Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do gratiska
aneta250@o2.pl teraz już wszyscy znają moje imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sępik
ojej, no i skąd ja teraz wezmę adresy?? biada mi, biada!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dzisiaj dostalam swoje pierwsze przesylki 1- ziaja - probeczki , bioaktywny krem (akurat taki chcialamsobie kupic :) )i zel wyszczuplajacy do ciala ziaja@ziaja.com 2-lambre - katalog, kalendarzyk,perfumy 2ml ( ale doszly pobite :/ ) - jak ktos chce oto ich mail = office@lambre.net 3- Szczawnica - informator o miescie i 4 ladne pocztowki :) - promocja@szczawnica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
juz ci wyslalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
jesli jest ktos jeszcze chetny do zalozenia z nami forum to piszscie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratiska czy tobie tylko zalezy na ilosci? czy na konkretnych probkach? i dajcie juz sobie spokoj z prywatnymi forami :D przeciez i tak kazdy tu wraca po adresiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
nie chodzi mi o to by od was cokolwiek sepic, tylko o to by zgralo sie pare babeczek, i tak jak na tym forum podawaly sobie adresiki, ale jak tu zaglada ze 100 osob i pisze oprocz tych aktywnych, to te aktywne nic niee dostana, choc sie napracowaly wspolnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
Hmmm no to teraz was nie kumam.Na tamte laski psioczycie,bo zalozyly forum,a teraz robicie dokladnie to samo i to jest ok.Zaraz ktoras napisze,ze kto bedzie chcial to pojdzie.W takim razie jaki sens je zakladac skoro i tak wszystkie pojda i bedzie to samo.Wy mozecie zakladac swoje forum w obronie przed sepami i jestescie spoko,ale tamte,ktore zrobily dokladnie to samo sa wredne itd.Gratuluje!!!! Jestescie normalnie swietne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i masz racje :/ dlatego ja wole sama sobie wyszukac firme niz brac ze strony a dopiero jak przysla to pisze ... bo pewnie juz z tamtych adresikow nie wysylyja bo za duzo ludzi pisze :/ daj znac gdzie bedzie to forum jak mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do --------- ja tamte popieram w 100% !! przejrzalam cale forum zanim zaczelam w to sie bawic i widzialam jak one sie napracowaly mi tylko przeszkadzaja te dzieci ktore tu pisza swinstwa :/ dlatego bym wolala forum gdzie trzeba sie logowac i nie bedzie anonimow a i forum bedzie moderowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
selegma nie zalozylam jeszcze forum zaraz to zrobie napisz mi maila to ci wysle zaproszenie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
ojejku mialo bys selgama sorki!!!!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekazałam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) wlasnie spisalam firmy ktore NIE wysylaja :( -wp -nivea -brevoxyl -netia -guinot -nutricia -oxalis -tatrzanski park narodowy - buty poie - nalezy im wyslac koperte ze znaczkiem powrotne to pzesla smycz i kalendarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa...dawno mnie nie było...Bo szkoła, widomo...Skończyłam z próbkami. Jakoś nie cieszą już mnie przesyłki. No, ale od czasu do czasu coś napiszę i pozamawiam...W ostatnim czasie dostałam (czyli przez jakiś niecały miesiąc (nie pamiętam wszytskiego): -Karmę Purina Nestle dla psa -Katalog bram garażowych -broszury o Szwajcari...Dużo dość i nawet spoko... -Naklejki Peta (takie z pomidorami) -I fajną paczkę z Rybnika...Podkładka np. pod piwo, dwa kalendarzyki, książeczka o zabytkach, broszurki, dwie śliczne pocztówki, zakładka do książki...I to chyba wszytsko :) Pozdrawiam normlane słońca 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
selgama mozesz sie juz logowac, forum zalozone, i zaproszenie do ciebie wyslane ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
I gdzie sie podzialy te wszystkie moralizatorki i najwieksze przeciwniczki prywatnych forow,ktore tak zaciekle najezdzaly na jok3r.Teraz siedzicie cicho. No nie moge,te wszystkie piekne slowa,te przemowienia,jedna madrzejsza od drugiej.Haha zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
przypominajka zaproszenie juz do ciebie powedrowalo ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________________________
ty-----------------------------------jestes żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mial cos do joker? chyba nie ja :) do gratiska - musisz jeszcze tam mnie dodac do forum :) jezeli maja tu byc jakiekolwiek awantury to wole byc na prywacie moze tam bedzie spokojniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________________________
po prostu sępy boicie się że to padnie bo juz nikogo niebędzie i nie będziecie mieli skąd brać adresy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
selgama jestes juz dodana ;) hihi ale mi sie zrymowalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moglabym dostac zaproszeni
jestem na tym forum od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻENUJĄCE
POPIEPRZYŁO SIĘ WAM WE ŁBACH Z TYMI PRYWATNYMI FORAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×