Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Na tamtym forum byłam,ale nie mogłam sie połapać.Przeszłam tu i mnie wyrzucili za to że niby na nie gadałam,ale to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz tu prośbe do jok3r o zaproszenie,a wtedy Ci odpisze czy przyjma Cie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryyssia
no wiec pisze prosbe do jok3r i zabaczymy co z tego wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jok3er
w dupie-jok3r Cie nie wpuści. tamto forum jest tylko dla starych wyleniałych kwok, które twierdzą że tam jest tak cudownie (a na pewno nie jest-kisicie się we własnym guano). Bardzo dobrze że was już tu nie ma-od dawna zarzucałyście tylko jakimiś zagranicznymi adresami, z których rzadko kto coś dostawał. I tylko wurdziłyście na tym forum. Laski-zauważyliście że od czasu jak te stare kwoki sie wyniosły, na naszym forum nikt nie podjudza, mąci, nikt nie przeklina itp.? Chyba wiemy teraz kto to robił wcześniej. Buziaki dla wszystkich Tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
jak wypelniacie ankiety to jak zaznaczacie odpowiedz? podkreslacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
bo jak skopiowalam odp to sie nie pokazaly tylko sa pytajniki wiec moze zaznaczy c ***** tymi znaczkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jok3er
MASZ RACJE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos mi
powie jak wypelnic ankiete? w wordzie wypelnilam skopiowalam do emaila i nic nie bylo podkreslone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Głupie idiotki!!!!!!!!!!!!!!!!!! SĘPY KRETYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jok3er
Papierowe_Nozyczki - Ty jesteś fair i ok. Przynajmniej się określiłaśi jesteś z nami. Wielki Buziak dla Ciebie za zaangażowanie! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
To są firmy od których dostałam odpowiedzi, ze mi wyślą gadżety... biuro@poie.com.pl – pracownia obuwia Poie motocykl@motocykl.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jok3er
a do pani xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ----> pewnie jesteś jedną z tych starych kwok. Tylko napisałam że tu nie ma wyzywaczy i się nagle odezwałaś. Sama się zdradziłaś. A te epitety których użyłaś świadczą tylko o tobie samej. Spadaj na wasze (beeee)elitarne forum dla baranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Nie wiem co się dzieje ale nie umiem się zalogować! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny..
dziewczyny potrzebuje pomocy-tlumaczenia,albo choc wyjasnienia o co chodzi: L'accès au site est impossible en raison d'une défaillance du serveur de données (cluster). Nous faisons tout notre possible afin de rétablir l'accès au plus vite. N'hésitez pas à renouveler votre tentative dans quelques minutes. Merci de votre compréhension et à très bientôt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! co to znaczy? Bitte bewahren Sie diese E-Mail zu Referenzzwecken auf. Wenn Sie zu irgendeinem Zeitpunkt die Kommunikation über Max Factor by Ellen Betrix beenden möchten, gehen Sie bitte zur Website http://www.maxfactor.de und ändern Sie dort Ihre Daten entsprechend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Z tego co mi odpisali wiem, że wysyłają katalog i jakiś upominek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neostrada_plus
Siemka dziewuszki ;-).....ja dziś dostałam od włodka cimoszewicza- smysz,długopis i oczywiście jakieś ulotki ;-)....jakby co to; www.cimoszewicz.pl...NIe ma co wysyłaś do Tuska,bo odpisali że nie przysyłają......PsL też negatywnie odpisują....samoobrona wogóle nie raczyła odpisać...LPr również.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle by ...
zajrzałam ty przez przypadek i chętnie sie przyłącze jeśli moge..? jestem maniakalną zbieraczką próbek ale dotychczas zbierałam je na własną łapke czyli w sklepach ,hurtowniach itp.. moja kolekcja jest spora ...dostałam pare naprawde fajnych cudeniek np zegarek na ściane z firmy co produkuje DUMLE 2 plecaki z OCEANIC cosmetic i próbki kosmatyków w fajnej poręcznej kosmetyczce kalędarze na 2006 rok z FRITOLAY z czesterkiem zestaw kosmetyków z VICHY z opaską na włosy i przyżądem do masażu z NESTLE miseczke dla dziecka wraz z zestawem sztućców ,śliniaczek ,i skarpetki z PAMPERSA pieluszki po 1 z każdego rozmiaru chustki nawilżane do pielęgnacji pupy niemowlaka i grzechotke z AVENTA butelke dla dziecka i smoczek z SEPHORY zestaw przenośny w kuferku z kosmetykami ,min perfumki , cienie do powiek pomadki i wiele innych ,i 2 duże butelki testerów z perfumkami ESCADA i GUCCI RASH 2 Jest tego sporo ,a udało mi się to zdobyć w prosty sposób ide do danego sklepu i pytam o testerki lób gadżety jeśli są to zawsze cośwytargam i nie musze czekać w niepewności czy prześlą pocztą polecam a jesli chodzi o stronki to miałam pare pewniaków podam dla zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do- byle by...- moglabys podac mi te stronki-pewniaki w mailu? bede wdzieczna. pozdrawiam. :) moj mail: phoenix45@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatko
Ja tez bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sal7o2.pl
Ja także poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sal7
Ja także poproszę. sal7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najlepiej podaj na forum !!! zreszta mamy sie wymieniac adresami a wy chcecie na emiala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co to ma byc dopiero pisalyscie ze fajnie itp a teraz nawet sie nie chcecie podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
byle by....ja też jeśli można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ja tez.....
w takim razie ja tez poprosze kitka_86tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ja tez.....
kitka_86@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×