Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Olivka 19
no kurcze jest ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominajka, a gdzie sie logujesz?? masz w ogole zalozony \"profil\"?? kliknij w \"preferencje\", potem wybierz punkt A \"Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj\", podaj pseudo i haslo, opcjonalnie reszte z wymienionych. that\'s all. ja zrobilam tylko tyle. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
dzisiejsza poczta-notesik z marinexu i ponaglenioe z biblioteki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy jest
dzien chlopaka ? a moze juz byl ? ??? ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien chlopaka zdaje sie jest 30.09 a u mnie dzis WIELKIE NIC, z reszta od paru dni moja skrzynka na listy swieci pustkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Wczesniej umiałam sie normalnie zalogować a teraz nie umiem i nie wiem dlaczego... Na wczesniejszych moich wpisach jestem czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki udało mi się zalogować wczesniej nie przyjmowało mojego hasła a teraz poszło!! Troche to dziwne bo zawsze mam takie samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dosyalam malukature od sdpl i jakas plytke.. troche nie o to mi chodzilo,ale.. :)tez milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto co zarzucił ale NIE PISAŁAM DO ŻADNEJ FIRMY Z BIELIZNĄ!!!!!!! ani do jakiegoś STOPU!!!!! jak czytać nie umiesz to przypomnę że pisałam do ziaji, eris, marinexu, sdpl,heyah. podałam jeszcze katalogi ale nie napisałam że je sprawdziłam na 100%. wiec najpierw przeczytaj do x y z a koszulkę z sdpl dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NIVEI - ja napisałam do nich 2 miesiące temu (dax), przypomniałam się im mailem jakieś 2 tyg temu i odpisali że wysłali już dawno temu. MORAŁ: babska na poczcie miały radochę z naszych przesyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś
też dostałam śmieci i płytkę z SDPL-i to w dodatku listem poleconym tak cienkim jak kartka papieru. Niech się pocałują w dupę. prosiłam o gadżety reklamowe, a nie makulature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj dostalam 5 probek o d IWOSTIN dopiero zaczynam heh a gadzetow jeszce zadnych nie dostaalm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NIvea Soft
i nie dostaniesz- rzucam na ciebie cipowa klatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkogo nie ma
pytanie do WSZYSTKICH czy dosalyscie cos z zagranicy tu byl opelno adresow z darmowymi probkami, podkladkami,koszulkami itp itd tylko czego zadna nie napisala ze cos dostaal?? jeak dostalyscie to napiszcie!iprzy okazji skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahaha
idz ty glupia cipo ja zwykle w kazdej tojej wypowiedzi jest slowo cipa juz cie znamy glupia szmato z burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim chciałabym dostwać darmowe próbki i gadżety a nie moge znaleść strony kto mi pomoże Poroszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahaha
jakiej strony nie mozesz znalesc dziecko? przeczytaj z 200 stron to bedziesz miaal i dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahaha
a ja dostałam dziś końskiego kasztana w proszku, o rany ale się cieszę, hurrraaa, ale nie podam wam linka bo od razu też byście chciały - wy pazerne sępiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleeeeeeeeee
Zaczyna się robić nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scholastyka
www.aqualina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tylko rachunek z tepsy ;) a i jeszcze \"przemily\" pan listonosz zawalil mi skrzynke stosem ulotek wyborczych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj Dermika szt.8 + ulotki wczoraj jakaś gazeta Visit Detroit i materiały pt. \"Wirtualna wizyta w Niemieckim Reichstagu\" Buźka i owocnych łowów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marzenkaatb... Serio ktos nie umie czytać bo to ja wymieniałam te firmy z karmą i reszte. Tylko tam było podane, że te pierwsze adresy są do firm produkujących karme. Ktoś prosił wcześniej o jakieś adresy to podałam. A dopiero niżej podałam emaile do firm które na 100% wysyłają gadżety i makulaturke. Dostałam od tych firm paczki w ubiegłym tygodniu... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to od Loreala dostałam :( Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie naszš firmš. Informujemy, że Dział Konsumencki jest do państwa dyspozycji i służy informacjami na temat naszych marek oraz produktów, udziela porad w dziedzinie ich stosowania, oraz przyjmuje uwagi od konsumentów. Bezpłatne próbki dostępne sš w punktach sprzedaży, w których nasze marki sš dystrybuowane. Tam proszę zwracać się z proœbš o ich udostępnienie. Prasa kobieca jest również miejscem, gdzie bardzo często umieszczane sš próbki. Serdecznie pozdrawiamy Dział Konsumencki EXtra po prostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
POWIEM WAM COŚ PRZEGLADAM TĄ STRONĘ JUŻ OD DŁUZSZEGO CZASU ROBIĘ BADANIE DO PRACY DOKTORANCKIEJ I ZAUWAZYŁEM: NA POCZATKU WSZYSTKO ŁADNIE DAJECIE STRONY I JEST OK I NAGLE ODZYWA SIĘ LUDZKA CECHA JAKĄ JEST "JAK JA MAM DLACZEGO MAJĄ MIEĆ INNI" I ZAKLADACIE SWOJE FORUM GDZIE SĄ TYLKO ZAPROSZONE OSOBY TAK WIĘC DOSZŁO DO TEGO CO PRZEWIDZIAŁEM SERDECZNIE WAS POZDRAIWM I I ZYCZE OWOCNYCH ŁOWÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
Gdybys faktycznie pisal taka prace musialbys byc nieco badziej obiektywny i przedewszystkim nie skupiac sie wylacznie na tym,ze "ja mam ale nikt inny nie bedzie mial",ale rowniez na fakcie,ze moze ktos mial juz dosyc wiecznych klotni,wyzwisk,malych zboczusiow itp i dlatego stworzyl forum,ktore mozna kontrolowac.Moze chodzilo o to,ze dziewczyny,ktore naprawde sie napracuja,zeby cos znalezc,podczas gdy inne nie robia nic tylko czekaja na gotowe.To moze troche wkurzyc.Piszac prace doktorancka nalezy skupic sie na roznych aspektach sprawy i przedstawic ja z roznych punktow widzenia.Wiec nastepnym razem napisz cos bardziej godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polmax
napisalalm do polmax prosbe o gadzety wieci do mi odpisł jakis tuman ---> chyba nie mamy podkreslam CHYBA co to za firma co za jełop tak napisal to albo maja albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×