Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do flowerka
ok papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
do floverka__> a czy moglabys mi to pozniej skopiowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja dostałab dzisiaj z Czorsztyna mape gminy czorsztyn i folder w formie książeczki - Bystrzyca kłodzka- plan miasta i folderki ale nie załadne Czorsztyn polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
no wlasnie :) ja narazie spadam potem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A dlaczego ja nie dostaje żadnych długopisików co?;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeee a dzisiaj u mnie listek byl i nic nie bylo w skrzyneczce :(:(:( moze jutrto zawali cala skrzynke;P hehehe pozdrowionka dla wszyscykich D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiora
czesc dziewczyny. czesto tu zagladam i bardzo duzo juz na tym zyskalam. czesto sama tez poszukuje takich stron gdzie mozna dostac cos gratis. znalazlam cos takiego www.polonia.net/katalog/index.cfm?fa=advsubcats&level=2&levelup=1367 mam nadzieje,ze komus sie przyda. pozdrowka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobitki lol 🌼 wlasnie wróciłam ale lista jeszcze nie było. . . czekam mam nadzieje że jest na co hehe. . . jak cos wynajde w mojej skrzyneczce na dole to wam dam znać. . . ide kurde poleżeć bo się zmeczylam :> ehm 😘🌼 pozdrofki :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhhh aaaale lipa!!!!:/ napisałam do bakista czy wyslali mi gadzety i odpisali przed chwilka ze tak:/ czyli stracilam je na poczcie:/ buuuuuu jestem zła:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam wszystkich :D a u mnie dzis w skrzyneczce pusto buuu :( z poczatku sie smucilam ale teraz jest juz okey bo moge isc jutro na 18 do przyjaciela i to ze nic nie dostalam odeszlo na drugi plan hehe :) aaa propos mzoe to pytanie z innej beczki ale moze Wy mi troszku pomozecie : Co kupic swojemu facetowi na 18 ?? bo ja juz serio nie wiem :( jak co to dzikei z gory za odp :) pozdrowionka odezwe sie potem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnista dokładnie podobała mi się dzisiejsza paczka :) Cytrynka kube dostałam od Drezdenka :) ee ktoś mnie obraził?? NIe zauważyłam nawet :P Mam dziś zajefajny dzień będę pracowac przy wyborach, kaska wpadnie i jest git wreszcie coś swojego wydam wsio na ciuchy :P Buziaki kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
robilam pożądek na biurku i znalazlam kartke od koleżanki i koperte z iwostinu (zapisalam sie do tego klubu tam) .Byłam bardzo zdziwiona bo wczesniej tego niewidzialam.Było pomiędzy mojimi porozwalanymi notesami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Monia mi tez mozesz to skopiowac? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizycja
Kajmera - dzwoń na pocztę i ich opieprz ! ;) do mnie przez parę dni przychodziły otwarte przesyłki i któregoś dnia jak zadzwoniłam i powiedziałam co o tym sądzę to zaczęły przychodzić normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam u mnie nici tylko beznadziejnylist pocztowy od bydgoszczy ,że nie mogą nic wysłać.........nie mogli mejlem napisać..... Jenny_Aniołek proponuję Ci kupić mu Zestaw kosmetyków jakiś i może figurkę jakąś ;-) na regał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Cześć Wszystkim!!! Mam do was pytanie jaka jest Wasza treść e-mailu do firmy, a jaka do miasta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
nooika...o jezuuu..bylam tylko ciekawa czy pisze podobnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka to zaś ja, przyszłam poprzeszkadzać :D nie wiem co jest... od tygodnia chyba nic nie dostałam... zgubiłam gdzieś moją listę firm gdzie pisałam :( brakuje mi tych paczuszek, dlatego te ostatnie dni wakacji ktore mi zostały wykorzytam na pisanie maili do urzędów miast :) mam pytanie: czy jak przychodziły do Was te paczuszki z urzędów (kubki i te sprawy) to przychodziły poleconym? boje sie ze ktos z poczty mi cos zaj*** ... :( bo dziwne ze tak długo nic i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja mi przycodziły zawsze listem zwykłym .Tylko z socjaldemokracji poleconym, i w sumie tylko raz mi się zdarzyło,że była koperta uszkodzona więc nie narzekam ;-). Do Aga4 Aga nikt tu Ci nie napisze listu gotowego bo potem 100 osób go skopiuje i jak firma dostanie 100 identycznych próśb to NIkomu nie pośle. Właśnie tu o to chodzi,że każdy inaczej motywuje i inaczej pisze,dlatego te firmy się nie kapują.....Pomyśl nad tym Aga, zresztą kilka str wcześniej wyjaśniałam co zawrzeć mniej więcej więc cofaj się pare str w tył.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;)! Ja dzisiaj dostałam: - z Zielonej Góry długopis, plan miasta i jakąś plytka \"Winobranie\" - z Nowego Sączu dostałam informator i plan miasta A teraz ide wysyłać e-maile =D Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta 🌻 Jenny - kup chlopakowi jakas wode po goleniu :) misie raczej odpadaja, moze ladowarke do komorki taka mala przenosna - mam taka, wyglada jak breloczek, jest na cztery baterie, moze smycz do kluczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Ja napisałam do browarów piwnych a dokładnie chodziło mi o piwo PERŁA ale odpowiedź negatywan. Za to NETIA- już po 2 godzinach!!!!!!!!!!!!!!!!! i to odpowiedź pozytywna że gadżety zostały wysłane pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umer
a mi netia wlasnie odpisala, ze im sie skonczyly darmowe gadzety, mimo ze napisalam bardzo mily mail i dalam niezle uzasadnienie prosby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
a mi netia odpisala ze nic nie wysylaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×