Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Brzoskwiniowa
ulala ale zes dziewczyno sie rozpisala :D ja czekam na karme royal dla psiaka mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwiniowa
no normalnie ": D" -> :D ": )" -> :) bez cudzyslow rzecz jasna :P dostalam karme royal dla mojego psiaka idealnie dobrana przyslali dwie probki dla sznaucerow miniaturek i uloootkkki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotsala
a ja dzisiaj dostalam sztyft i smycz oraz troche ulotek z skin doctors napisali ze nie wysylaja wszystkim a mnie wyslali:) jestem happy bo sztyft to nie probka tylko taki sam jak sprzedaja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Macie jakieś fajne adresiki na darmowe próbeczki i gadżeciki? Jak wypisywałam co darmowego dostałam, to zapomniałam dodać, że dostałam także płyte cd z utworami w wykonaniu zespołu Kankan i płyte domy w stylu, a także katalog z wózkami dla dzieci, ale nie pamiętam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rostala
dzis u mnie gadzety z www.free.amciu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez
a ja dostalam dzis gadzety z www.gadzetomaniaczki.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwiniowa
ja tez chce sztyft z skin doctors! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiedzcie co wpisujecie w treść emaila??? czy podajecie odrazu adres??? proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj!!! W treści listu prosisz o to, żeby przysłali Ci swoje próbki lub gadżety. Najlepiej od rau podać swój adres, bo niektóry firmy nie odpisują maili, a paczki wysyłają od razu do domu. 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi83
ja jestem na tej stronce http://free.amciu.com prawie od samego poczatku i jestem bardzo zadowolona co dziennie multum nowych adresów chociaz ciezko sie tam dostac amatorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retix
Witam! Jestem adminem strony http://zadarmo.bajo.pl . Chciałbym prosić wszystkie próbkomaniaczki, aby pomogły mi w rozwoju mojego serwisu. Ma o niecały miesiąc i chce zgromadzić tam ogromną bazę adresów. Aby wejść w działy trzeba się zarejestrować. Proszę nie rzucać wyzwiskami, że reklamuje stronę, że ona jest do kitu itp. Mam nadzieje, że pomożecie mi i szczerze na to liczę... Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRRRRRR
malenstwo_84 trudno by bylo to wszystko tu skoopiowac bo to nie jest zwykle forum, tam jest wszystko ladnie poukladane - www.free.amciu.com sama zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co tu dzisiaj tak cicho? Jest tu kto? Dostalyscie cos dzisiaj? Ja dzisiaj nic nie dostalam, ale za to wczoraj dostalam paczuszke, a w niej 3 smycze (czerwona, pomaranczowa i niebieska) i 4 dlugopisy. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Strasznie sie ucieszylam! 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwiniowa
patrycja300 a od kogo to dostalas?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tam zalogowana i powiem ze nic nadzwuycjnego a tzreba kombinowac.. sa lepsze fora ktore sa bardziej dostepne dla uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda22
Bardzo prosze kliknijcie na linka z Góry dziekuje:) www.3dwhite.pl/?click=5b51bfa3 fa3205d8a491c2a61c50b764

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×