Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Dzieki za info Malolka, ale aż taka skapa jesteś, ze nawet nie podasz adresu tej firmy z próbkami perfum...? Nie no żartuje ;p oszukam sobie, dzieki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo Women
Hej, nie miałam jeszcze do czynienia z wrednymi paniami na poczcie. To prawda, że wykradają gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znacie jakies stronki, e-maile firm, które wysyłają próbki perfum [albo wystarczy firmy co produkują perfumy] to podajcie! plis ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Jeśli chodzi o próbki perfum to ja dostałam je od: - Dior - 4 szt. z atomizerem - Issey Myiake - perfumka + balsam do ciała - Narciso Rodriguez - perfumka + balsam - Cartier - 2 szt. z atomizerem Pozatym dużo kartek zapachowych z takimi chusteczkami nasączonymi perfumami wysyła Hugo Boss i Lascoste (wpisz w google i wyskoczy ci sporo stronek) - ja dostałam chyba z 6 z róznymi zapachami. Z tego co piszą dziewczyny wysyła też firma Lambre, ja jeszcze nie pisałam do nich. Do wszystkich firm pisałam z zagranicznych stronek klikając na kontakt, maile były po angielsku. Każda z nich jest w google, wystarczy wpisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jesli
gina cale paczki?? do mnie nie dotarlo 13 obiecanych przesylek... przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź na pocztę iz zrób awanturę jeżeli dostaniesz koperte rozerwaną - to poskutkuje, a jeżeli nie dostałaś wcale to musisz się skontaktować z firmami czy w ogóle wysłały. I musisz czekać, bo nie udowodnisz że ktoś ci zwinął po drodzę paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Widze, ze wesoło tu było przez weekend, same kłótnie i wyzwiska. Ja miałam lepsze zajęcia bo zaliczyłam dwie fajne imprezki i dobrze się bawiłam... A to moje ostatnie łupy: Miasto Pelpin i Szczawnica (ulotki, płyta cd, długopis, widokówki,) Firma budowlana Pro-Bud (dużo ulotek i dwa długopisy) e-mail: jagielka.marian@pro-bud.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipciunia
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhheeeeeeeeeeeeeeeee
widac ze glupia blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Większej idiotki na świecie nie widziałam niż ty Blondi, prośba o gadżety to tylko zabawa a nie desperacja idiotko. Powinno cię faktycznie pokarać , to żaden pomysł to debilizm napisz kretynko że nie masz głowy to może przyślą gratisową mądrzejszą. Nikt ci nie zazdrości pomysłu bo to żaden pomysł, to jest żałosne. Pozdrawiam największego debila w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę was, nie reagujcie na takie rzeczy - to jej sprawa co robi, aby dostać próbki. Pomysł trochę \"niesmaczny\", ale to już nie moja sprawa. Róbmy swoje dziewczyny, i nie kłóćmy się więcej, bo same widzicie, że ten temat zamienia się w miejsce do wiecznych sporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie odwiedziła mnie pani listonoszka i przyniosła: 1. Wypasiona paczuszkę od ambasady Indii - naprawde świetna - kilka map miast, kraju, 2 gazetki o Indiach i jedna o stosunkach Polsko-Indyjskich. Wszystko w jęz. angielskim :):):) 2. Od ambasady Holandii - swietny przewodnik na CD po Niderlandach, mapa państwa, zajefajna plakietka i urocze miniaturowe drewniane chodaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolka - a na jaki adres pisałaś do Ambasady Indii? ja wysyłałam do nich maila już 2 razy - ostatnio z miesiąc temu i zero odzewu :( Wysyłałam na ten adres który jest na tronie MSZ a ty? Z góry Ci dziękuję za maila do nich :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yupiii!!! :) Dzisiaj 3 przesyłeczki i to wypasione!! Hehe 2 paczuszki z bilendy (chyba się pomylili obie przyszły dzisiaj!) w jednej 7 próbek w drugiej 6 próbeczek (w obu te same) + mnustwo ulotek 1 paczka od Oceanica... ahh długo czekałam ale wkońcu się doczekałam :) aż 15 próbek (w tym pare przeciwzmarszczkowych przekazałam mamie) i ulotki Jestem dzisiaj happy!!!! Dobry początek tygodnia. Buźka i owocnych łowów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Z portu lotniczego w Katowicach dostałam, smycz, karteczki do wydzierania, długopis i piłke plażową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nic od TYGODNIA!!! dosłownie NIC!!!! Dzieki Misia-Patysia za te firmy ;) zaraz sobie poszukam adresiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam w miejscu gdzie się zaznacza próbki pokazuje się meil... Ja napisałam do nich prośbe o próbki tak jak do innych firm. A co do innych stronek które podałam to nie zamawiałam nic - bo nic tam mnie nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×