Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość eemmkkaa
dziewczyny znacie jakiegos pewniaka na smyczke do kluczy? a ii piszcie do Zott przesylaja fajniusi dlugopis info@zott.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka093
Jestm nowa;) Proszę Was o pomoc!! Prześlijcie mi wszystkie linki do darmowych próbek. Tylko prześlijcie takie, w których Polacy mogą prosić o darmowe próbki. Z góry dziękuję Wam wszystkim:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem tu nowa ,niedawno zaczęłam czytać ten topik i muszę powiedzieć , że niesamowicie sie wciągnęłam,jeszcze nic nie dostałam , ale dziś chyba z cztery godziny pisałam do różnych firm,mam do Was pytanie czy znacie jakies strony ktore rozprowadzaja oczywiscie darmowo:) przewodniki turystyczne ale zeby byly napisane w naszym jezyku?? Pozdrawiam wszytkie kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeeel
hej, kiedys gdzies cos czytalam o bezpłatnych płytach do Linuxa czy cos takiego ale nie pamietam gdzie. znacie moze namair na te plyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessgirl
do karolka093 rozśmieszyłaś mnie. wystarczy przejrzeć sobie to forum i znajdziesz masę polskich linków do darmowych gadżetów.Nikt nie zrobi tego za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasie
www.money.pl/moneymania/rejestracja/?em=moniasie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_n_i_o_ł_e_k
Rejestrujcie sie na www.badzok.pl E-mail osoby polecającej wpisujcie sandra66614@wp.pl thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FreeStuff.GLT.PL
Witam. Zapraszamy na nową stronkę z Darmowymi Gadżetami. Mniej rygorystyczne zasady niż na innych stronach i forach. Wpisowe tylko 5 linków i masz dostęp cały czas. Zapraszamy pomóż nam stworzyć największą w Polsce Baze Free Stuff-u. Darmowych gadżetów, próbek, i wielu wielu innych rzeczy które można otrzymać zupełnie za darmo :). http://www.freestuff.glt.pl/ Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara_com
a mi wszedzie odmowili przyslania probkek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara_com
=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hqdghgfh123456789
madziara wejdz tu a na pewno cos ci przyślą www.free.amciu.com !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoxicor
Witam. Zapraszamy na nową stonkę z Darmowymi Gadżetami. Mniej rygorystyczne zasady niż na innych stronach i forach. Wpisowe tylko 5 linków i masz dostęp cały czas. Zapraszamy pomóż nam stworzyć największą w Polsce Bazę, Free Stuff-u. Darmowych gadżetów, próbek, i wiele innych rzeczy, które można otrzymać zupełnie za darmo . http://www.freestuff.glt.pl/ Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahha
te free stuff to jakas paranoja... dzieciaki - nie warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeeel
Ja polecam strone gdzie jest duzo wiecej gadzetow niz tu czy na gadzetomaniaczkach www.free.amciu.com Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka
A chce ktoś może jakieś piłkarskie gadżety za free? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Probkomanka
Ja bym chciala:D jedzeli jest taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeeel
ja tez bym chciala gadzety pilkarskie za free :)):))) !!! jesli mozna ;] to moj adres: serduuszko@op.pl !!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobujcie do klubow piłkarkich napisac... albo do portali o tematyce pilkarskiej..troche lania wody, miłych słowek i zawsze przechodzi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka
O widzę chętne :D W sumie nie są to jakieś wymyślne gadżety (chyba) bo jak narazie od klubów piłkarskich to dostałam : * Reprezentacja Szwecji- kartę, pocztówkę ze Składem drużyny męskiej i żeńskiej z podpisami, naklejkę Szwecji oraz odznake do przypięcia :) To wszystko przyszło do mnie po 3 dniach od mejla PRIORITETEM :D *Klub z Glasgow- jakaś karta z kadrą męską z podpisami i karteczka z napisem po ang. WITH COMPLEMETION :) No i wczoraj przesyłeczka od Bayer a w niej karta dwóch graczy z ich podpisami (markerem!) i skład drużyny :) To tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiaj
W Geldsammeln zarabiamy punkty, które pod koniec miesiąca przeliczane są automatycznie na Euro. Dziennie możemy wyklikać kilkanaście tysięcy punktów. Co miesiąc stawka za punkty wciąż rośnie. Przelicznik punktów za lipiec '06: 1000 punktów = 0,46834 Eurocenta Zapraszam do zapisu: http://www.geldsammeln.net/?ref=1789 Strona o zarabianiu: http://zarabianie.urg.pl/ tu znajdziesz inne firmy w których także można nieźle zarobić. POLACAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×