Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hej Dziewczyny :)) Od kilku dni buszuje na tym forum, wyslalam juz kilka zamowien, dostalam juz cos od listonosza ... Podam Wam kilka linkow z bezplatnymi katalogami, bede je czesto dodawac. Oto one: 1. www.lektor.com.pl 2. www.viapolonia.pl 3. www.botanic.pl 4. www.adriatyk.com.pl 5. www.maestral.pl 6. www.obozy.pl 7. www.selectcamp.com.pl 8. www. projektydomow.pl 9. www. val-mal.com.pl 10. www.kone.com 11. www.doublet.pl 12. www.meble21.com.pl 13. www.horyzonty.pl 14. www.delta-travel.pl 15. www.inmel.com.pl 16. www.wsus.poznan.pl 17. www.wart.pl 18. http://82.145.131.163/Thule/form___5788.aspx 19. http://m-studio.pl/zamowienie.php 20. http://siedmiorog.pl 21. www.domnahoryzoncie.pl 22. www.oddk.com.pl/popups/bezplatny_katalog.php 23. www.mobiler.mikrotech.pl 24. www.aromo.pl/bezplatny_katalog.html (bezpł. katalog. produków Pollena Aroma) 25. www.opaltravel.com.pl 26. www.amarena.com.pl/?l=pl&S=katalog (katalog mebli=bezpłatny) 27. www.tryumf.com.pl/katalog.php 28. www.pressel-office.pl 29. www.piotrhilczer.pl 30. www.profilex.com/zamow_katalog.php TO JAK NARAZIE TYLE :P:P W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ, PROSZĘ PISZCIE - ODPOWIEM NA KAŻDY e-mail ;) Ale to wciąga .. pozdowki Ps. Jak coś jeszcze znajde to napiszę :P Miłego zamawiania i oczekiwania na listonosza hihihi cYa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhehehehehehhehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie do ziaji bo ja dostrałam próbki kilka dni temu i to 6 próbek dwie większe A oprucz tego Dziewczynki bieżecie udział w KONKURSIE NIVEI?? Jeśli nie to piszcie na mojego e-maila z waszym adresem e-mail to WAM prześlę zaproszenie (chcę abyście pisały na meila bo jak tu napiszecie swojego e-maila to różnie może z nim być) i się zapiszecie.Główną nagrodą jest wycieczka ale jest 200 zestawów mini kosmetyków, kosmetyczek, są również błyszczyki itp. myślę że się opłaca. Zrobiłam sobie specjalnego meila żeby podać na forum i jest prosty konkurs_nivea@onet.eu konkurs_nivea@onet.eu konkurs_nivea@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palec
a możesz podać adres do ziaji?bo jak ja pisałam to mi odpisali że nie posiadają próbek!z góry wielkie dziękij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaddaa
"Thank you for contacting XXXXX regarding complimentary samples. We include samples with every customer order; however if you wish to try something specific please make your request in the following way: After placing your order, call XXXXX by Mail on 088888888888 or email malpa@malpa.malpa with your sample request, remembering to quote your order number. Please note that samples are subject to availability and are limited to two per order. In the event we do not have the samples you request, we will substitute it with a suitable alternative.\" Pomóżcie mi rozszyfrować tego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie pisac o tym konkursie Nivei.Takie wyciąganie adresów zeby tylko zdobyc czyims kosztem nagrode.Wstyd ludziska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
Dziewczyny czy któraś z was dostała mydełko z firmyVINSVIN,bo nie wiem czy za to mydełko trzeba zapłacić jest cena,nr konta Doradcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostalam, czemu tak malo osob sie odzywa..piszcie co otrzymalyscie, bo ja od poniedzialku 8 przesylek(kaalago same) i plyta CD z jakims oprogramowaniem dla szkol i tyle czekam co przyniesie jutro...pozdrowienia dla wszystkim cYa :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszyła II edycja konkursu z holiday skin jeśli ktoś chce wziąść udział to piszcie mi e-maile to prześle Wam zaproszenia i zapiszecie się do wygrania 3xaparat i zestaw kosmetyków oraz 50 zestawów kosmetyków żeby nie było to coś z tego mam (czym więcej zaproszeń tym prędzej się coś wygra) ale każdej osobie która przyśle mi e-maila po zaproszenie postaram się zarejstrować żeby było równo. e-mail holiday_skin@onet.eu wejdz na stronę ziaji i tam są meila www.ziaja.pl lub com.pl bo już nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!!! Jestem happy ! :):):D:D Ostatnio dostałam -6 próbek z mincer Monalisa (niektóre na zmarszki dam je mamie) -Paczuszkę z Opola -katalog firan -płyte z praojektami domów -i jakieś tam ulotki Radze wam piszcie do gmin bo omni dają najwięcej Pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)) Dzis dostalam 4 paczki :D Listonosz powiedzial mojemu tacie, ze zaden listonosz nie lubi tutaj jezdzic - ale CHAMSTWO - to jest ich obowiazek !!!! a w paczkach dostalam: 1. RAINBOW TOURS - KATALOG 2. Rawa Mazowiecka - Plan MIASTA, pocztówki (x5), dwa kalendarzyki, broszurki informacyjne 3. Z Katowic broszurki i mape 4- Biuro podróży MAX - katalog Oto lista miast, które są pewniakami i przysyłają: 1. Rawa MAZOWIECKA (polecam) 2. KAtowice 3. Oświęcim Narazie tylko tyle, ale pewnie ta lista się powiekszy - pozdrawiam ps. Nie dajcie się listonszom :P:P:P PISZCIE TUTAJ COŚ, BO ZAWAIAŁO NUDĄ !!! PAPAPA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:) nareście:) dostałam upragniony pokrowiec na banana i świetny bryloczek od CHIQITY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samka13
A jaki jest adresik na ciqite??:) proszę pomóz ja też chcę pokrowiec na banana..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdobyc taki pokrowiec na banana ???? mam pare adresow z ktorych napewno cos prysylaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do nich prosbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinia_marakuja
no dobra wszystko fajnie tylko w sumie to co wy robicie z tymi wszystkimi rzeczami które wam przysyłają ? tzn rozumiem że kosmetyki i tam jakieś długopisy itp to mogą sie przydać, ale no katalog firan ? poradnik pielegnacji trawnika ? jakies katalogi w jezykach ktorych i tak nie rozumiecie ? weze ogrodowe ? po co wam to wszystko ? ta próbkomania to chyba choroba jakaś jest - może to trzeba leczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musicie 1) wziaść udział w konkursie 2) albo napisac meila z prosbą adresy znajdziecie na stronie www.chiquita.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0808
ale mi wielka wiadomość jak się już ten konkurs kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar_sia
dawno mnei tu niuebyło (nikt mnie jzu niepamieta) ale oglaszam ze wrocilam... mam nadzieje ze milo bedzie znowu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar_sia
na który z adresów e-mail trzeba pisac do chiquity bo napisalam juz na 2 i mi zwracaja wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar_sia
hm...poznan tez mi zwraca wiadomosc....niewiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :))) Piszcie do: Łodzi, Nowego Sącza, Katowic - 0ni na pewno przysylaja, bo mi przyslali ;)) Jak bede wiedziec cos wiecej to napisze, ale Wy robcie to samo , piszta cos bo tu nudno !!!!! AAAA i napiszcie do szkoł wyszych oni prysylaja fajne gadzety POZDRÓWKI DLA WAS KOBITKI :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prizee super nagrody
Praca jest bardzo fajna i możesz zarabiać poprzez granie w fajne gierki Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: assicka Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Ale o co chodzi w tym temacie?? Ke?????????? Pliz...powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×