Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Upadłość... ha ha... dobre :p Beda szukac listonoszy z kosmetyczkami...:p Dziewczyny uwazajcie,gdzie wysylacie emaile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :P:P wszystkim.... dawno mmnie tu nie byBo.. ale przeczytaBam wszystkis strony w których mialam zaleglosci... ale to forum upada... jakies teksty niewy|ytych nastolatek.. jakies posty zwiazane nie z tematem zero linków RATUJMY JE!!! :D u mnie oddawna nic nie ma... a z zagranicy dotychczas nic nie przyszlo...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pall Mniej
Pall Mall ty to chyba dniami i nocamy siedzisz na tym forum co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlasy europy to prywatny adres faceta,któremu kolega zrobił kawał.Już pewnie nawet zlikwidował to konto. Pisane o tym było 100 razy w tym topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pall Mniej
Uspokój się!!!!! Ciągle tylko zamęt siejesz na tym forum. Weź się do roboty i zarób na te próbki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wutam Nudy,nudy i jeszcze raz nudy.W skrzyneczce pusto.Nie wiem czy pisałyście do Kolastyny?Ja wcześniej pisałam i nie miałam odpowiedzi.Wczoraj spróbowałam jeszcze raz i obiecali przysłać próbki. Kolastyna@kolastyna.com.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę głosujcie na mojego fotobloga!!! więcej informacji szukaj w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhiehhh
a takie ładne kosmetyczki mogłyśmy mieć nie dziewczyny!!!? niestety :(((((( jaka szkoda, dzisiaj to chyba nie zasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na www.schell.com, gdzie po prawej można wybrać dowolny kraj. O kontakt na głównej stronie chyba nie trudno :) Natomiast do Puriny przepraszam - ale maila nie mam. Nie pamiętam, w jaki sposób wysłałam do nich wiadomość. Pomyliło mi się z Royal Canin. Do Royala mail: info@royal-canin.pl Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyy
znacie jakiegos tlumacza internetowego z niemieckiego na polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, ja proponuję założyć sobie grono na grono.net... Tam przynajmniej nie będzie takiego burdelu, bo nie pojawi się tam nikt, kto nie ma zaproszenia. Przemyślcie to. Wiem, że już istnieje coś w tym rodzaju, ale gdyby tak od nowa i tylko nasze, to myślę, że pomysł wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostałam 17 próbek z dax cosmetics.Może ktoś wie gdzie można zamówić mapki Norwegii a zwłaszcza Oslo, próbowałam w ambasadzie Norweskiej ale nic z tego nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wyżej pytał o słownik polsko-niemiecki www.ectaco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyy
ja chcoialam polsko niemiecki a ten jest angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio troszke mnie ni e było, ale widze, że nic nie straciłam. Znowu cos się dzieje z tym forum :(:( A z grono, to dobry pomysł jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze prosbe.. czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć? Poniewaz napisałam do pewnego niemieckiego czasopisma po ang., a oni mi odpowiedzie po niem. I nic nie rozumiem.. Sehr geehrte Leserin, sehr geehrter Leser, wir bedanken uns für Ihre E-Mail. Die Leserbrief-Redaktion bemüht sich auf den ihr zur Verfügung stehenden Seiten um eine repräsentative Auswahl von Meinungsäußerungen. Der Platz für Leserbriefe im SPIEGEL ist jedoch begrenzt, so dass nur wenige der zahlreichen Zuschriften, die uns Woche für Woche erreichen, veröffentlicht werden können. Alle an den SPIEGEL gerichteten Zuschriften - auch die unveröffentlichten - werden aber an die zuständigen Fachressorts weitergeleitet, damit wichtige Hinweise und Anregungen nicht verloren gehen. Bitte haben Sie dafür Verständnis, dass Sie wegen der großen Zahl von Zuschriften möglicherweise keine persönliche Antwort bekommen werden. Sollte Ihr Leserbrief veröffentlicht werden, erhalten Sie von uns Nachricht. Wenn Sie Fragen haben, wenden Sie sich gern an spiegel@spiegel.de. Mit freundlichen Grüßen SPIEGEL-Verlag Leser-Service Catherine Stockinger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na tym forum zupełnie nic się nie dzieje, więc uciekam stąd. Miło było WAS poznać i powodzenia próbkomaniaczki.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do yyyyyyy z boku po prawej jest link i tam jest słownik niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery \"czarne\" laski, które się tu ostatnio udzielały jak chcecie zmienić otoczenie to podajcie maile. Co prawda nie obiecuje na 100%, bo wszystkie dziewczyny z \"mojego\" forum decydują o przyjeciach, ale zawsze jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jok3er
To ty jeszcze żyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r już kiedyś sie starałam dostać do twojego forum, ale niestety odmówiłaś, powiedziałaś zebym spróbowała za jakiś czas, może teraz ?:P daj znać ja_m4@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniaczek
ale nie piszcie wszystkie naraz bo ich zalejecie atlasyeuropyfree@o2.pl 100% wysylaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pewniaczka
popukej sie w ta glaca glupia synek tempota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×