Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

witam Kobitki, ja właśnie wróćiłam z sosnowca buuuuu męcząca droga i w ciul beznadziejnych i nie odpowiedzialnych kierowców do okoła, teraz czekam na listka i szukne w necie moze coś wynajde. pozdrowki dla was😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana 🌼:D U mnie jescze listmen nie chodzil wiec se poczekam jeszccze i dostalam odp od Parku Wodnego ze mi przysla plan lekcji buhahaha jaki lol :D:P 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kamcia mi to samo dzisiaj odpisali:) rowniez czekam na listka:)hehe swoja droga to od kiedy zaczelam sie w to wszytko bawic juz mam 3 listonosza;d wszyscy zmieniaja rewir bo maja za duzo noszenia;d:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl listek:) dzis skromniutko -dermika 6 probek -katalog mebli kuchennych,uwielbiam takie katalogi:) w nocy napisalam do kilku urzedow ale jak narazie same odmowy, albo mam przyjechac i sobie wybrac:) heheheh esmieszni sa:) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja pisze teraz z \'Chaluo, jestem tutaj na wakcjach! Dzwonilam do domu i jest podobno 5 kopert i 1 awizo ;pNawet fajne=) Wpadlam na nowy pomysl do kogo mozna pisac,ale nie wiem czy wypali. Jezeli tak, na napisze Wam o nim ! Teraz ide na plaze ,papa Pozdrow dla wszystkich normalnych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
U mnie puusto!!! Nie dostałam ani jednego maila, wczoraj też.smutny Pocieszam sie tym, że może listek mi cosik przyniesie wesoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
;-(( :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Pozdro dla wszystkich, których blok jest ostatni.... "ostatni będą pierwszymi" lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Ello jest tu ktoś??? GG 8841882 - piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clover-Daria
mi dzisiaj przyszło: -z UM Katowic -z Dermiki -z biura podróży jakiegoś - i próbki zaproszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzid tylko przyszly probki z dermiki :d heh , ale postarali sie .. 8 probek :d heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
U mnie dzisiaj Gosh Cosmetics - 2 próbki + ulotka Mincer Mona Lisa - 8 + ulotki + cennik (mają nawet w miare ceny)!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena898
a ja dostałam z Olsztyna: smycz, 2 dlugopisy+notes, przewodnik po trasach rowerowych Warmii i Mazur, plan miasta, bandamke, 5 pocztówek, otwieracz do butelek (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu a u mnie dzis nie bylo listonosza choc dawno powinien byc z kasiorka;/ kurka wodna co on sobie nie mysle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Czesc :D a u mnie dzis nie bylo listonosza :( ale za to na maila dostalam ze dostane materialy informacyjne o Czechach :D ->tak dlugo juz na to czekam...Pozdrowionka dla wszystkich :) ide poszukac jakis linkow hehe 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis u mnie tak -Um Pabianice - 2 długopisy, plan miasta, foldery - Um Kórnik - długopis, flaga, 3 pocztówki, foldery - i taśma dwustronna z tej firmy 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do :Martyssia PwiemCi szczerze poraz pierwszy i ostatani a zarazem nie obwijając w bawełne NIENAWIDZE jak ktoś papuguje moje teksty, więc wymyśl coś swojego dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
U mnie dzisiaj puusto...:-(( Dostałam tyko maila z jakiegoś miasta, że mi przyślą, tylko mam im podać adres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
"...a pierwsi ostatnimi" O~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Ale twój tekst : taki twój, jak ja dzisiaj dostałam próbki....lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : Jenny_Aniołek 🌼😘 heh dzięki za poparcie :)😘, zapewne ty też wiesz jak to jest. a najgorsze jak jakieś małolaty chca przyszpanować i zarazem denerwują i to strasznie ehm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Ciekawe, czy przysyłają gadżety z neti??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Do szalonaaneczka ->nie smuć sie u mnie dzis tez pustki , ale miejmy nadzieje ze jutro zastaniemy pelne skrzyneczki :D głowa do góry :) będzie dobrze :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:SzalonaAneczko lol :) nie przejmuj sie , pomysl że może jutro twój listek nie zmieści się w dzrwwiach bo będzie miał tyle przesyłek for you :) pozdrowki 😘na pocieszenie kurde ja sama nie wiem jak dzisiaj będzie u mnie, jak coś to pomysle że u mnie też jutro nie będzie miał się jak zmieścic w dzrwiach hehehe 🌼 a Ty Martysia czy jak ci tam, wymysl coś swojego.a jeżeli nie potrafisz to nic nie pisz. ehm co za ludzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny_Aniołek : wiesz tak już luknełam wczesniej na Twoj podpis pod postami i musze Ci powiedzieć że ja z moim słońcem też jestem 8 miechów a dokladnie 06.08 minie hehe :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia denerwujesz tu wiecej ludzi niż ktokolwiek inny!! Dziewczyno przeczytaj topik od początku to bedziesz wiedziała że netia już nie wysyła!! Kobieto troche wysiłku żeby przejrzec tamte stronki i bez głupich tekstów sie obejdzie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Do fAjNiStA -> Sorry... może i tak napisałaś, nie pamiętam, ale to jest stary tekst i nie ma sie co gniewać... :-)) uśmiech pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×