Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość ooooooo
sepica masz racje, te bambery ciagle gadaja sobie zamiast wzionc se swoje nr tel a zadnych adresuw nie chca daxc ja tu zawsze cos pisalam a one tylko sie hwala cio dostaly a nie napisza jak to zrobily nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepica
oooooooo oszalalas? co ty wogole mowisz, przeciez dziewczyny sa w porzadku i pisza czesto adresy itd. wiec przestan marudzic i sie uzalac nad soba . ja w kazdym razie prosze dziewczyny o jakies nowe pewniaki - bede wdzieczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostałam 7 probeczek i informatorki od dax cosmetix i od oceanica ze jak wypelnie ankiete to wysla mi probki (wiec wypelnilam) i jeszcze dostalam taki e-mail: Witam serdecznie, dziekując za zainteresowanie naszą ofertą uprzejmie informuję, że w związku ze zmianami w linii produkcyjnej wstrzymaliśmy wydawanie zestawów gratisowych kosmetyków pielęgnacyjnych. Prosimy o kontakt w drugim półroczu bieżącego roku. Jednocześnie polecamy pamięci nasze nowości: - wzbogaconą serię dermokosmetyków do selektywnej pielęgnacji włosów SEBORADIN - bezinwazyjną kurację przeciwzmarszczkową z kompleksem BOTOKS NATURA Wiecej informacji na stronie: www.i-f.com.pl Pozostając do dyspozycji, z serdecznymi pozdrowieniami Karolina Krzemińska wiec bede musiala pozniej sprobowac x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insektorkagadzet
dziewczyny zapraszam na www.maniaczki.mojeforum.net założyłam to forum tylko dla nas maniaczek próbek i gadżetów... zapraszam.... Judyta z forum dla maniaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona prezentow
heja dzieczyny blagam zarzuccie jakimis nowymi adresikami z probkami albo gadzetami prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagoobionaaa
ej laski moglybyscie mi napisac jak formujecie zapytania do gmin o gadzety i skad wlasciwie bierzecie adresy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
od lay\'sa odmowa :) (to ja Dar_sia...tylko ze jak przegladalam te forum od poczatku to od 3 storny byly moje posty pod nickiem Dar_ia wiec postanowilam do niego wrocic):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eemmkkaa
Knorr - e-mail pisze na opakowaniu produktow knorra jak pojde do sklepu to napisze Chappi - contact.de@masterfoods.com pisalam po niemiecku Nutricia kontakt@nutricia.com.pl albo www.nutricia.pl/kontakty.php Royal canin - info@royal-canin.pl trzeba opisac psa lub kota ile ma lat ile wazy, rasa itp. Tetley - info.polska@tetley.pl Cenos - cenos@cenos.com.pl Teens - biuro@teens.net.pl Plus - BOK@plusgsm.pl BOK duzymi literami Kubuś - na dole strony jest takimi malitkimi literami napisami Contact tam kliknijcie i trzeba wypelnic formularz kontaktowy i trzeba cierpliwosci bo baaaaaardzo dlugo odpisuja i nie kazdemy wysla nie ktorym tak a innym nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdat
chej dziewczyny własnie tak czytamwasze wypowiedzi i sama chciałabym sprobowac moze dostałabym tez cos ale mam pytanie jak zwracacie sie o te wszystkie rzeczy i czy sa one darmowe czy przy odbiorze musicie za cos płacic i ile sie czeka na przesłanie tych gadżetów jesli moge prosic to podajcie jakies strony ale polskie bo nie umiem dosc dobrze obcych języków i gdzie mam wejsci zeby dostac próbki i inne upominki bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska91
no wiec sluchaj uwaznie:) : nie ukrywam ze trzba sie troche nastarac zeby cos dostac ale warto:) wiec na poczatek przejrzyj sobie dokladnie forum, takze z ostatnich 2 miesiecy i tam niekeidy beda jakies gotowe adresy ktore wystarczy nacisnac. Gdy juz dostaniesz sie na jakas strpnke to albo bedziesz miala gotowca, tzn. tabelke do wypelnienia zeby mogli ci wyslac probki itd, albo tez bedziesz musiala znalezc "kontakt" i po prostu napisac im maila z prosba o przyslanie probek gadzetow itp. warto tez wejsc na google i wpisac "darmowe próbki gadzety" albo cos w tym rodzaju a tam juz setki stronek do wyboru. Najlatwiej jest prosic firmy kosmetyczne bo one z reguly wysylaja probeczki, trudniej jest troche z gadzetami ale tez idzie. Po prostu musisz sie troche naszukac no i oczywiscie nie zapomniec o wpisani swojego adresu zeby mieli gdzie to wyslac;D więc zycze powodzenia w poszukiwaniach, potem napisze jakies adresiki, a ty jak cos znajdziesz to tez sie z nami podziel;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska91
powyzsza wiadomosc kierowana oczywiscie do MAGDAT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjak
LUDZIE NIE PODAWAJCIE Wszystkich swoich adresow na FREE AMCIU bo to jest normalnie spalanie ich tam jest tlke ludzi ze i tak nic niedpstaniecie !!!! pojawil sie nowy adres wiec sama postanowilam napisac tam i co? wiadomosci odrzuca bo za duzo osob napisalo , wypelnilam formulazr na stronie to samo !!!!!!!!!! juz im sie nie mieszcza te prosby !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tam podaje adresy i jestem bardzo z tego zadowolna...do tej listy co tam jest ma dostep mniej osob niz tutaj...bo tam trzeba miec uprawnienia zeby ogladac te adresy a tutaj kazdy moze je ogladac i pisac prozby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzaaaaaakkkkkkk
wdm. forum www.kafeteria.fora.pl jest beznadziejnym forum - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffy
Czesc dziewczyny!!Mam do was wielką prośbę -mogły byście mi podać adresik kontaktowy do Onetu albo jak do nich napisać??Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przyszła paczuszka a w iej: 5 paczek zapałek 5 długopisów 30 naklejek, takich A5 2 breloczki list :) Fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkaprymulka
Reiha a mozna wiedziec od jakies firmy to dostalas?u mnie jeszce listek nie chodzil.a kontakt do onetu jest na dole strony albo wpisz w google onet kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
ale fajnie:) wlasnie wrocilam z poczty z wielka paczka a w niej: ulotki, dlugopis, breloczek, kalkulator, maskotka, kubek, puszke na przybory, doniczke wszystko ze "SKOK"u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a niemusiałaś płacić za koszt przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka..hehe fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonisiaMonia
Hej Dziewczynki! Mam ogromna prośbę. Możecie mi napisać po angielsku treść z prośbą o darmowe próbki i gadżet??? Będe bardzo wdzięczna!!! Z góry dzięki, pa buziaczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noviutka111222333
A ja jestem za tym forem www.kafeteria.fora.pl nie ma tam takich sępów jak tu ponieważ trzeba napisać powyżej 15 postów( w innych tematach) aby dostać się do tematu z próbkami i gadzetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja jestem na free.amciu.com i tam trzeba dodav 5 linków na miesiac zeby miec dostep do listy z gratisami wiec tez u nas nie ma sepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona główna
ja tez jestem na www.free.amciu.com witaj w klubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ostatnio dostałam płytę CD z tej strony: http://fla-keys.com/ tylko że na niej nic nie ma, jest zapełniona ale jak otwieram to folder CD jest pusty Dostała któraś z Was też pustą CD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×