Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

nie dołujcie mnie mi same odmowy na @ wlatuja :( - to na cyzm mi zalezy... bo np dla dziecka nie jest mi nic potzrebne bo chyba nie ejstem w ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.badzok.pl/rejestracja.php Kto zarejestruje się z mojego polecenia i potwierdzi rejestrację,otrzyma ode mnie 5 sprawdzonych adresów na gadżety lub kosmetyki ( do wyboru ). Po potwierdzeniu rejestracji wyświetla się w moim profilu adres osoby,która się wpisała do serwisu i wtedy wysyłam adresiki. Oferta jest poważna i obiecuję,że nikogo nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc Jestem nowa na tym forum i ogólnie jestem noiwa jeśli chodzi o internet. Weszłam tu przypadkiem i bardzo mnie zaciekawiła sprawa \"darmowych próbek\" i... chciałam wejść na free.amciu... i nie umiem - jak wpisać hasło ze znaków alfanumerycznych...POMÓżCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycjaaa
Z zamian za rejestracje w konkursie, dam 10 adresow na fajne gadzeciki. ( a moze i wiecej :) Do wyboru firmy zagraniczne i polskie. Mozesz takze napisac co Cie interesuje: dlugopisy, noteski, naklejki, przypinkim breloki, smyczki itp Ty wybierasz :) Jestes zainteresowany?? Pisz aniula7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shary_jez
a byliście tutaj? www.darmowegadzety.ok - to jest dopiero zabawa w gadżety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słuchajcie jesteście ekspertkami w dziedzinie darowych próbek w zwiazku z tym mam do was pytanie nie zależy mi na kosmetykach bo mam jedne sprawdzone i tylko tych używam ale jestem podrózniczką i tak się zastanawiam czy można np. napisać do takiego miasta do którego się wybieram żeby przesłali mi jakieś ulotki ewentualnie informatory o zabytkach i mapę szczególnie chodzi mi o mniejsze miasta polski o których darmo szukać oddzielnych książeklub co gorsza map a też za bardzo kasy nie chcę wydawać szczególnie że jadę tam pewnie raz jak możecie to jak ewentualnie to sformułować umysł ścisły jestem i ciężko przychodzą mi takie pisemka z góry bardzo dziekuję za pomoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agausiaaa
Mozesz napisać cos takiego Witam. Interesuję się turystyką. Niestety nie miałam nigdy możliwości odwiedzić (nazwa miejscowości). Chciałabym więcej dowiedzieć się o tej miejscowości. Czy byłaby możliwość przesłania mi bezpłatnych przewodników, informatorów, map zwiazanych z mastem...? Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Imie Nazwisko Adres lub Witam. Interesuję się turystyką. Chciałabym się dowiedzieć więcej o Waszym mieście/gminie Czy istnieje możliwość przesłania mi darmowych broszur, przewodników, informatorów i map związanych z miastem.... Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat uszek
zalezy mi na bezplatnych katalogach o kwiatach lub ogrodzie Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malenstwo84
byla mala blokada..teraz wystarczy zarejestrowac sie na nowo i juz gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzety
Gadżety reklamowe są po to, aby je rozdawać. I to za darmo! Znalazłam fajną stronę na której rozdają setki darmowych i to zajefanych gadżetów. Podam jej adres w zamian za 7 jakiś adresów z gadżetami. Interesują mnie długopisy, smycze, kubki, koszulki, podkładki pod mysz itp. piszcie na damiank1@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozcyja
Z zamian za rejestracje w konkursie, dam 15 adresow firm ktore wyslalay mi fajne gadzety ( min koszulki, kubek, smyczki, dlugopisy, mala ukladanke, breloki, przypinki, olowki itp) Linka do konkursu podam przez email. Rejestracja zajmie Ci chwilke, a dostaniesz 15 adresow ( zagranicznych i polskich). Zapraszam serdecznie, piszcie. w tym tygodniu oferta jest jeszcze tylko dla jednej osoby!! Od poniedzialku dla 5!! Spiesz sie!! W ZAMIAN ZA TWOJA POMOC DAM CI AZ 15 ADRESOW! Jestes zainteresowany?? Pisz aniula7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka ja pisze tak: Witam W najblizszym czasie mam w planach odwiedziec z rodzina Państwa miasto (lub wspiduej nazwe maista) dlatego zwracam sie z zapytaniem: Czy byla by mozliwosc zebym otzrymala jakies broszulki o nim, co warto ziwedizc, itd... (wymieniasz ile chcesz i co chcesz albo nic ;)) Byłabym bardzo wdzieczna. Z pozdrowieniami imei nazwisko itd juz kilka takich @ wyslam, zadnej negatywnej odp, teraz kwestia czy cos podesla... ale z natury Burmistrz (np) cieszey sie ze ktos do jego maista pzryjedize z kasa ktora tam wyda wiec wiesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agausiaaa i malenstwo:) -> dziekuje wam dziewczyny bardzo za rade . wcoraj wyslalam im maila na poczte moze cos przysla jak narazie nie dostalam zadnej odpowiedzi:) skorzystalam z maila do dzialu promocji miasta bo tam bylo opisane ze oni sie tymi ulotkami mapkami zajmuja:) bede czekac cierpliwie:) ale dzieki za pomoc i macie po 🌼 :) niezmiernie wdzieczna stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariant2
hehe gadzety i probki? znowu fora.pl? wezcie sie nie kompromitujcie - ja znam lepsza strone www.free.amciu.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×