Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość próbkomaniaczkaa
co taka przerwa w temacie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka
wiecie co wam powiem jestescie strasznie chamskie- pisze tu do stałych forumowiczek...ktos kulturalnie prosi was o pomoc a Wy od razu z buzią...tu nawet nie ma sensu sie odzywac, jesli nie poda sie wczesniej adresu gdzie mozna otrzymac cos za friko...bez obrazy ale zachowujecie sie czasem jak sepy...to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
zgadzam sie z tobą kika, dzis prosiłam o e-mail maybelline new york i jedna panna mnie ochrzaniła, a miałyśmy sobie pomagać :/ gdzie tu sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
ala_ma_kota - wszystkiego naj naj dla nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flay
Mogłybyście podawać maile z tych wszysch co dostajecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline
do próbkomaniaczki przepraszm bardzo ale ja cie równiez o pieprzyłam delikatnie mówiąc ale podałam tobie stronke do maybelline i jeszcze dodam że na tej stronce jest ankieta aly sie zapisać do ich klubu po angielski i jest poniżej tabeleczka w która możcie coś wpisac ja wpisałam prosbę o próbki bede czekac jak prześlą jaką odp. to wam powiem 🌼pozdrawiam próbkomaniaczke wyślij do Sieradza do urzędy ,miasta to ci cos przeslą jakis długopis ja juz czekam bo dostałam pozytywną odp.tylko nie pytaj sie o adres ok papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Cześć wszytskim :) Bardzo bardzo prosze o podanie e-maili lub stron z których można dostać koszulke:) Pszydałaby mi sie... ale niechce mi sie isc na zakupy, a to zawsze za darmo.. TYLKO PODAJCIE E-MAILE LUB STRONY :P!!! PROSZE zeby byly strony po Polsku chyba ze pszetłumaczycie co tam pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
co ty gadasz jejku?!?!?!?!?! jak nie wiesz, to po co gadasz? ja mam na imie patrycja a tamta to nawet nie znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
wiecie co... 'jejku' to kikka, podszywa sie pod nia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
sory, ale czy moglbys sie odczepic? bardzo cie prosze :/ a do maybelline - dziekuje bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
ok flowerka, ale powiedz to 'jejku' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
No poda mi ktoś te e-maile gdzie mozna dostac koszulke... PROSZE TYLKO PO POLSKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
aga, ja nie znam :] a taka koszulka nie przyda mi sie, bo pewnie bedzie za duża na mnie, albo mała i jakas brzydka...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, moze komuś sie przyda, zwłaszcza, że szkoła się zbliża ;) Nie jestem pewna, ale kieeedys dawno to chyba ktoś podawał :) Książki, broszury, płyty o Komisji Europejskiej (3 są chyba w języku polskim, a dużo więcej w angielskim, niemieckim czy francuskim). Klikacie na koszyk koło zdjęcia, poźniej jak skończycie wybierać, dajecie Order Now - i potem juz z górki :D http://ue.eu.int/cms3_applications/applications/librarie/freeBookShop.asp?SessionID=yy200538237252047227484214-8317254186&LANG=PL&BookType=0&SessLang=en&cmsID=500 Tutaj wszystko o NATO (płyty, plakaty, książki itp.) Przy każdej wybieracie język, a następnie wpisujecie na dole swoje dane i klikacie Submit. http://www.nato.int/docu/pub-form.htm Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Dzięki :) Szkoda że to niejest za darmo :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsf
won izka 22 sępie z konkursów z sieci stąd!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta z Maybelline jest tylko dla mieszkancow Anglii i tak nie dla wszystkich.Firma preprowadza losowania od czasu do czasu tak,ze moze sie trafic cos calkiem fajnego. Pozdrowionka jak masz problem z angielskim daj znac pomoge zagladam czesto. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsf
patrzcie jaka izka 22 jest .................... .Siedzi tu sępi, a na konkursach w sieci pisze o swoich gadzetach a tu nas książeczkami zapycha............wstyd....biorąc pod uwagę,że z naszych korzysta.Byś się wstydziła izka22 już ktoś o Tobie tu pisał kiedyś........sama nic nie napiszesz tylko foldery bo on Ci widzą a namiarami na gadżety wymieniasz się na priwie.........na konkursach w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal ci sępie bo z tobą się nie chciałam wymienić???? buhahaha żałosna jesteś... Do Aga_4 - to jest za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczka
Ale wy jesteście pojebane!! o ja nie mogę współczuję waszym rodzicom chyba że oni tesh mają downa tak jak wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka
jejku chyba cos Ci sie pomieszało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fAjNiStA,Jenny_Aniołek przepraszam ze dopiero odp ale bylam na rowerku bardzo dizekuje za pocieszenie i za to ze zyczycie mi jutro duzo paczek dziekuje bardzo i zycze wam tego samego z calego serduszka muuua :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biokoo
siema! od ajkiegos czasu przygladam sie waszemu forum, troche za duzo sie klocicie :) no ale tak pozatym to sopoko z was laski :* buzka dla was ! skorzystalam z paru linkow jak narazie czekam, napisalam do paru firm a wiec to co otrzymalam: royal - 2 paczuszki dla psiaka = ksiazeczka katalog domow + plyta jakies oferty ksiegowosci :P nie zamawialm tego no ale cuz :P netia - ulotki + magnes na lodowke z notesem sharp - katalog strojow kapielowych cet alergin - ksiazeczka informacyjna :P mincer mona lisa - 9 probeczek = ulotki no to jak narzie moje zbiory :) przyznam sie wam ze to naprawde wciaga :D teraz mam zamiar pisac do firm z ktorych korzystam no pozyjemy zobaczymyu serdecznie pozdrawiam a najbardziej papaje i ludzka istote bo jakos dziolszki mi przypadly do gustu swoimi wypowiedziami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja rozumiem wszystko... ale robić takie byki ort??? Litości... Zainwestujcie w słownik, błagam, w imieniu ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×