Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość cleo-patra
mam rozgżaną cipulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cleo-patry
Lepiej zamiast o cipulkach pomyślałabyś o nauce ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos mi
odp ?/ ktos ostatnio pisal do eris? bo mi napisali ze maja tlyko probki przeciwzmarszczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info@royal-canin.pl – producent karmy dla zwierząt Rogal Canin lamel@winkhaus.com.pl – producent karmy dla zwierząt Acana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dostalam: * katalog Quelle (w koncu!!) * broszurki, przewodniki i mapy (lacznie 12 szt.) + 3 gazetki z Ambasady Indii (alez tam jest pieknie!!). przesylka oczywiscie byla zafoliowana... * 7 przewodnikow i mapa Chorwacji (z www.chorwacja.hr) * 6 broszurek/ulotek i 4 naklejki ze Świeradowa Zdroju bardzo sie ciesze :) na zapas przeprosilam tez mojego listonosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
jest tu od niedawna ale dzisiaj dostałem piekny długopis w etui od samsunga, koszulę i ultki, znaczek od sld, koszulkę od sdpl sporo próbek, hiszpania i szwjcarai również się odezwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym Samsungiem to dziwne bo samsung nie wysyła na chyba że zrobili wyjątek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
powaznie dostałem od samsunga na dodatek jak jeszce nie podałem numeru domu to pani sama łaskawie zadzwonila do mnie i poprosiła o numer a co do sld to na ich stronie jest kontakt tam napisałem i koszulę dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy wysyłałaś do Samsunga jakoś niedawno? Może znowu mają nową porcję gadżetów bo niektóre firmy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuje pan witaj:D pierwsza wypowi jest tu od niedawna ale dzisiaj dostałem piekny długopis w etui od samsunga, koszulę i ultki, znaczek od sld, koszulkę od sdpl sporo próbek, hiszpania i szwjcarai również się odezwały druga wypowiedz: powaznie dostałem od samsunga na dodatek jak jeszce nie podałem numeru domu to pani sama łaskawie zadzwonila do mnie i poprosiła o numer a co do sld to na ich stronie jest kontakt tam napisałem i koszulę dostałem najpierw dostal znaczek od sld a pozniej koszuke! no ciekawe ciekawe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuu.
"znaczek od sld, koszulkę od sdpl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPE
A MI HIPP TYLKO ULOTKI PRZYSLAL ALE I TAK NAJWAZNIEJSZY JEST USMIECH PANI LISTONIOSZKI(BEZCENNY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dostałam : - katalog Unicefu - grubą książkę \"Arafat - w oczach przyjaciół i wrogów\" z ambasady Palestyny w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ambasady
przysyłaja maile potwierdzające wysyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lllllllllllllllllllllllllll
od sld dostałem koszulę, znaczek, ulotki sorry ze tak tam wcześniej napisałem, a do samsunga napisałem we srodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____________________
u nas jest fajnie na form joker, nowe adresiki i wogule super a u was nuda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pypaniee
jakie koszulki dostajecie z SLD i innych parti? chyba nie z napisem sld? z tefo byla by dobra scierka ddo podlogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×