Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipuszka-do llllllllllllllllll
"""""a do tej wyzej! to watpie zeby 13-letni chlopcy zwracali uwage na biusty swoich kolezanek! jak widomo chlopcy dojrzewaja pozniej! ja od tej chwili cie ignoruje mam prosbe aby reszta zrobila to samo!""" ...a kto ci powiedział, że ja mam kolegów w swoim wieku??? średnia wieku moich kumpli to ok.25 lat skarbie, a w tym wieku "chłopcy" bardzo się interesują piersiami-zwłaszcza moimi!!! a ty pewnie jesteś płaska i mi zazdrościsz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cipuszka
ty sie tak codziennie na tym forum produkujesz z rana zanim pojdziesz do szkoly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jeszcze nie BYLO
sluchajcie jak mnie ktos splawi to perfumerii po probki to trudno:)jak nie odpowie jeszcze gorzej,jak nie przeczyta tragedia ale jak potraktuja mnie tak jak ci to juz przesada.Moze nie jest to mile z mojej strony ale jak kto moze niech pisze o gadgety na adres handlowy@topti.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
jaką odpowiedź otrzymałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jeszcze nie BYLO
PROSZE NIE ZASMIECAC SKRZYNKI PODOBNYMI BZDURAMI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
no fakt, arogancko! Nawet najwieksza bzdura zasługuje na odpowiedź pod warunkiem ze przy kompie siedzi profesjonalista a nie sprzataczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaczka 17
nastepny adresik z kosmetykami:) lilys.apothecary@verizon.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznaaaaaaaana
Cześć, czy ktoś zna nowy adres strony z konkursami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego jeszcze nie BYLO
tak chamskiej odpowiedzi jeszcze nie dostalam, ale kilka moich maili zostalo "oznakowanych" jako SPAM (jak miło). chamsko to wyglada, jak ci jakas firma odpisuje a w temacie maila masz napisane np. "SPAM-prosba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jeszcze nie BYLO
DLATEGO JAKBY ICH TAK TROSZKE "PRZYSYPAC" to chybaby nie4 bylo tak zle co.nie chodzi o msciwosc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio 3 przesylki a w nich czapeczka i smycz z Omega; worek-plecak, 3 dlugopisy 2 olowki, spinacz do papieru i brelok oraz smycz i katalog z miasta Cesenatico:) Polecam samodzielne szukanie firm i adresów. Ja wyslalam juz ponad 300 maili i widac rezultaty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumis
napisz jaka firma cię tak niemile potraktowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumis
dobrze wiedzieć. pozapycham im troszkę skrzyneczkę :-) niech się nauczą dobrych manier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emi-new
mozesz podac adresy tych firm ktore cie tak obdarowaly???? a ta firma Omega to co produkuje bo w google jet duzo takich nie wiem ktora to??????/ odp prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzby zmienili
nazwe www konkursow w sieci???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak adres konkursów w sieci sie zmienił podałam tam wyzej! mam nadziej, że te linki które ja znalazłam komus sie przydadzą! ja by bardzo chciała adresy karm dla zwierząt i może gdzies wysylaja jakies ksiązki lub duze plakaty bo to by mi sie teraz przydało! mam tez jeszcze z 5 adresów z których obiecali przysłac podam Wam jak mi przyślą! nie bójcie sie na pewno! teraz ide wygladać listonosza! aha zapraszam tez na mojego bloga :http://marii.eblog.pl/ pozdrowienia i duzych i owocnych paczek od listonosza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 21
witam! od razu przepraszam, ze napisze nie na temat, ale chcialabym namowic was dziewczyny (oraz chlopcy jesli tacy sa) na glosowanie na Henryke Bochniarz w wyborach na prezydenta.Mam dosyc rzadow mezczyzn ,dlaczego oni maja decydowac o wszystkich sprawach tyczacych sie obojga plci? Dziewczyny pomyslcie, jesli wszystkie poszlybysmy do wyborow i zaglosowaly na Henryke to by wygrala! Niektorzy moga pomyslec ze jestem zagorzala feministka...nie , nie jestem, ale denerwuja mnie podzllay rol typu...mezczyzni do wladzy i pieniedzy a kobiety do garow...WRRR!!!Dziewczyny mozemy to zmienic!Wysarczy ze kazda z nas pojdzie i zaglosuje . Jesli my kobiety pozostaniemy bierne wobec tego jak jest,nigdy nie nastapi zmiana w naszym kraju! Do zobaczenia przy urnach:))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim tym którzy przesyłaja mi linki badz adresy gdzie mozna zamówić darmo:próbki, gazety itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tu nowa :) obserwuje ten topik od nie dawna ja dostalam juz kilka probek kosmetykow oraz broszur z umiast jak bedzie tego wiecej to napisze co dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×