Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Nivea soft mam twoją prośbę i maila u siebie tylko miałyśmy z dziewczynami zamieszanie. Zresztą jak przeczytasz wyżej to będziesz wiedziała o co mi chodzi. Najpóźniej jutro dam Ci odpowiedź. Nie chodzi w tym momencie o to czy tobie ufamy i takie tam, ale po tych wszystkich cyrkach dziewczyny chciały na jakiś czas zawiesić zapraszanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
okok spoko :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze wszyscy radza sobie z moimi linkami...:) :) cieszy mnie to szkoda tylko ze nikt nie podziekowal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->>CORNELIA \"rozumiem ze wszyscy radza sobie z moimi linkami... cieszy mnie to szkoda tylko ze nikt nie podziekowal \" No bo wiesz, wszyscy rzucili się i wysyłają maile. Ale ja dziękuję. Na razie nic juz nie wysyłam bo mój listonosz się na mnie chyba obraził...Robię sobie przerwę w próbkach bo nie mam gdzie tego wszystkiego trzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Dwudziestopieciolatka :) nie masz ich gdzie trzymac ...Wow! ja mam jeszcze sporo miejsca :D hehe jeszcze sie zmieszcza te gadzety o ktore prosilam rozne firmy :D ba, powiedzialabym nawet ze i twoje drobiazgi z checia moglabym przechowac :D jestes nowa? nie widzialam wczesniej twojego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
Jak ktos z was napisze mi na maila jak otworzyć własny salon fryzjerski i ile kasy trzeba to prześlę reklamowe długopisy+próbki które dostałam z różnych firm ok.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
monnix@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmY002
Troszke czasu mnie nie byłó ale juz jestem :P :P :P :P :P :P Ciesze siem bardzo! Kiedy mnie przymiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AmY002
jestes zalosna. nie wpraszaj sie na chama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllllllll
czesc! przyjmiecie mnie do swojego grona? wlasnie wczoraj i dzis wyslal okolo 60 meili z czego polowa odmowna:( tylko ziaja, kolastyna, iwostin i oceanic dopisali pozytywnie! Mam tez prosbe macie jakies adresy na strony z paieroskami lub alkoholem mozna sprobowac napisac a noz sie cos dostanie! ja wczoraj wklepilam link do browarow zywca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
a ja dzisiaj dostałam 8 probek z mincerMonaLisa :) i jakies ulotki to moja pierwsza zdobycz :P nareszcie! a co piszecie do Ziaji ze wam przysylaja ja wyslalam juz 2 emaile i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
jaki jest adres do konkursy w sieci nie moge znalesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! jestem zadowolona bo dziś dostałam 5 paczek, w tym: katalog 300 projektów domów w twardej oprawie z portu lotniczego katalog, długopis, ulotki i smycz na klucze ze stiefla 9 próbeczek i ulotki z mincer 9 próbeczek i również ulotki a ostatnia to tylko ulotki i reklamy z wydawnictwa książek Pozdrawiam!!! Mam fajnego listonosza i większe paczki wnosi mi na 4 piętro, ale wydaje mi sie że jak tak dalej będzie to chyba przestanie mnie lubić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Ostatni raz chwile temu sie odezwałam ale chce sie podzielić tym co dostałam i odpowiedziami jakie dostałam!! Wiec dzisiaj dostałam pudełeczko od sheringa z dax cosmetics - 15 próbek i ulotki !!!! z chicco - 2 wkładki i ramke na zdjecie fuul ulotek przewodnik z orkney przewodnik z agencji turystycznej i przewodnik po liverpoolu aha z słupska i gerbera dostałam odpowiedz twierdzaca i z applausa odmowna Trzymajcie sie ide cos porobic w domku papatki buzka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey. nie zjedzcie mnie za to pytanie ;) tylko jesli mozecie to podajcie mi maila do redds\'a, ok? przeszukalam cale to forum ale niestety nie znalazlam. bede wdzieczna za pomoc. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena.
Hello. Do tej pory dostałam tylko tampony o.b, próbki Iwostin, książkę kobiece dni bez bólu, katalog plecaków, firanek, chociaż zamawiałam naprawdę wiele. A tu dziś przyszły próbki z Wielkiej Brytanii, 4 tubki kremów i czy czegoś tam (papaya enzyme peel) po 3 ml każda tubka. Myślałam że nic z zagranicy nie dostanę :-) do tego dwa katalogi. Przyszedł też katalog łazienek i pachnąca kartka Lacoste, ale niestety perfumy były otwarte i zużyte. Co za chamstwo i wstyd dla Poczty Polskiej. Może znowu zacznę zamawiać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhgh
chcialabym dostac probki Iwostin wiecie z jakiej strony do nich napisac? podajcie emaila/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde
ale sie wysilili z ambasady japonskiej :( przyslali mi maila z linkami do stron internetowych a prosilem o jakies przewodniki/broszury. czyzby im zabraklo w budzecie na jakies informacje "drukowane"?? powinni sie bardziej starac, ale widac ze im nie zalezy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×