ogole i mam w dupie wasza opinie ... z wami juz sie nie wymieniam ... jestescie strasznie glupie i chyba nie rozumiecie tego, ze nie podajac adresow na forum jest wieksza mozliwosc otrzymania gadzetow niz gdy podajecie? hmm? a z reszta spadam stad ... ehh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj pustki... pozatym ja lubie gadżety... ale nie zamawiam np. próbki węży ogrodowych... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolekcjonerka2
A idz sie powiess....my sie dzielimy po to bo nie jestesmy takimi hamami co sie nie dzielą :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! dostalam wczoraj tylko probeczki z agrofarm, myslelam ze bedzie wysyp, no ale nic:)i tak sie ciesz:) dzsiaj nic, ale za to mama zrobila mi berdzo mily prezet a mianowicze kupila mgielke do ciala \"under twenty\"!! jestem taka szczesliwa, jest super!! na pacztek wydaje sie slodkawa, ale za chwile wyczuwalna jest won cytrusow, po prostu super!!!!!!!! dzisj na wiadomosciach slyszam ze odkryto dzsiaj o 11.30 dzialalnosc wirusa komuterowego o nazwie ZOTOB to podobno jakis rbak , ale grozny moze jecie bede cos dzisiaj mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA....
Właśnie w WIADOMOŚCIACH powiedzieli że ktos zaprogramował wirus który dosięga to wszystkich winowsów. Zaatakował różne telewizje takie jak BBC(czy cos takiego) i banki. Radzą nie otwierać nie znanyych e-maili. Ja was ostrzegam...: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa_anonimka
Zobaczcie co przeczytałam na konkursach.wsieci zobaczcie co znalazłam czytajac forum na kafeterii: \"Dziewczynki nie dajmy się chytrości osób z konkursów w sieci. U nas zawsze było fajnie i uczciwie i niech ak zostanie\" Jestesmy chytrzy? Uh, uh ... Ciekawe kto tu jest chytry ... te dziewczyny z Kafeterii są trochę głupie - one nie rozumieją chyba, że lepiej nie podawać adresow na forum ... hiehie ... wspolczuje inteligencji Wiecie co jestem ciekawa kto jest chytry my czy oni ... Jakoś te wszystkie laski czepiaja się i błagają \"podajcie nowe adresy\" a my? My się tylko chwalimy co mamy (chwalimy to może złe słowo) i wymieniamy się wymienianie się jest bardziej oplacalne Jak one podaja cos na forum to skad maja pewnosc ze ktos inny cos poda? A my jak się wymieniamy to po obustronnej korzysci ... A z resztą co się bede czepiac? Przecierz nasze forum jest THE BEST! U nas nie ma podszywaczy/podszywaczek ... nie ma chamstwa i obrazania innych ... hehe wspoczuje im... i to nie pierwszy raz Ooo ... mój pierwszy tak dluuugasny post Jutro Wam napisze co bylo z tym awizo - i co dastalane lilykai nie nudzi nam się i kto to napisał? nasza \"kochana\" kolekcjonerka... ładnie, ładnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luvree
...powiecie mi gdzie mam napisać, żeby dostać coś o Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta Jest mi niezmiernie miło dołaczyc do waszego grona. Musze przyznać iż wasz topik rośnie jak na drozdzach. Tak trzymać................ Otrzymałam dzisiaj przepiekną książke w twardej oprawie odnośnie budowy domów. Jest rewelacyjna.............. Domy w stylu................... Pozdrawiam wszystkie próbowiczki................ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anonimowej ano-coś tam
Brawo-kochana odgrzebałaś post który był wysłany jakieś 2 miesiące temu. Ten post koleżanki nie był obrazą was, tylko REAKCJA NA BZDETY KTÓRE O NAS PISAŁYŚCIE na kafeterii, gdzie ponoć panuje taka przyjacielska i milutka atmosfera. Lubię tu zaglądać, i jest ok-ale wqrwiają mnie takie PODJUDZACZKI jak Ty - odgrzebujesz stare śmiecie i jesteś z siebie zadowolona. Ta sprawa była dawno temu, i gdybys przeszukała forum Kafeterie, znalazłabyś jej echo. Zakopałyśmy topór wojenny, a Ty odgrzebujesz jakieś staroci. Gratulacje dobrego pomyślunku. PS: A swoją drogą ciekawe co robiłas na forum konkursów? Pewnie przeglądałaś wszystkie posty w poszukiwaniu jakiś ciekawych adresów, które możessz poźniej podrzucić na forum kafeterii i SZCZYCIĆ się że SAMA je znalazłaś. Ż........A........Ł........O........S........N........A jesteś i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co Wam one przeszkadzają, niech sobie gromadzą różne foldery i gadżety. Przecież wszyscy mamy jakieś hobby - dla nie których dziwne czy śmieszne. Bądźcie tolerancyjne i nie czepiajcie się. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrzuona
Pozdrawiam Was dziewczyny z kafeterii i mowię nie dajmy się im przerobić,bo one chcą doprowadzić żeby i u nas wszystko ukrywać.Niedoczekanie baby z konkursów wasze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaqqqq
ktos tu dzis napisałz,e nie powinno innych obchodzic,ze zamawiaja probki,moze i nie,ale cierpia na tym stałe kientki danej firmy.Mianowicie firma wysyla probki,mimo iz i tak nie macie zamiaru ich kupic,a wzrasta natomiast cena kosmetykow!!!!!!Płacimy za wasza głupote!!!Wy chcecie tylko wyłudzic to co nie jest wam potrzebne.Poinformowałam dzis kilka firm o waszej dziaąłlnosci jak rowniez o tym,iz probki,ktore sa przeciez bezpłatne wystawiane sa na allegro!!to karygodne.Pomyslcie nad tym co napisałam i zastanowcie sie!!Jestem pewna,ze przyznacie mi racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna wqu****na
anonimowa_anonimka brawo za nagłośnianie prawdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawdaqqqq
ale po co od razu pisac do firm,wedy zainteresowane osoby tez nic nie dostaną. a Ty jak tu sie znalazlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaqqqq
to jes togolno dostepny temat,kazyd moze wejsc i przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kh
najpierw trzeba umieć czytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze witam po półtora dniu nieobecności i... miałam sporo czytania :) Po drugie dziewczyny nie dajmy się zwariować! Patrzcie tytuł wątku-> Wymieniajmy sie adresami zamiast marnować energię na kłótnie i wyzwiska. PO trzecie dziś dostałam: -katalog z mapa Alaski - O zatokach książeczka - Nevada katalog aa i ten wczorajszy polecony to było z TVP POlonia dostałam czerwoną smycz! Juz ją noszę :D 5 lizaków, 3 czapeczki papierowe, balony i naklejki. Po czwarte poczułam się urażona przez nov... cos tam! Kobieto ja zamawiam przewodniki i \"inne śmieci\" czy jak to tam nazwałaś po to bo przydaja mi się na studiach (turystyka) więc jak nie weisz po co to zamawiamy to sie brzydko mówiąc nie wpierd... w rozmowę jesli nie masz o niczym pojęcia! Po piąte i ostatnie pozdrawiam serdecznie Stokrotkę (która sie zreszta do mnie na gadu nie odezwała :> :D:D) Kangurka, naturalie i wszystkie inne dziewczyny które są w miarę normalne i nie prowokują kłótni Buziaki kochane :* Spadam bo mam chrześnice w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kłótnie powstają...A szkoda:( Ja dzisiaj niestety nic nie dostałam :( ...bu...Co do przewodników-przydałoby mi się do kilku miast, tylko powiedzcie, co robicie, żeby je dostać...Bo ja nie kumata jestem. Z tego co wyczytałam, to wrzucacie w przeglądarkę nazwę jakiegoś miasta, szukacie meila, i co do nich piszecie? Bardzo prosiłabym o przykładowy tekst...Acha, i nie tylko chodzi o przewodniki, ale też o gadżety z różnych miast..:) Bardzo proszę o pomoc :) Pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasko- świetny prezencik od TVP Polonia! :) Pisałaś meila? TV.Polonia@waw.tvp.pl na ten adres? proszę...:) Powiedz...:) Prosiłaś o gadżety?:) pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KAJASIA
Kajasiu - mogłabyś podac skąd masz mapę i przewodnik po Alasce? Szukam w googlach ale znajduje tylko płatne :( Z góry bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olciaa333
musisz znaleść mejl do miasta i napisać prośbę - że zbierasz gadżęty i czy możesz dostać. Ja piszę krótko i ich pozdrawiam i dzięuję z góryi ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo alaski mejl
webmaster@state.ak.us to mejl do turystyki alaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×