Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

do Nivea Soft: tez zamawialam dokaldnie wczoraj probki z Oceanic,jesli chcesz wypelnic ankiete to kliknij na Odpowiedz i uzupelnij ja w miejscu kropek.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
Ja skopiowałam ankietę do nowoutworzonego dokumentu tekstowego.A wtedy można ją (ankiętę) wypełnić.Następnie do listu wysłanego do OCEANICA dodałam załącznik z wypełnioną ankietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wie ktos z jakiej stronki moge zamowic pudelko na tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nivea Soft tak podalam prawdziwe dane. I zaznaczylam jaka mam cere idzis dostalam milego mejla ze wysla mi ulotki infromacyjne i produkty do mojej cery. Tak szybko i bardzo milo. Pierwszy raz mi sie chyba przytrafilo. Tobie tez tego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś mi powie
co się stało ze starymi forimowiczkami takimi jak Brawurka? teraz forum jest okropnie beznadziejne, gdzie można znależć tamte dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy za twoja opinie \"czy ktos mi powe\" staramy sie jak mozemy zeby bylo beznadziejnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest strona o ktorej pisala Amy mozna zamowic rysunek ale trzeba podac z jakiej ksiazki tego wydawnictwa i z jkaiej strony ani tak poprostu ze chcesz rysunek. :) to oferta dla tych ktorzy czytali te ksiazki albo choc troche je znaja Ten link juz byl podawany :) http://www.sonrisa.pl/galeria.html Potrzebujemy nowych linkow :) :) aby przezyc :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki cornelia za te linki z jedzonkiem dla psiakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Umer podawalma jakies linki z jedzonkiem jeszcze na stronie 227 tam sobie zobacz, a jak bedziesz potrzebowala pomocy to nie krepuj sie i pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantii
cześć a ja dziś dostałam podkładke pod mysie z HEINEKENA , i przesyłke z bobo vity pare broszurek o karmieniu i żywieniu niemowlaczka , i prześliczne skarpeteczki dla maluszka jestem bardzo szczęsliwa bo bardzo mi się to przyda juz niedługo .... pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 próbeczki (7ml) oliwki w żelu: mackar@mackar.com.pl Katalog Roca \"Wszystko do łazienki\": http://www.roca.pl/?id=katalog Katalogi Opoczno: Łazienka, Kuchnia, Przedpokój i Nowości 2005 (Aranżacje wnętrz i Produkty): info@opoczno.com Katalog i mapa Kent\'u: http://www.kentattractions.co.uk/ Katalog White Cliffs Country: http://www.whitecliffscountry.org.uk/information/freebrochures.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam spis roznych broszur ktore mozna zamowic bezplatnie na wiele roznych tematow ale one sa po niemiecku wiec tylko dla tych ktorzy czytaja w tym jezyku. Jak ktos bedzie zainteresowany to wkleje adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mam do was pytanko... Moze załozymy oddzielny temat na dalsze pisanie o próbkach? Nie wiem czy zauwazyliście ale ten temat już dawno jest zamknięty...zresztą jak przychodzi ktoś nowy to wciąż o coś pyta bo nie chce mu się przeglądać ponad 300 stron. Jak załozymy nowy temat to przynajmniej unikniemy większosci problemów z nowymi osóbkami. Napiszcie co o tym sądzicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Przypominajka: myslisz ze forum umiera. ... jest jeszcze tyle adresow do odkrycia! ja ciagle szukam jak widac. Szkoda ze tak malo osob szuka:( jak byly stare nicki to dziewczyny tez szukaly. a teraz malo komu sie chce :( jezeli chodzi o mnie to ja sie moge przeniesc ja jestem raczej bezproblemowa. tylko tez na kafeterie. inne fora sa takie jakies skomplikowane:) ok?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×