Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Pr贸bki, gad偶ety, free PART 2

Polecane posty

Go艣膰 szuwartynka
Chcesz wygrac mnostwo nagrod?wejdz i zarejestruj sie! http://en.prizee.com/?refer=Szuwartyna WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 magdat
hej dziewczyny napisa艂am pare meili do takich firm jak ziaja farmona kolastyna miraculum dax cosmetics dermika odpisa艂a tylko dermika i kazali mi wype艂nic ankiete po czym poinformowali mnie ze pr贸bki dostane po ok miesiacu czy oni wysy艂aja te pr贸bki kt贸re ja sobie wybra艂am w meilu ktory do nich wys艂a艂am czy dadza mi cos innego i co z pozosta艂ymi firmami wysy艂aj膮 pr贸bki i ile trzeba czeakcc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szukamiszukam
do magdat: z dermiki przysylaja na pewno i to szybciej niz po miesiacu fajny katalog, ulotki i chyba z 10 fajowych probeczek idealnie dostosowanychdo moich potzrzeb:) poza tym z ziaji i dax u tez wysylaja na pewno ale tylko pare, ale i tak dobrze, a reszty nie probowalam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szukamiszukam
niektore powyzsze wypowiedzi podsumuje tak: szuwartyna i zakupowa cos tam - ale jestescie glupie.. ale glupota - dobrze powiedziane;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dssssssssssssssssssss
Ja dostalem nic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Stiffy
Cze艣膰 dziewczyny!!Mam do was wielk膮 pro艣b臋 mog艂a by mi kt贸ra艣 z was pom贸c??Napiszcie mi tre艣膰 jakiego艣 standardowego maila z pro艣b膮 o gadzety bo nie wiem jak si臋 do tego zabra膰 .z g贸ry dzi臋ki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aaaaaaaann
Hej, znalaz艂am niedawno te strone: www.badzok.pl Je偶eli sie zarejestrujecie i wype艂nicie ankiete przysy艂aj膮 jak napisali "gustowne kolczyki" do wyczerpania zapasu:) Przy okazji rejestracji wpisujcie w okienko osoby polecaj膮cej m贸j e-mail : ania033@o2.pl Za kazde polecenie dostaje 10 pkt, biore udzia艂 w kilku konkursach na tej stronie ale rejestracja was nic nie kosztuje a kolczyki mozna miec:) pozdrawiam:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Stiffy
Oki ju偶 nie trzeba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 funkcja kwadratowa
www.free.amciu.com nowa porcja nowych sprawdzonych adres贸w :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kamiso
Darmowe kolczyki - www.badzok.pl Podczas rejestracji jako poleconego wpisyjcie (jesli chcecie)--- kamiso@o2.pl Byl bym wdzieczny :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 annnaaaa
konkurencja widze:D wpisujcie w okienko poelacj膮cego ania033@o2.pl :P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A_n_i_o_艂_e_k
Hej Mam pytanie na jakiej stronie prosicie o pr贸bki dUwopa???i czy piszecie do nich e-maila czy wype艂niacie ankiete ??? Jak piszecie do nich @ to jak膮 tre艣膰 piszecie??? mo偶ecie da膰 mi przyk艂ad Prosz臋!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Najlepiej b臋dzie jak sama napiszesz e-maila poniewa偶 nie b臋dzie si臋 powta偶a艂 no ale podam ci przyk艂ad kt贸ry znalaz艂am;) Hello!!I am interessing free samples. Please send me free samples to adress:A tu twoje dane ;)Aha je艣li kto艣 by m贸g艂 to prosz臋 o klikni臋cie;) b臋d臋 bardzo wdzi臋cznahttp://szukaszwrazen.pl/?click=ff3114bb48f6a36818c657c6795b576b

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 berka
od niedawna jestem probomaniaczk膮 jak dot膮t najfajniejsza paczuszka z dermiki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dgtuul
berko ,napsiz do Daxa mi wyslali 14 probek w tym kilka takim duzych .:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katrin22
a pisa艂a艣 do nich meila z pro艣b膮??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 berka
pisa艂am do daxa ale mi nie odpowiedzieli:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katrin22
no mi te偶 nie odpowiedzieli

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katrin22
No mi te偶 nie odpowiedzieli,Soraya,Eris,Avon odm贸wili mi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dgtuul
ja do nich napisalam i wyslali 14 probek probujcie dalej dzioewczyny moze za ktorym razem wysla ale nie jestem pewna czy mi tez odpwoedzieli..ale dosc szybko dostalam probki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katrin22
Dzi臋ki dgtuul,mo偶na pr贸bowa膰,nic nie tracimy,a jedynie mo偶emy zyska膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 berka
no w sumie ja wysy艂a艂am 3 razy w odst臋pach i nic mo偶e podajcie adres bo mo膮e z艂y mam??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katrin22
dax@dax.com.pl ja wys艂a艂am pro艣be pod ten adres

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 informatorka_____
Dobrywiecz贸r.... Na pocz膮tek... jestem pr贸bkomaniaczk膮 - gad偶etomianiaczk膮 (jak kto woli) od paru lat. Pisz臋 o darmoche do dzi艣... Mam ju偶 艂adn膮 kolekcj臋 wszelakiego rodzaju gad偶et贸w, pr贸bek ju偶 nie ma - zu偶y艂am ja i rodzina. Na topie teraz polityka, wi臋c piszcie: do kancelarii prezydenta - niespodzink臋 wysy艂a :))) nie powiem co... same zobaczcie, ale op艂aca si臋 wys艂a膰 meila ze stronki - wpiszcie w wyszukiwarce prezydent lub kancelaria prezydenta - na bank znajdziecie. Drugi atak na samoobron臋 - wejdzcie na ich stronk臋 i do dzie艂a - wiecie co trzeba pisa膰 - oni nie sk膮pi膮 na darmoch臋 - 艣l膮 wszystko co maj膮 pod r臋k膮 - co艣 dla ka偶dego w rodzinie (ostatnio kole偶ance -33lata samotna - przys艂ali smoczek w kolorach samoobrony) :))) Atakujcie te偶 firmy produkujace herbaty - nie pisz臋 za du偶o, bo zanim sama co艣 znalaz艂am - troch臋 czasu min臋艂o.. idziecie do sklepu - spiszcie wszystkie herbatki, kawki... wi臋kszo艣膰 przysy艂a naklejki i kilka torebek herbat. Kosmetyk贸w ju偶 nie atakuje. Wi臋kszo艣膰 firm strasznie sk膮pi - tylko Dermika to super firma - co p贸艂 roku wysy艂aj膮 ca艂y pakiecik pr贸bek. To na tyle... Powodzenia! 偶ycz臋 wytrwania tak d艂ugo jak ja... Nie martwcie si臋 jak kto艣 nie daje znaku ani odpowiedzi, szukajcie dalej. Jest wiele firm. Ja pisze pokolei do ka偶dej firmy jak膮 znajde w katalogu firm w necie. G艂owna zadasa w szukani darmochy: piszcie wsz臋dzie gdzie jest podany e-mail, co drugi co艣 przy艣le - od ulotki to sweterka! Tak si臋 robi karier臋! Dobranoc...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 akkka1985
Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum i powiem ze mnie wciagnal:) Jesli mozecie mi napisac o co dokladnie sie pytacie wysylajac maila do firm o gadzety? Bylabym wdzieczna jesli ktos by mnie uswiadomil:) Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eemmkkkaa
jak chcecie probki karmy puriny do nie piszcie do Beaty Kr贸l !! On mi powiedziala ze nie maja probek a pani Iwona jakas tam mi wysle dziwne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Engie
witam wszystkich.Podaje adres strony do zaprosze艅 艣lubnych.Ja sobie wybra艂am i napisa艂am jakie mnie interesuja. Odpisali: Uprzejmie informuj臋, 偶e pr贸bki interesuj膮cych Pani膮 wzor贸w zaprosze艅 zostan膮 wys艂ane w dniu dzisiejszym wraz z ofert膮 cenow膮 i naszymi propozycjami tekst贸w i czcionek do nadruku. oto adres:www.4m.pl Mam nadziej臋 偶e wam te偶 odpisz膮 pozytywnie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×