Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Wróciłam :) Ten listek, to mógłby sie nauczyc pisać wyraźniej! Dałabym sobie rękę uciąc,że na avizo jest napisane,zebym przyszła po 12! A tu pani na poczcie mówi,że to 17,a nie 12...wrrr.... ...(rękę bym straciła;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
U mnie dzisiaj nic!!! :(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia333
Cze!!! Właśnie był u mnie listek i dostałam jakieś próbki, jeszcze nie otwarłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia333
Ale radocha!!! Duże saszetki 4!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia333
z ziaji. Prosiłam o under twenty, ale napisali, że nie mają, więc poprosiłam o inne Dostałam: próbkę kremu do dłoni i paznokci, próbke balsamu pod prysznic, do higieny imtymnej i .....h...a! kremu do cery tłustej i mieszanej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia333
co przysyłają z liptona i tetlei??? i ajkie są adresy www???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia333
serwis@eris.com.pl - na ten pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny :d piszcie do tyg. Nie , przysylaja majtki i jakis bryloczek :d ale mega fajne to :p no i piszcie do oświecimia , przysylaja mega fajne ksiazeczki itd .. ale bez gadżetow .. niestety :( a z lwowka śląskiego dostalam jakas ksiażecze 1 tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis dostałam: -płyte o Florydzie -5 próbek z Dermiki -ulotki SDPL (bez zadnych gadzetów!!!!!) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia333
Dziewczyny, co przysyłją z przypraw i herbatek, np. knor, winiary, lipton, itd.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia333
Na jaki adres piszecie do dermiki, bo ja pisałam dwa razy i mi nie odpowiedźeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martysia kurka czytac nie umiesz nic nie przysyłają z winiar kamisa knorra i liptona itp itd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaRoO skąd przysyłają te majtki i bryloczek? hehh ???? a ja dzisiaj dostalam probke herbaty i pocztówke ale od kumpeli heh :) pozdrowki 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia333 nie możesz sobie poszukać sama w googlach czegoś? albo poczytać? bo już mnie wkurzasz...! :[ kiedyś wysyłałam do wedla ale nie wysyłają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z sdpl też bez gadżetów!!a taka wielka koperta i tylko 1 ulotka i 2 mniejsze!!od razu wywaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_ma_kota88
siemka dziewczynki suuuper normalnie otrzymalam dzisiaj odpowiedz od lady speed stick ze wybrlai mnie jako testera i z CAMPINY odpowiedz ze dostane gadzety :D:D siuuuuper pozdrowionka dziewczynki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia ja też dostałam od SIMONA!!!!!!!!!!! ni pisz mu bo to z jakijs firmy chc wyczaic forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo ja nikomu tego mejla nie podawałam na który on mi napisał tylko mam tego mejla dla gadżetó!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apropo SIMONA co śle nam mejle
to jakiś facet z firmy ,nie podawjcie mu adresu z naszego forum bo nikt nam juz nic nie przyśle!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×