Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość allka
do MAM PYTANIE Tak,na pewno wysylaja,dostalam jakies 2 tygodnie temu. Wysylalam ze strony www.nycvisit.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
dzisiejsza zdobycz-podkładka i naklejki z Castrola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....////......
jak linku nie dostalas? a forum dziala jak nalezy :) a ze 4 osobki bo to dopiero 2 dzien dzialania i tam piszemy tylko adresiki ktore juz dostalysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmm czy wiecie moze jak zdobyc Kod MaxPack do gier na www.prizee.com ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaja
www.kodmaxpack.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...////...
ja tam zadnego linku nie mialam :/ a jak jest potrzebny to sprobuj zarejstrowac sie jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do allka
a gdzie na tej stronie ozna zamowic????? i co trzeba napisac???? do MALOLKA a ty co wpisalas w tamtej ankiecie w zwiazku z tym przewodikiem? bardzo mi na ty zalezy pytanie ogolne czy mam odrazu podac adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_pseudonimu
Cześć! Mam pytanie, czy ktoś wie co się dzieje ze stroną konkursy w sieci? Czy została zlikwidowana? Czy przeniesiona? Dzięki za odpowiedż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo mam pytanie czy zamawial ktos katalogi firanek wiem ze byly podawanetutaj duzo razy moze ktos zapisal wszystkie i mogl by podsumowac??? albo chociaz podac kilka pewnych? http://www.hotexas.com/freesamples.htm http://www.sweetcollect.co.uk/smarties.php http://www.colgate.com/app/Colgate/US/Corp/ContactUs/EmailUs.cvsp http://www.imakenews.com/omail/e_000039842000041998.cfm http://www.coty.com/WebContent.asp?CO=310&Sec=4&Sub=1&F=Contact_Coty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyz i nivea soft
dziewczyny proszę was napiszcie, czy chcecie być z nami na nowym forum z jok3r i innymi czy chcecie zostać tutaj. Jeśli nie dostałyście zaproszenia to napiszcie, postaram się to załatwić:) Czekam na szybka odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek120
witam.Na Wasze forum trafilam przypadkiem,chociaz juz od dluzszego czasu zbieram gadgety oraz probki. Napewno przesylaja: Ziaja.iwostin.mincer mona liza, niemiecki max factor-probki podkladu, biellana,rosnji zdrowo-juz kilka paczek tym razem przychodza karmy dla psow doroslych, dermica,aa, DAX COSMETIC, garnier,sdpl-koszulka,plyta balony i masa makulatury, gdynia-bursztyn foldery i mapy, malopolska drewniany tulipan, foldery i mapy.zott, nuticia, hell. biomarine, naturrel, pzu,kopalnia bełchatów Trudno mi teraz sobie przypomniec co jeszcze ale obiecuje ze jak bede cos jeszcze miala to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiatuszek
jaki jest email do GARNIeR bo nie moge znalesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiatuszek
i do biomarine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyz i nivea soft
napiszcie czy dostalyscie zaproszenie, z jakich przyczyn nie mozecie tam wejsc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na drugim forum
jest pewnie nudno-wiec probuja sciagnac uzytkowniczki ktore sie tutaj udzielaja. XYZ i Nivea Soft - Zrobcie jak chcecie-ale pamietajcie ze do nas nie ma powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nivea jesteś cały czas na liście. Nie wiem czemu nie możesz wejść, ale uczestniczką jesteś już od chyba miesiąca. Teraz bardzo bym chciała wiedzieć kim jest osóbka, która tak chętnie zaprasza na forum bez mojej wiedzy. Jeśli faktycznie jesteś z mojego forum to napisz mi o tym, bo nie lubię jak ktoś kombinuje za moimi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie
zadnych szans zeby sie na prywatne forum dostac wiec nawet nie skamlajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mam pytanie: ja zamówiłam sobie ten przewodnik w ten sposób, że podałam swoje dane, a w polu Questions & Comments wpisałam po angielsku że chciałabym aby przysłali mi przewodniki po NY bo interesuje mnie to miasto itp. Dzisiejsze zdobycze: 1. Przewodniki po Chorwacji - wypasiona paczuszka 2. Przewodniki po Austrii Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jok3r nie wpisuj
na liste nivea, to bura suka jest, frajerka,strzela z ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek120
ja do garniera pisalam z jakiejs angielskiej stronki ale teraz juz nie pamietam z jakiej,byla tam ankieta do wypelnienia i po jakims czasie kurier dostarczyl przesylke z probkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zaczynają mnie już wkurzać te teksty pomarańczowych. Jeśli chodzi o zaproszenia to tylko ja mogę takowe wysyłać, więc nie wdawajcie się nawet w rozmowy z kimś innym. Po drugie o ostatecznym przyjęciu decyduję ja po wcześniejszej konsultacji z dziewczynami z forum. Bynajmniej nie korzystam z rad tak zwanych \"życzliwych\" z tego forum. I przestańcie już w kółko wałkować ten temat, bo to już jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam prawie 16 lat i niedawno zaczęłam wysyłać maile o darmowe gadżety - mam tego pełno! Czapeczki, plakaty, długopisy, plecaki. Ale jakie było moje zdziwienie gdy po wypełnienu ankiety na jakiejś Francuskiej stronie dostałam ELEKTRONICZNY BUDZIK! Normalnie szok!!!!!!!!! Jest super! Moja koleżanka też tam napisała, ale nie dostała nic takiego... A poza tym mam pytanie: czy mogłabym się jakoś dołączyć do \"gadżetowej społeczności\"? Ten nick mam zastrzeżony i wogule, ale nie wiem czy jest zalogowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lawendy-w-chodakach: dokładnie nie pamiętam, ale wypełniałam jakąś ankietę. Na kopercie jest nadawca : Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji, to jest adres ich stronki: http://pl.croatia.hr/misc/news.php?id=503 , a to jest e-mail, na ktory możesz śmiało napisać prośbę o przewodniki: info@chorwacja.home.pl . Co do paczuszki to naprawdę się postarali: 8 róznych przewodników, cenniki a także mapa samochodowa Chorwacji. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×