Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja tylko chcialam sie pochwalic moją zdobyczą :) z Danone dzis przyszlo poleconym ręczniczek, smycz i długopic :) bardzo sie ciesze:) i lece wcinam jakiś jogurcik Danone:) preferuję naturalny:) albo za chwile a nie teraz bo dopiero co zjadłam śniadanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
A moglabyś podać adres do "Danone" ? Bo szukam szukam i nie moge znaleść !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, na stronce nie ma adresu bezpośrednio do Danone tylko pamiętam ze bylo cos związanego z pracą i na ten mail musisz pisać, bylo tam jakieś czychcesz pracować dla Danone czy cos takiego, oni nie mają czegos takiego jak napisz do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
DZięki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Papaja chcialabyś dostać smycz ?? MAm jeden adresik ! ( ja dostałam , więc to pewniak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz dać:) hehe chyba wracam na forum:) ja juz jestem taka niesłowna :) ale wiesz, napisze tyloo jeśli mam pojecie o tym co ta firma robi:) bo nie chce ściaamniać, niech dostaną Ci co rzeczywiscie korzystają z produktów tej formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Ale może podaj mi Twojego meila bo widze że dużo osób sie wypowiada i tylko czeka na adresiki...:) A nie na tym polega to forum !! JAk pisać to wszystkie a nie czekać na gotowe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Co ty na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka1 => juz raz zostalam za cos takiego tutaj potępiona wiec wole tego nie powtarzać, daj na forum, miejmy nadzieje ze nikt nie zauważy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
ojj zauważą... Dobra !! , Ta firma produkuje smycze, identyfikatory itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
biuro@studiosch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Papaja moge podać swoje gg: Bedziemy mogły od czasu do czasu pogadać ;p Jeśli chcesz oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz cio, chyba nie, wole nie przenisić znajomości z neta na życie prywatne:) bez obrazy:) nie mam pojęcia co to za firma wiec chyba nie będę pisać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx ale nie skorzystam;) moze inni :) ale i tak fajnie ze jest nowy adresik:) ja mykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Odpowiedzi odmowne od: Tatrzańskiego Parku Narodowego - można kupić Kujawski - materiały reklamowe na ten rok wyczerpały sie Unilevel - dodają próbki i gadżety do swoich produktów Humana - próbki się skończyły Kłodzko- materiały info skońcyły się na ten rok Telewizja Polsat - nie mają gadżetów - pARANOJA??? rADIO ZET- JUŻ NIC NIE MAJĄ - ZAWIEDLI MNIE A SŁUCHAM ICH!!! Przyślą: Royal Kanin - dla pieska Nestle purina - dla pieska (piesek się ucieszy!!!) Kolastynka Eris Oceanic - musiałam wypełnić ankiete ale co tam 2 minuty Ziaja Iwostin Wiedeń - materiały info Czekam na reszte odpowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Kanin - dla pieska Nestle purina - dla pieska (piesek się ucieszy!!!) Podała byś adresy tych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Species Uni Neopet Name (letters and numbers only, please) Gender MaleFemale Colour GreenRedYellowBlue Where does your Neopet like to live? ForestSeaRiverJungleTownCityMountainsWilderness What does your Neopet like doing? Gathering FoodExploring the LandMaking FriendsHunting for TreasureBullying OthersReading and Learning How does your Neopet greet others? co mam tu powpisywac czy ktos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyssia12
Ja wysłałam maile do 7 firm i odpowiedziały mi 3. 2, że nie mają takich dla nastolatek, a 1, że mam im podać adres, to mi przyślą i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, dziewczynki jaka ja jestem happy! Dostałam dziś poleconą paczkę! Nie miałam pojęcia co to jest...I otwieram wesoła a tu...pięknie zapakowane w kartonik jakieś 6 próbezek karmy suchej i mokrej, jakieś książeczki i zabawka dla kotka z Whiskas! HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY! JUHU! Wogóle się nie spodziewałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - nowa jestem i bynajmniej nie skora do bójki:) w tych miejscach tworzysz swojego Neopeta, jak chcesz cos od nich dostac musisz chyba sie zalogowac - tworząc neopeta potwierdzic i napisac pod :contact us. Tak zrozumiałam :) i żeby nie być \"pasożytem\" też poszukam gdzie można dostać gratisowe próbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to to wszystko wciąga jak ruchome piaski :) ale jest miło - i pomyśleć że trafiłam tu przypadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie, co odpisali mi z Czestochowy Częstochowa, 9 sierpnia 2005r. KOS.0613-217/05 Szanowna Pani Aleksandra Jarczewska W odpowiedzi na Pani pismo z dnia 9 sierpnia 2005 roku, uprzejmie informuję, że Urząd Miasta Częstochowy dysponuje nieodpłatnymi materiałami promocyjno-informacyjnymi dla turystów i pielgrzymów, które są do odebrania w Miejskim Centrum Informacji, Aleja Najświętszej Marii Panny 69. Ponadto ww. materiały znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Częstochowy www.czestochowa.pl w formacie .pdf z możliwością ich wydrukowania. Wyrażając zadowolenie z zainteresowania naszym miastem, Pozostaję z poważaniem Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej /-/ mgr Teresa Kaczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Adresy na psie jedzonko: info@royal-canin.pl cs@pl.nestle.com - z tego przyślą ankietę do wypełnienia Smacznego!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostaję od miast odmowy wkoło,alb wogle nie odpisują :-( lepiej już do firm pisać bo z miast to tylko makulaturkę się dostaje teraz albo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Biuro reklamy TVN - narazie im sie wyczerpało ale mam sie we wrześniu przypomnieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×