Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość szuwartynka
Chcesz wygrac mnostwo nagrod?wejdz i zarejestruj sie! http://en.prizee.com/?refer=Szuwartyna WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdat
hej dziewczyny napisałam pare meili do takich firm jak ziaja farmona kolastyna miraculum dax cosmetics dermika odpisała tylko dermika i kazali mi wypełnic ankiete po czym poinformowali mnie ze próbki dostane po ok miesiacu czy oni wysyłaja te próbki które ja sobie wybrałam w meilu ktory do nich wysłałam czy dadza mi cos innego i co z pozostałymi firmami wysyłają próbki i ile trzeba czeakcc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamiszukam
do magdat: z dermiki przysylaja na pewno i to szybciej niz po miesiacu fajny katalog, ulotki i chyba z 10 fajowych probeczek idealnie dostosowanychdo moich potzrzeb:) poza tym z ziaji i dax u tez wysylaja na pewno ale tylko pare, ale i tak dobrze, a reszty nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamiszukam
niektore powyzsze wypowiedzi podsumuje tak: szuwartyna i zakupowa cos tam - ale jestescie glupie.. ale glupota - dobrze powiedziane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssssssssssssssssssss
Ja dostalem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffy
Cześć dziewczyny!!Mam do was wielką prośbę mogła by mi któraś z was pomóc??Napiszcie mi treść jakiegoś standardowego maila z prośbą o gadzety bo nie wiem jak się do tego zabrać .z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaann
Hej, znalazłam niedawno te strone: www.badzok.pl Jeżeli sie zarejestrujecie i wypełnicie ankiete przysyłają jak napisali "gustowne kolczyki" do wyczerpania zapasu:) Przy okazji rejestracji wpisujcie w okienko osoby polecającej mój e-mail : ania033@o2.pl Za kazde polecenie dostaje 10 pkt, biore udział w kilku konkursach na tej stronie ale rejestracja was nic nie kosztuje a kolczyki mozna miec:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffy
Oki już nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funkcja kwadratowa
www.free.amciu.com nowa porcja nowych sprawdzonych adresów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiso
Darmowe kolczyki - www.badzok.pl Podczas rejestracji jako poleconego wpisyjcie (jesli chcecie)--- kamiso@o2.pl Byl bym wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaa
konkurencja widze:D wpisujcie w okienko poelacjącego ania033@o2.pl :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_n_i_o_ł_e_k
Hej Mam pytanie na jakiej stronie prosicie o próbki dUwopa???i czy piszecie do nich e-maila czy wypełniacie ankiete ??? Jak piszecie do nich @ to jaką treść piszecie??? możecie dać mi przykład Proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej będzie jak sama napiszesz e-maila ponieważ nie będzie się powtażał no ale podam ci przykład który znalazłam;) Hello!!I am interessing free samples. Please send me free samples to adress:A tu twoje dane ;)Aha jeśli ktoś by mógł to proszę o kliknięcie;) będę bardzo wdzięcznahttp://szukaszwrazen.pl/?click=ff3114bb48f6a36818c657c6795b576b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berka
od niedawna jestem probomaniaczką jak dotąt najfajniejsza paczuszka z dermiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgtuul
berko ,napsiz do Daxa mi wyslali 14 probek w tym kilka takim duzych .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin22
a pisałaś do nich meila z prośbą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berka
pisałam do daxa ale mi nie odpowiedzieli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin22
no mi też nie odpowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin22
No mi też nie odpowiedzieli,Soraya,Eris,Avon odmówili mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgtuul
ja do nich napisalam i wyslali 14 probek probujcie dalej dzioewczyny moze za ktorym razem wysla ale nie jestem pewna czy mi tez odpwoedzieli..ale dosc szybko dostalam probki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin22
Dzięki dgtuul,można próbować,nic nie tracimy,a jedynie możemy zyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berka
no w sumie ja wysyłałam 3 razy w odstępach i nic może podajcie adres bo moąe zły mam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin22
dax@dax.com.pl ja wysłałam prośbe pod ten adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatorka_____
Dobrywieczór.... Na początek... jestem próbkomaniaczką - gadżetomianiaczką (jak kto woli) od paru lat. Piszę o darmoche do dziś... Mam już ładną kolekcję wszelakiego rodzaju gadżetów, próbek już nie ma - zużyłam ja i rodzina. Na topie teraz polityka, więc piszcie: do kancelarii prezydenta - niespodzinkę wysyła :))) nie powiem co... same zobaczcie, ale opłaca się wysłać meila ze stronki - wpiszcie w wyszukiwarce prezydent lub kancelaria prezydenta - na bank znajdziecie. Drugi atak na samoobronę - wejdzcie na ich stronkę i do dzieła - wiecie co trzeba pisać - oni nie skąpią na darmochę - ślą wszystko co mają pod ręką - coś dla każdego w rodzinie (ostatnio koleżance -33lata samotna - przysłali smoczek w kolorach samoobrony) :))) Atakujcie też firmy produkujace herbaty - nie piszę za dużo, bo zanim sama coś znalazłam - trochę czasu minęło.. idziecie do sklepu - spiszcie wszystkie herbatki, kawki... większość przysyła naklejki i kilka torebek herbat. Kosmetyków już nie atakuje. Większość firm strasznie skąpi - tylko Dermika to super firma - co pół roku wysyłają cały pakiecik próbek. To na tyle... Powodzenia! życzę wytrwania tak długo jak ja... Nie martwcie się jak ktoś nie daje znaku ani odpowiedzi, szukajcie dalej. Jest wiele firm. Ja pisze pokolei do każdej firmy jaką znajde w katalogu firm w necie. Głowna zadasa w szukani darmochy: piszcie wszędzie gdzie jest podany e-mail, co drugi coś przyśle - od ulotki to sweterka! Tak się robi karierę! Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkka1985
Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum i powiem ze mnie wciagnal:) Jesli mozecie mi napisac o co dokladnie sie pytacie wysylajac maila do firm o gadzety? Bylabym wdzieczna jesli ktos by mnie uswiadomil:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eemmkkkaa
jak chcecie probki karmy puriny do nie piszcie do Beaty Król !! On mi powiedziala ze nie maja probek a pani Iwona jakas tam mi wysle dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Engie
witam wszystkich.Podaje adres strony do zaproszeń ślubnych.Ja sobie wybrałam i napisałam jakie mnie interesuja. Odpisali: Uprzejmie informuję, że próbki interesujących Panią wzorów zaproszeń zostaną wysłane w dniu dzisiejszym wraz z ofertą cenową i naszymi propozycjami tekstów i czcionek do nadruku. oto adres:www.4m.pl Mam nadzieję że wam też odpiszą pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×