Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Cóż widząc wypowiedź pomarańczowej koleżanki chyba nie muszę niczego dodawać ani tlumaczyć. Więc \"bejbe\" czytaj na przyszlość dokładniej i staraj się zrozumieć tekst, który czytasz zanim znowu wyskoczysz ze swoimi mądrościami. Dobra laski. Kończę tę jakże męczącą konwersację i żegnam. Pogadajcie sobie, bo to chyba Wam przynosi ulgę jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraku
jak jestes taka tępa to się nie dziwię że zwiewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzenkaatb
mowilas ze te adresy co podalas sa na 100 % ??? todziwne bo ja dostaalm np od firmy z bielizna odo ze nie przysylaja nic za doarmo i od STOPA ze tez niec za darmo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki
jest email do samsunga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
Normalnie wy chore jesteście to jest forum o próbkach czy forum tyczące się błedów w czyjejś wypowiedzi jak ktoś chce pouczać innych co i jak się pisze to niech założy takie forum i będzie w swoim żywiole .....................BO POMYLIĆ KAŻDEMU SIĘ WOLNO :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec jaki
jest email do SAMSUNGA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostała
mnóstwo gadżetów od firmy Gaba http://wwwpl.gaba.com/kontakt.html w tym chyba z 10 próbek pastów do zębów, 2 koszulki, z 15 długopisów, reklamówki, 2 piękne kubeczki, czapeczkę, radyjko, i szczoteczkę do zębów!!! jestem szczęśliwa. niespodziewała sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostała
zazdrościsz????????????????????? zgadłam??????????????? nikt ci nie każe w to wieżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puk PUk w GLOwe
Tak sie zastanawialam czy JOK 3r jest taka tepa czy nie???? Obrazala tutaj ze wszysscy sepia i tacy i owacy .Pytanie???? Czego ona tutaj szuka jak taka dobra ????????? Ludzie honoru nie maja niestety czasami takich zal Zal mi Ciebie biedaczko>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka17
Ja też kiedyś dostałam próbki pasty Elmex od tej Gaby, ale jeszcze wtedy nie mieli gadżetów-mieli dopiero zamówić, więc pewnie już mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poison girl
to podaj tego emaila do Samsunga bo ja go nie moge nigdzie znalesc! gdzie ty go znalazlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3r czy jest juz mozliwośc wysłania mi zaproszenia na nowe forum?!Bo ja znalazłam dosyc duzo adresiików, które wkeiłam kilkanaście stron wcześniej a nie było odzemu z Twojej strony:P Pzdrawiam, pieknaseterka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r jestes tu jeszcze wyslalam ci mojego drugiego emaila bo na tamten nic nie dostalam, tylko wyslala go chyba na twoje konto na gazeta.pl cos takiego mi sie wcisnelo wiec chyba tam poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
Tak gadacie o kuturze osobistej,a od momentu pojawienia sie postu jok3r mozna faktycznie zauwazyc u co niektorych poziom kultury nie ma co.Pozatym nie kumam czego wy chcecie.Jak tylko ktos wspomni o tamtym forum zaraz sie stroszycie i poazujecie pazury.Ja sie nie pcham na tamto forum,ale i tu juz nie siedze,bo znudzilo mi sie wysylanie,jednak czasami wpadam,zeby ewentualnie pogadac ze starymi forumkani,ktorych juz niestety nie ma.Gdyby wam faktycznie zwisalo tamto forum to byscie tyle o nim nie gadaly i nie najezdzaly na tamte laski.Zadna juz tu nie wchodzi,a wy nie mozecie tez stwierdzic czy one biora stad adresy czy nie,ale i tak piszecie,ze na pewno tak jest.Chcecie zeby tu bylo sielankowo i chyba udajecie ze tak jest,bo widze,ze dalej sa tu jakies cipy i inne "sympatyczne" typy.Klocicie sie o bledy ort,najezdzacie na siebie za podanie starych lub zlych adresow,wiec cos nie tak z ta sielanka.Najpierw spojrzcie na siebie krytycznym wzrokiem,a potem krytykujcie innych.To oczywiscie odnosi sie do tych,ktore uczestniczyly w tej zenujacej rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUK PUK w GLOwe
Bronimy samej siebie co????? Jaka dobra duszyczka przychodzi pogadac ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę godności
A blanusia-mącicielka i kłamczuszka znowu chce do raju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUK PUK w GLOwe
Kazda przychodzi pogadac tylko czemu tutaj tak czesto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUK PUK w GLOwe
Masz racje proscie dalej to sie beda lepiej czuly. Czemu ELITA??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUK PUK w GLOwe
Nie martwcie sie jok3r i tak sobie czyta. Inne zreszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
hehe smiac mi sie chce jak co niektorym tamto forum zalazlo za skore was wprost szlak trafia,bo czy inaczej gadalybyscie tyle na ten temat i to jeszcze niezbyt dobrze.Madry czlowiek by jeszcze zyczyl powodzenia tamtym,ale tu widac takich brak(to odnosi sie do tych,ktore tak zaciekle gadaja na tamte) Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dziś przysłali z sdpl, visit detroid, i próbeczki z PharmaCF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie Samsunga
Okropnie wygodne jesteście,albo udajecie głupiutkie albo naprawdę nie wiecie do czego służy komputer. Potrzebujecie adres do Samsunga. A więc sprawdziłam!Na "oślep" wpisałam www.samsung.com.pl-i jak myślicie? Co mi się wyświetliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to do jok3r
Nie wiem czy zauważyłaś ,że za każdym razem gdy wracasz tu ujawniając się z jakąś wypowiedzią to od razu wywołujes agresję! Siedźcie sobie na tym Waszym forum,żerujcie na naszym ,ale przynajmniej nie denerwujcie ludzi swoimi tekstami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Uważam, że powinnyście być wdzięczne jeszcze tym kilku osobom, stałym forumowiczkom, które tutaj są co prawda niektóre (mówię o sobie i o Brawurce oraz Nice girl itd.) pod innymi nickami, ale pod jakimi to pozostawię dla siebie:). Zamiast się kłócić i wytykać innym błędy lepiej szukajcie nowych adresów:P Pa:), może jeszcze kiedys do Was kuknę:) Trzymajcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PRZYPOMINAJKI
PRZYPOMINAJKO! Dziękujemy za wszystkie adresy,które nam tu podajesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allka
------------->do oma Mozna wiedziec,co Ci przyslali z sdpl-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatko
Dzisiaj dostałam paczke z SDPL a w niej troche ulotek i płytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samsung
niczego nie przesyła po co kłamiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Nie ma sprawy!! Będę wam dawała wszystkie 100% adresy jakie znajde... Qrcze dziewczyny skończcie się ciągle o coś kłócić bo niedługo nie będzie nic w temacie poza wyzwiskami. Bądźcie mądrzejsze i poprostu nie odpowiadajcie na głupie komentarze (...jak im sie znudzi to skończą) Jak ktoś coś głupiego napisze a któraś z was odpowie to zawsze tu będzie chora atmosfera!!! Ps/nie wiem czy ktoś zauważył, już kiedys o to pytałam ale nikt mi nie odpowiedział - Nie umiem się zalogować i cały czas pisze jako pomarańczowa. Nie wiecie może dlaczego tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×