Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

🌼 fAjNiStA -> wiem wiem jak to jest ale nie ma co zwracac uwagi na te osoby bo zauwaz ze ona tez sobie nie roib z anszych slow i dalej pisze swoje , takze nie zwracamyy uwagi i tyle :) 3m sie cieplutko :) a mam do Ciebie male pytanko czy ty mzoe dostalas cos z Duwopu ?? bede wdzieczna za odp 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Do WszYstKIch * -> Sorry, że sie czasem pytam bez sensu i bez zastanowienia, ale już taka jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny_Aniołek kurde powiem Ci że chyba tam nawet nic nie wysyłałam bo nie wiem co to. chyba coś ominełam :( bu.. a poinformujesz mnie co tam mozna costać i co to? hehe 🌼😘 a co do tych nieszczesnych wypowiedzi to masz racje trzeba olać i nie zauważać tak samo jak nasze prośby i uwagi nie są zauważane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
O matko....łaski mi nie robicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Do d.. z takim "forum"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie to dostałam od: - Ziaja - Dermika - Mincer (mama skusiła się na kupno ich kremów :) ) - Castrol - UM Zielona Góra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seviania no wiesz 5 zl sie nalezy hehehe :D:D:D:D albo raczej 5 ojro bo teraz Unia :D a tak napowaznie to ja nie odpowiem trzeba sie spytac starszych \"stazem\" forumowiczek :D ja jestem \"mloda\" hehehe :D lol, cos dzisiaj mam dobry humor :D a Ty Martyssia juz nie przesadzaj i wyrazaj sie . . . :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki- próbkomaniaczka
Witam wszystkich-NOWA Można się przyłąćzyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny_Aniołek nom dla Ciebie takze gratulacje i oby tak dalej 🌼 3mam kciuki aby to było oby jak najdłużej a raczej na zawsze jeżeli tylko tego chcesz :):) a ja \" nie dziekuje\" bede przesadna hehe :) ty tez nie dziekuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki- próbkomaniaczka
Pozdro dla wszystkich próbkomaniaczek i gadżetomaniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki- próbkomaniaczka -> Witam wsrod nas jasne ze mzoesz sie przylaczyc :) tylko najlepije se zarezerwuj nick na czarno :) fAjNiStA -> nie dziekuje takze :D no ja chcialabym zeby to juz bylo na zawsze :P:D ,a co do Duwopu to na razie czekam az dostane jeszcze od tygodnia do 3 ale jak dostane to Ci napisze co dostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedziałam sobie ostatnio na forum www.konkursy.wsieci.ws i tam takie wypowiedzi: \"Ja dostałam dzisiaj bla bla bla\" Tylko nikt nie podaje z jakich firm =/ Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny_Aniołek oki doki czekam na wieści co przybyla do twej skrzynki od Duwopu i oby to czego pragniemy i o czym marzymy sie spelnilo :P :) :D az do wiecznej wiecznosci hehe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sevinia -> bo na stronie konkursy w sieci sa same sepy i z nikim sie nie podziela , zreszta te sepy pojawiaja sie tez i u nas na forum ;/ a co do tego Twoego pytania ,no to ja sie akurat nie nudze bo gotuje obiad hehe pozdro dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę wyszukiwać adresy zagranicznych firm...Bo chcę się podszkolić w angielskim ;p No cóż...Szkoła zaniedługo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwaczka... -> wiesz sprobowac zawsze mzona :) ale badz dobrej mysli moze odpisza :) a napisalas moze do Fernando Rodrigez ?? polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny_Aniołek w sumie to sie moze ciebie zapytam, wysyłałaś a raczej zglaszalas cos z tych zzagranicznych stron, perfumki czy cos w tyms tylu, przysłali Ci juz coś ?? kurde bo w sumie raczej nie wysyłam na te zagraniczne strony bo nie wiem czy to bezpieczne i czy skuteczna probowałaś? dostałaś juz cos?? a może któraś z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo , hehe dziekuje :* a mozna napisac po angielsku do niich .. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×