Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Fajnie by było Nastka jakbys sie przyłaczyła... :) mysle ze narazie tam bedzie spokojniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jock3er
atlasyeuropyfree@o2.pl pewniak ja kuz dostalam i cala moja rodzina polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te atlasy
Ale jesteś debilka z tymi atlasami europy. Facet juz dawno zlikwidował konto. A do nowych- nie dajcie się robić w konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TEJ WYZEJ
przeciez to kont to na tlenie i jakas laska czyta sobie wasze emiale jakie piszecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bajabongo myslisz ze na tym forum nie znajda cie inne przyglupy typu anna diana ? heh nie wysarczy ci ze jestes na forum darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylyscie na stronce www.darmowee.fora.pl ?jak tak,to jak zamawiac te probki?podane sa adresy mailowe i co mam napisac?co Wy piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika-16
czy wam ktoś odpisał z tych atlasów, bo ja już wysłałam dwie prośby na siebie i na siostrę i zero odzewu. to chyba jakaś ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ( przynajmniej dla mnie) jest byc na kilku forach. Nie mowie ze darmowee fora sa zle! Jest spoko( odkad przestali wykasowywac moje posty :)) Lubie poznawac roznych ludzi a na kazde z tych forów wchodza inni ludzie( niektorzy sa tam i tu) dlatego nie chce sie zamykac tylko w obrabie jednego forum! Załozylam nowe forum ale to przeciez nie znaczy ze nie mozna byc jednoczesnie na kilku forach!! Was tez do tego zachęcam, aczkolwiek zdecydujecie same!! pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja... nie mam za bardzo czasu... ale przeczytłam wszytkie zaległe stronki... i zastanawi mnie jedna rzecz po co zakładane jest tyle nowych forum? ja dostałam dziś od post-it takie kartezki samoprzylepne, zakładke, i takie zakładki indeksujące..:) co mnie bardzo ucieszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
Atlasy europy to, prywatny adres faceta.Pisało o tym na forum 100 razy ale wy nie przeglądacie poprzednich postów. Kolega zrobił mu kawał.A teraz ktoś ciągle podaje ten adres ( ktoś kto tu siedzi od dawna ) i robi sobie zwas ,szcególnie nowych "jaja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie bedzie skasowane
nic nie bedzie skasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukradły
Co to znaczy UKRADŁY? To znaczy,że co zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukradły
ALE NA NOWYM FORUM ,PO SKASOWANIU STAREGO PRZYJMIECIE NAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinda ukradly
dziwcinada i tyle Wam powiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66wilk66
ty dziewczyno idz ze swoimi zalami na forum dla sfrustrowanych, nie zasmiecaj swoimi bzdetami, prosze admina niech tu posprzata, wrocmy do tematu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaMiLk..A
wiecie co? wczoraj zaeksperymentowałam i wsadziłam sobie do cipki MUSUJĄCĄ WITAMINKĘ C. zajebiste uczucie, mówie wam- też spróbójcie- super orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ze ukradły....
a że ukradły że.... dałyście im hasłoo a one je zmieniły czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde a czemu
nie moge się zalogowac na forum darmoweee.... przecież rejstracja poszła pomyślni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zaczynam wysylac moja kariere probkomaniaczki no i mam kilka negatywnych odpowiedzie........ masakra ale tez i 2 pozytywy :):):) logowaliscie sie do biomarisu, jakie probki dostalyscie z niego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka!!!!!! Chodz do nas!!! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3189298&start=30 Wykasuje wszystko co napiszesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZARTUJE OCZYWISCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Ja tam u Was to sie juz tak staralam dac cos czego nie było, ale i tak nie było mi dane zaistniec!!! Dobrze ze mo zostawialas malymi literkami napisane e wykasowalas!! Bo ak pierwszy raz to zrobilas to sie zastanawialam gdzie to jest!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja mam pytanie odnośnie www.darmowee.fora.pl Zarejestrowałam się jakiś tydzień temu, mogłam już wchodzić na różne tematy ale się nie wypowiadałam. Następnego dnia dostałam meila że witają mnie na forum,podali moje haslo i login i że dostałam nową wiadomość prywatną. Podczas logowania wpisywałam login i hasło takie jakie przysłali mi w meilu, identyczne. I niestety nie mogłam się zalogować, nawet nie mogę dostać nowego hasła ponieważ piszą że mój meil różni się od tego którego podałam podczas rejestracji, a podałam ten na który oni do mnie napisali. Napisałam do nich 2 meile parę dni temu i żadnego odzewu. Cały czas nie mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×