Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość o co biega z tym TOPTI
niech osoba która wywołała temat napisze, czy chodzi o stronę www.topti.pl czy www.topti.com.pl to są dwie różne firmy. a na forum był podawany adres handlowy@topti.com.pl i handlowy@topti.pl (przejrzyjcie wypowiedzi) to w końcu już nie wiem do której "hamskiej" słać "prośby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co biega z tym TOPTI
PROSZĘ NIE ZASMIECAC SKRZYNKI PODOBNYMI BZDURAMI !! to dostałam w odpowiedzi z adresu handlowy@topti.com.pl (agencja reklamowa, a nie producent HERBAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lllllllllllll
a dostalas cos z tych adesow?? do przypominajka czy tu tez cos dostalas? po co podajesz te firmy ktore nic nie przysylaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lllllllllllll
nie marudze :P tylko wiele z tego mnie nie interesuje wiec tez nie wysylam szczewgolnie di tych drukarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lllllllllll ---> pisalas di INTERI ????? do wszystich co piszecie do centrow Handlowych ? o gadzety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
dzisiaj dostałem katalogi o austrii z kuponami rabatowymi, mapę samochodową i próbkę kawy rozpuszczalnej POSTI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej niby marudy.... Nie jestem wredna i nie podałam adresów firm które nic nie wysyłają albo tylko odmowy. Dostałam coś od części tych firm ale nie mam zamiaru pisać od której co bo później będzie znów zamieszanie. Jak już zauważyliście to niektórym udaje się coś dostać od jakies firmy a innym już nie. Jak firmy dostają za dużo meili to też nieraz po czasie rezygnują a niektóre wysyłają dalej gadżety. Jak napisze np, że dostałam cos od powiedzmy firmy z przyprawami a ktos z was dostanie tylko odmowe - to będziecie później po kolei na mnie siadać ze wale ścieme (...wole sobie za wczasu oszczędzić nerwów)!! A co do drukarni to ja akurat od drukarni i zakładów poligraficznych dostaję najwięcej bajerów.... Pozdrawiam! Ps// Nie wypisujcie takich bocznych pytań bo znów się wszyscy będą boczyć. Jak ktoś chce to niech korzysta z pracy innych a jak nie chce to niech siedzi cicho najlepiej! (...to tylko moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok dzieki
a mam jeszcze pytanie co dostakesz od drukarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie - kalendarze duże albo małe, notesiki wyrywane i zwykłe, jakieś bajery na wizytówki, ulotki, mam też 2 segregatory, czasem naklejki albo długopisy. Zależy co akurat mają na stanie. Czasem jest tak że jak ci nie wyślą teraz to każą się upomnieć za kilka miesięcy. Ja juz mam 5 albo 6 takich firm które każa mi się przypominać co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dotłam mape saMOCODOWĄ A DOKŁADNIE DWIE MAPY BO CHYBA PRZEZ PRZYPADEK NAPISĄŁAM DO NIECH 2 RAZY.// WWW.K2.ORG.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witajcie
taaa, ja tez dostalam probke kawy Posti, zaden wielki wyczyn, dodawali ja dzis do gazety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś też dostałam mapkę ale razy 3. Nie wiem jak to się stało. Ale spoko - porozdaje znajomym. Do tego dostałam 3 katalogi i dwie kartki ślubną i świąteczną od firmy 4M... Ja już stąd znikam bo jade zaraz do budy na wykłady.. Życze wszystkim miłego weekendu no i powodzonka w atakowaniu firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze mapki wysylali hurtowo, bo ja tez dzisiaj dostalam. moj staruszek sie ucieszyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topti
Nie rozdajemy gadzetow i proszę nie przesylac spamu !ale zabawa zasypiemy buców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! handlowy@topti.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj otrzymane
wyslalem do wszystkich powiatow polskich:))))odpowiedzialy: SŁUPSK OŚWIĘCIM SŁUPCE LIMANOWA DZIERŻONIÓW MYSZKÓW UM MYSZKÓW w środku mapki znaczki długopisy,foldery.naprawde super .jestem happy bo ponadto dostalem probki i gadgety z iwostin złota chata www.wszywki.pl ale paczka z skokpiast przerosla wszystko: latarka kubek długopis budzik a jakbyscie zobaczyli listonoszke:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEKUJE PRZYPOMINAJCE
PRZYPOMINAJKA ROBISZ SUPER ROBOTE NAPRAWDE DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od topti: GDY JESZCZE RAZ DOSTANIEMY TAKIEGO TYPU E-MAIL\'E TO NIE RECZE ZA SIEBIE! i co to ma być?! ja bym nawet takiego czegoś sie nie odważyła napisać... ;/ poprosiłam grzecznie, a oni odrazu z pyskiem!!! ;/;/ a dzis... PUSTKI!!!!! jak zwykle oczywiście ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakiej gazecie ta herbata byla?????????????/ w VICIE jets probka kremu (przciwzmarszczkowego) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie TOPTI
Sama kulturka w tym Topti. A do tego jescze nie odróżniają prośby od spamu. Wystarczy przecież napisać: "Nie posiadamy". I to by wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dzisiaj
do dzisiaj otrzymane-> ; wow no to zajebiscie podaj jeszcze jakies adresy z ktorych cos wczesniej dostales i co ty im piszesz ze ci tyle przysylaja?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy...
tak trudno wpisac nazwe miejscowosci czy nazwe firmy w google?? kurde, najlepiej podac wszystko gotowe jak na tacy. ludzie nauczcie sie troche samodzielnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszetka
z kawa byla w gazecie regionalnej Nowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×