Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Fionka 24
aa zapomniałam :) tylko nie piszcie tak odrau wszystkie , bo mogą się kapnąć że coś nie tak :) mua :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda i konwalia___
Hejka jestem tu nowa, mimo wszystko dostałam już trochę rzeczy. Korzystam z Waszych adresów, więc się Wam odwdzięczę, mam nadzieję, że chociaż kilka osób otrzyma próbki i mam nadzieję, że nie będą to sępy:). A więc tak od tej firmy dostałam 3 próbki kremów na dzień i na noc, 2 próbki barrrdzo ładnych perfumików, taką małą próbeczkę fluidu (jest świetny, starczył mi na trzy razy), próbkę błyszczyku do ust (malinowy), 4 kartki zapachowe i troszkę kolorowych cieni do powiek. Jestem zachwycona, nawet nie spodziewałam się takiej ilości próbeczek, a w sczególności kiegy je kocham. Napisałam bardzo długą prośbę, uzasadniłam ją że jestem alergiczką, jednym słowem wcisłam im kit:), ale bardzo się namęczyłam nad tą prośbą, myślę że samo "Chcę przetestować Wasz produkt i prosze o próbki i adres" napewo nie wystarczy. Napiszcie jeszcze jakie chcecie kosmetyki, udawajcie że jesteście bardzo zainteresowani ich firmą i produktami:). A jest to firma beautiful cosmetics a e-mail beauty-s@cosmetics.com . Jak już napiszecie to dajcie znać czy Wam odpisali i czy dostałyście i czy to samo co ja:). Czekam:)PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepepeposkski
mesle bodzio wysylaja katalog mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepepeposkski
JESZCZ RAZ MEBLE BODZIO(JAKSIE CZLOWIEK SPIESZY TO SIE DIABEL CIESZY:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLD
KOSZULA SLD ZNACZEK NAKLEJKI.HURRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.TYLKO KOSZULA MALA CHYBA NAPOISZE JESZCZE RAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka_14
A moze teraz ja się pochwalę co dzisiaj zdobyłam: -przewodniki po Berge + mapa http://www.mojaszwajcaria.pl/ tam gdzie pisze broszury - próbki z daxa(16) www.dax.com.pl -płytkę z nadrukami biuro@ekb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
do -------> lawenda i konwalia :) z jakich firm dostalas kolorowe kosmetyki chodzi mi glowieni o cienie do oczu itp bo mowisz ze dostalas a nawet nie podalas firmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez napisala
cytuje: "A jest to firma beautiful cosmetics a e-mail beauty-s@cosmetics.com " tak trudno doczytac do konca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujecie tutaj
fajne gadżety z metalu extra dlugopis i stacja pogody biuro@cronileg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujecie napisac
do duzych firm ktore zajmuja sie złomem. Maja naprawde fajne gadzety. Moge podac kilka stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeeeeeeeeeee
to podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
podajcie mi e-maila do tego sztabu kalinowskiego. pliska!! ja robie teraz prace na wos o kandydatach na prezydenta i mi sie to napewno przyda więc bede wam wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wiec jesli macie jakies adresy e-mail do sztabów kandydatów na prezydenta to podajcie mi pliska bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeeeeeeeeeee
tylko ja na ten adres nie moge wyslas bo jest ZLY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaapsikkk...
Nie macie już co pisać - oni nie mają już gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, wystarczy przelecieć poprzednie strony i bys znalazła!!!!!!!!! aż takie to trudne?! ;/ brrrr j_kalinowski@tg.com.pl masz i sie ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Hejka! ja wysłałam na adres... podam go jak mi koszulka przyjdzie i na tym adresie mi odpisali że mi przyślą :) pozdrawiam... ide pograć :D a jutro porozmawiam i coś wkleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam od Niej
Pani Bochniarz przysyła metalowe przypinki i kalendarzyki listkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresy stron
www.skawmet.pl www.pwkolmet.com.pl www.pol-zlom.com.pl www.wtorstal.pl www.kuusakoski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
mam takie male pytanko: czy osoba, ktora pisala do tych firm zajmujacych sie zlomem faktycznie cos od nich dostala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresy stron
tak, najlepsza paczke od cronileg i kuusakoski ale to zagraniczne firmy. od innych katalog dlugopis z magnesem, kalendarz gruby notes i dlugopis, kubek i otwieracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
czeSC dzisiaj dotsłem paczkę z ulotkami i albumami o Hiszpani ale ta paczka ważyła gdzieś z 10 kg. a i od winiar dostałem sosik do kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winiary
Chyba masz jakieś chody w Winiarach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×