Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

do -JA o matko a z kad ty to wzielas ? wielkie dzieki bo nie spalabym w nocy przez takie cos wiec jezeli jest taki adres to ok heh ale szumu bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ...
HEj dziewczynki i kobietki. Może mi którać powiedzieć, czy ten adres do interii był prawdziwy czy nie. Dziekuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -JA
Do ONA: kurcze dziewczyno czytaj co napisałam powyżej.Tak adres do interii jest prawdziwy: dzialobslugiklienta@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ...
DO - JA Nie denerwuj sie...poprostu nie zrozumiałam tego poprzedniego tekstu. Ale jak sie zdenerwowałaś to przepraszam najmocniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ja
byłby prawdziwy gdyby było bok@firma.interia.pl a dnie buiroboslugiklienta@interia.pl. Czego chyba brakuje, slówka "firma". Przeczytajcie dokładnie. To jest normalne konto pocztowe założene przez kogoś w portalu interia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ...
Do JA No i widzisz? Jednak miałam prawo zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robcie zamieszania
Nie róbcie zamieszania! Ten adres nie jest adresem do siedziby Interii! Jest to założony przez kogoś adres w celu, sami wiemy jakim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wiem
a ty jak wiesz to powiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem
Ten ktoś albo potrzebuje adresów mejlowych ( do jakiegoś konkursu na przykład lub w innym celu ) albo tekstów jak pisać prośby o gadżety bo nie ma żadnej inwencji by zrobić to samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowytopti.com.pl
handlowy@topti.com.pl kto ma czas i checi na dobra zabawe w nauczanie dobrych manier niech napisze prosbe o gadzety do firmy topti warto sie posmiac bo coraz bardziej sie wkurzaja dzieki wszystkim za fatyge handlowy@topti.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowytopti.com.pl
apropos interii moze fionka 24 sie ujawni i przeprosi za zamieszani bo to ona podala ten adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie TOPTI
Ciekawa jestem jakimi teraz straszą tekstami.Wklejcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowytopti.com.pl
wlasnie wyslalem do topti pisemko z innego adresu juz nie moge sie doczekac czy buce odpowiedza niegrzecznie na taki miodekdzien dobry mam na imie tadeusz kulawik chcialem na poczatku pozdrowic panstwa i zapytac czy byliby panstwo tacy mili i uprzejmi i przeslali mi upominki reklamowe zwiazane z wasza dzialalnoscia.jestem kolekcjonerem smyczy, kubkow,i koszulek moj rozmiar to s strasznie panstwu dziekuje i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie TOPTI
Czuję,że za to "straszne"podziękowanie strasznie się wściekną. Ale buc,jołop,prymityw ( niepotrzebne skreślić ) musi siedzieć w tej firmie przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Widze ze macie tutaj fajne banie z firma Topti. I badzo tu pomarańczowo jakoś.... Ale przynajmniej wesoło się zrobiło (zero sprzeczek i wyzwisk) Oby tak dalej. Moze jak więcej firm odpowie w taki chamski sposób na meile i potem je tu podamy to wszyscy sie wreszcie polubią na tym forum! Podam wam kilka meili do różnych firm (...może ktoś będzie chciał napisać): Herbaty i kawy: zas-pol@zas-herbaty.com.pl – herbaty firmy Zas paweł.winiarski@oxalis.pl – herbaty firmy Oxalis biuro@domherbaty.com.pl – dom herbaty Aromat mokate@mokate.com.pl – firma Mokate kiper@bio-active.pl – herbaty Bio-Active Przyprawy: carum@carum.pl – przyprawy Carum biuro@grotex.com.pl – przyprawy Grotex kamis@kamis.pl – przyprawy Kamis info@kotanyi.com – przyprawy Kotanyi biuro@ziolowit.pl – producent przypraw i mieszanek ziołowych Ziołowit info@mrcook.pl – producent przypraw Mr Cook biuro@danpex.com.pl – producent przypraw Danpex przyprawa@wegierska.com – przyprawy firmy Marina biuro@interjarek.pl – przyprawy Intern Jarek Drukarnie: biuro@serikon.com.pl – drukarnia Serikon libra@4lomza.pl – drukarnia Libra Print info@drukarniacyfrowa.pl – drukarnia cyfrowa dw@drukarnia-svd.com.pl – drukarnia Księży Werbistów tpolakowski@lcl.com.pl – drukarnia LCL drukarnia@marabex.com.pl – drukarnia Marabex biuro@aligraf.pl – drukarnia Aaligraf drukarnia@leyko.pl – drukarnia Leyko jantar@jantar.waw.pl – drukarnia Janta info@aqrat.pl – drukarnia Aqrat biuro@akobi.com.pl – drukarnia Akrobi biuro@multifol.com.pl – drukarnia Multifol ellert@ellert.pl – drukarnia Elert print@print.wroc.pl – drukarnia Print wdh@wdh.pl – drukarnia z pomysłem WDH biuro@akcydens.pl – drukarnia Akcydens af@marlex.pl – drukarnia Marlex biuro@polinter.pl – drukarnia Polinter biuro@drukarniatom.pl – drukarnia Tom biuro@mahglit.pl – drukarnia Mahglit biuro@abdrukarnia.pl – drukarnia Ab Druk alma@alma-druk.gf.pl – drukarnia Alma info@ardea.pl – drukarnia Ardea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centra handlowe: trzystawy@apsys.pl – centrum handlowe Trzy Stawy witold.gatnar@ango.pl – centrum handlowe Ango arena@arena.wroc.pl – centrum handlowe Arena arkadia@arkadia.com.pl – centrum handlowe Arkadia poczta@centrawlodarczyk.com.pl – centrum handlowe Włodarczyk ursynow@apsys.pl – centrum handlowe Agent Ursynów centrumkorona@apsys.pl – centrum handlowe Korona biuro@etc.centrumhandlowe.com.pl – centrum handlowe ETC sekretariat@europower.pl – centrum handlowe Euro Power office@raiffeisenevolution.pl – centrum handlowe Ferio wola@apsys.pl – centrum handlowe Wola joanna.dybowska@est-on.pl – centrum handlowe Galaxy centumjanki@apsys.pl – centrum handlowe Janki krakow@apsys.pl – centrum handlowe Krokus biuro@gchmanhattan.pl – centrum handlowe Manhattan hinespl@hines.com – centrum handlowe Metropolitan platan@apsys.pl – centrum handlowe Platan new-reduta@foras.pl – centrum handlowe Reduta rondo@apsys.pl – centrum handlowe Rondo wokulski@wokulski.net – centrum handlowe Wokulski sklepy@albert-supermarket.pl – supermarket Albert carlos@poczta.idt.pl – hypermarket Carlos koscielniakowska@concorde.com.pl – centrum handlowe City Point szef@damark.com.pl – supermarket Damark sklepy@hypernova.com.pl – hypermarket Hypernova Zabawki dla dzieci: bartex@a4.pl – producent zabawek Bartex info@wisemag.pl – dystrybutor zabawek Wisemag biuro@happytoys.pl – producent zabawek Happy Toys agahurt@agahurt.pl – hurtownia zegarków disneja dla dzieci Aga Hurt babies@canpol.com.pl – producent akcesoria dla dzieci Canpol Babies biuro@marioinex.com.pl – producent zabawek Mario-Inex Pudełeczka, folie i opakowania: zaw@satfilm.net.pl – producent opakowań ozdobnych Opakomar darek@torebkimatex.com.pl – producent torebek papierowych z nadrukiem poczta@czes-pol.pl – producent folii I opakowań foliowych Czes-pol biuro@galimex.biz – folie, opakowania Galimex pakart@pakart.net.pl – folie i opakowania Pakart bagstar@bagstar.pl – producent reklamówek i woreczków Bagstar pl@pakpoland.pl – producent folii i opakowań foliowych Pak Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxima7
Przypominajko-niezastąpiona jesteś .Ale kawał roboty odwaliłaś.Podziwiam i dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam \"Równanie z wielka niewidomą\". nie wiem czemu musiałaś pisac do niego kilka razy mi odrazu odp. mój e-mail. Jest to literatura dla młodzieży. Ja zaraz zaczyłam czytać książka mi sie podba zabawna treść. Mozna czasmi cs takiego przeczytac dla odmiany! Ma też prośbę niech po ksiązki pisza tylko ci którym to sie przyda a nie sepy! Później skaczy sie nakła darmowych książek i może nie dostać ktos kogo to naprawde interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, jestem tutaj nowa, wczoraj dostalam 2 wkladki z Carefree, rozne ulotki z produktami dla dzieci z firmy Nestle, Hipp. A to prawda z ta interia?? czyzbym tez sie dala nabrac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do maxima 7.. Zawsze zapisuje adresy firm do których już pisałam żeby nie wypisywać meili kilkakrotnie do jednej firmy. Ja już z nich skorzystałam i pomyślałam że napewno komuś się przyda (...albo wszystkim) Pozdrawiam! Mięso wędliny: igloomeat@sokolow.pl – wytwórnia salami Igloomeat - Sokołów rjeziorny@profi.net.pl – wielkopolska wytwórnia żywności Profi poczta@kania-zory.pl – producent wędlin Kania biuro@ham.com.pl – zakłady uboju i przetwórstwa mięsa Ham Inne: biuro@apa-alfafood.com.pl – producent ogórków konserwowych Apa biuro@almar.agro.pl – producent przetworów warzywnych Almar instant@instant.pl – producent dodatków do żywności Instant sekretariat@benus.pl – producent pieczywa i musli Benus Napoje: klient.kontakt@hortex.com.pl – producent soków Hortex fructar@fructar.com.pl – producent win i soków Fructar paola@paola.pl – producent soków i syrpów Paola elba@salnet.pl – producent win Elba appol@appol.pl – producent koncentratów owocowych Appol biuro@debowavodka.com.pl – dębowa wódka firmy Spoiw perry@perry.pl – producent wody i napojów Perry hermes@hermes-amita.com.pl – producent wody i napojów Hermes aquamarek@poczta.onet.pl – producent wód leczniczych Aqua Pol biuro@kentpol.com.pl – producent napojów Kentpol Torebki, plecaki: biuro@seka.czest.pl – producent torebek Seka biuro@torebki-kurox.pl – producent torebek Kurox karen@karen.net.pl – producent torebek Karen biuro@zora.pl – sklep internetowy Zora andrea@andrea.com.pl – producent torebek skórzanych Andrea biuro@marbo.pl – producent plecaków Marbo tezycki@o2.pl – producent plecaków Diana Portfele: info@peterson.com.pl – producent portfeli skórzanych Peterson lederstyl@lederstyl.pl – producent portfeli Leder Styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxima7
Przypominajko-dzięki za to,że po prostu Ci się chce tutaj to wklejać.Dla leniwych to raj.Ale i tak najlepiej samemu znależć namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem! Te adresy jeszcze nie były wklejane na forum - sama wszystkie znalazłam. Mi są już nie potrzebne dlatego wklejam po troszku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxima7
Napisz chociaż czy dostałaś jakieś gadżety z tych firm? Jaka branża jest najbardziej hojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×