Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość olala23
oj dziewczyny...jak ktos nie zna angielskiego to niech prosi o pomoc kogos kto zna bo to co przeczytalam wyzej to naprawde ... nie ma czegos takiego jak more informations tylko information jak cos i can u be so kind :? nie pisze tego zlosliwie ale jak juz pisac to po angielsku a nie po jakiemus niewiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam że jestem ich klientem i że chciałabym jakiś darmowy gadżet:I\'m a client of yours and if it is possible I would like to get some free gadgets from your company. Patrycja: angielskie książki i przewodniki to dobry sposób na nauke angielskiego. A podaję linki ze stronami zagranicznymi ze względu na to, iż polskie rzadki kiedy wysyłają darmowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie chce cię obrażać - ale to chyba nie ja jestem niedouczona, ale ty skoro nie znasz takich zwrotów. Pozdrawiam i odsyłam do ksiażki z angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala23
ja tesz nie chce nikogo urazic ale bardzo bym chetnie zobaczyla ksiazke w ktorej pada slowko informations bo kochana liczba mnoga od informacji to information to jest wyjatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z miłą chęcią moge się powymieniać adresikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktoś chętny na wymiane zapraszam na moje gg 7652188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Olala- nie chce mi sie kłócić o jedna literkę, masz rację - pisze sie information, to zwykłe przeoczenie; w tamtym poście podawałaś też inne zarzuty (co do more czy do kind). A po polsku nie pisze się tesz - ale też!. ojojojojojojoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
jezeli pisze tylko do U>S>A. no to przysla??? czy ktos dostal jezeli pisalo tylko USA po za tym do POLSKI znaczek kosztuje chyba wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lawendy
ostatni adres ktory podalas tez jest tylko do USA i przeciez jak wysylaja do POLSKi to musza wiecej zaplacic za znaczek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie dziewczyny kiedyśtam mówiły ze czasami zdarzały sie przesyłki mimo że byly one only for USA. Ale wydaje mi się że tam niewarto pisać. Jest też duzo stron amerykańskich które uwzględniają Polske, jako kraj, do którego wysyłaja przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie
zaszkodzi wyslac? po zatym znalazlam stronke na ktorej wysylaja nawet... torebki zajebiste ale tylko do USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc XYZ to nie jest tak, że sobie o Tobie dopiero teraz przypomniałyśmy, bo ktoś się tu podszywał pod adminkę z forum i zrobił zamieszanie. Sprawa z Tobą wygląda tak, że na forum jest już jedna XYZ i skoro już taka jest to normalne, że drugiej nie szukałam. Ty pojawiłaś się na kafe dosyć niedawno w sensie, że po dluższej przerwie, a ja nie jestem w stanie zaglądać tu tak często, żeby akurat trafić na Ciebie. I nie zaglądam tu po adresy, bo już od dość dawna nie wysyłam z tego względu, że nie ma gdzie, a pozatym to co chciałam już dostałam i koniec. Wpadam tu tylko właśnie w sytuacjach takich jak np ta, żeby wyjaśnić nieporozumienie, lub nawiązać kontakt z dziewczynami, które do mnie piszą. Pozatym wcześmniej miałyśmy żmijkę na forum, która nam bruździła na kafe, więc musiałam czasami sobie z nią tu pogadać, żeby ustalić kim jest i dopilnować, żeby zniknęła z forum. Tak więc Wasze adresy są bezpieczne i nikt Wam ich nie zabierze. Pewnie mi nie uwierzycie, ale to już Wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..///....
do joker 3 czy jak jej tam - sluchaj nie tylko ty masz forum!! gdybys przejzala wczesniejsze stronki to bys zobaczyla ze to nie do was zapraszalysmy dziewczyny - widze ze u was tylko sama "elita" siedzi wiec tam siedzcie , ale chore sytuacje stwarzacie .... do zagranicznych firm gdzie jest only usa nie wysylajcie - oni wam nie wysla dlatego ze po otrzymaniu probek i tak nic nie kupicie wiec tacy klienci dla nich sa bezwartosciowi :/ po co im reklama w Polsce jak i tak tych produktow u nas nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Hej dziewczynki! Jets jakaś próbkomaniaczka na tym forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czelsawa
hej jestem tutaj nowa juz sie wczoraj wypowiadalam ale dzis juz bede te forum czesciej odwiedzac!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Widze dziewczyny że jeszcze wszystki śpią a ja mam bardzo bardzo dużo różnuch adresów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
O widze ze czesława przyszła:) co tam u Ciebie czesława słychać masz jakieś nowe adresiki??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) Ja wstałam o 10.05 Macie jakies nowe adresiki :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana jaka elita skąd wy to bierzecie. Sama stworzyłaś forum po to, żeby uniknąć sępów i my zrobiłyśmy dokładnie to samo. Tylko, że wokół naszego forum zrobiłyście wielkie halo i przeklełyście nas, a same robicie dokładnie to samo. Zdecydujcie się w końcu o co Wam chodzi, bo same robicie z siebie idiotki. Nam każesz siedzieć na naszym forum, a wobec tego co ty tu robisz. Chyba, że ty masz jakieś przywileje i Tobie wolno tu przebywać , a nam nie no to sorry i kto tu jest elitą w takim razie. Dziewczyny jak już się wypowiadacie to może z odrobiną konsekwencji, bo na razie to zaprzeczacie samym sobie. Natomiast jeśli chodzi o kwestię na jakie forum ktoś chciał zaprosić dziewczyny to kochanie może Ty powinnaś uważniej czytać, bo na co to wskazuje? do xyz i nivea soft dziewczyny proszę was napiszcie, czy chcecie być z nami na nowym forum z jok3r i innymi czy chcecie zostać tutaj. Jeśli nie dostałyście zaproszenia to napiszcie, postaram się to załatwić Czekam na szybka odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×