Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Synia
Doczekalam się mapy po miesiącu:) wyslalam wiele zamowien ale na razie nic nie przychodzi, mialam nadzieje, ze panie na poczcie sa uczciwe, ale zaczelam watpic:( kiedys dostalam probke z teny po 3 miesiącach :D wygladala tragicznie, koperta byla brudna i poszarpana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_20
Jezeli chcecie adresy klubów pilkarskich, które wysylaja darmowe pamiatki (wymiana na inne adresy) piszcie onbydgoszcz-83@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synia
bezplatne katalogi archon i dom na horyzoncie przychodza bardzo szybko, probka always tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupta
www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=38190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa321
co zrobić? Chcę zamówić próbkę kremów olay, ale oni chyba nie wysyłają do Polski. Wypełniam formularz ale wyskakuje błąd- jak wpisać kod pocztowy i prowincję, skoro nie podają Polski????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-zlosnica
dobry ranek, przeczytałam wasze wszytskie ciekwae pisanka, i dołaczam sie do was:) w takim razie na pocatek tez wkleje cosik od siebie:) amichon@loccitane.com.pl amichon@loccitane.com.pl bionatura@poczta.wp.pl - www.bionatura.pl biuro@bandi.com.pl biuro@pierrerene.pl biuro@lakshmi.pl celia@it.com.pl bella.marketing@tzmo.com.pl biuro@farmona.com.pl bionatura@poczta.wp.pl bell@bell.com.pl biuro@farmona.pl biuro@bandi.com.pl biomak@biomak.pl biuro@pp.info.pl -art. fryzjerskie biuro@lakshmi.pl biuro@grotex.com.pl biuro@femi.pl ---> próbki biuro@domherbaty.com.pl biuro@bio-active.pl biuro@premuimfoods.com.pl bionatura@poczta.wp.pl , biuro@bio-kosmetyka.pl biuro@lipozone.pl - www.lipozone.pl biuro@phytosintesi.com.pl -www.phytosintesi.com.pl bj@brodr-jorgensen.pl biuro@bio-kosmetyka.pl bj@brodr-jorgensen.pl consumer@rauscher-co.com carum@carum.pl celmark@celia.pl dmk@i-f.com.pl dok@lf.pl - kosmetyki specjalistyczne dmk@i-f.com.pl dermika@dermika.pl ewa.paluszkiewicz@oxalis.pl evera@evera.pl efektima@efektima.pl export@miraculum.pl efektima@efektima.pl evera@evera.pl export@miraculum.pl fitomed@fitomed.pl gellwe@gellewe.pl geleo@geleo.pl galanea@galanea.pl - PROBKI KREMIKU KOJACEGO heger@heger.pl handlowy@miraculum.pl info@scandiacosmetics.com.pl - www.scandiacosmetics.com.pl info@jabushe.pl if@i-f.com.pl info@janssen-beauty.pl idea25@idea25.com.pl info@annalotan.pl ijmich@poczta.onet.pl -jakieś czepki, info.pl@kotanyi.com info@f.c.solidarnosc.pl info.polska@tetley.pl info@a-i.pl ALFA info.polska@tetley.pl pulanna@pulanna.com.pl smooth@smooth.pl jadwiga-jk@wp.pl kontakt@torf.pl kontakt@emolienty.pl - Orion pharma (krem) kontakt@dr-scheller -cosmetics.pl kamis@kamis.pl kontakt@orionpharma.info.pl - www.emolienty.pl k.grzesiak@bls -pharma.com.pl Kontakt@ganassini.pl - www.ganassini.pl lublin@herbapol.com.pl ld@bio-kosmetyka.pl mydla@mydla.pl mcr@kosmetyka.pl marketing@atw.com.pl marketing@miraculum.com.pl marketing@svr.pl marketing@barwa.com.pl marketing@oceanic.com.pl mokate@mokate.com.pl norel@norel.pl netpol@wp.pl nfo@jabushe.pl , office@farouk.pl office@hean.pl office@bodybasics.pl office@farouk.pl oetker@oetker.pl office@hean.pl , pollena@pollenaewa.com.pl pulanna@pulanna.com.pl promopharm@pp.com.pl soraya@soraya.com.pl smooth@smooth.pl , sklep@bionica.com.pl -SKLEP BIONIKA sekretarian@bies.com.pl - Bi-es www.bies.com.pl sekretariat@vipera.com.pl www.vipera.com.pl vitalas@vitalas.pl thalgo@thalgo.com.pl zory@mokate.com.pl zas-pol@zas-herbaty.com.pl no to milego myszkowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-zlosnica
tylko nie słać masowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-zlosnica
SKORO JUZ TU JESTEM TO MOZE MI POMOZECIE , CO PISZECIE ZAWSZE W ZIP CODE/ POST CODE:( JA NIGDY NIE WIEM CO I NIE UDAJE MI SIE PRZEJSC POZYTYWNIE WIEKSZOSCI STRONEK, PROSZE O POMOC ODWDZIECZE SIE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post code/zip code/plz (na niemieckich stronach) to nic innego jak kod pocztowy. żeby poprawnie wypelnić to pole wpisz swój kod bez myślnika, zamiast 00-222 => 00222. Natomiast jezeli chodzi o kraj, spróbuj wpisać przy mieście lub gzdie tylko się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niecierpliwa321: olay wysyła także próbki do Polski. Wystarczy wejśc na polska stronę, przeszukaj to forum lub inne dotyczące próbek i napewno znajdziesz polski formularz. Ale ostrzegam: z własnego doświadczenia wiem, że te próbki idą około 2 miesięcy, więc radze sie uzbroic w cierpliwośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-zlosnica
shimmmy dziekuje :* a mozesz mi wpoiedziec jaki kraj wybierasz?? zwykle jest jkakis do wyboru a w wiekszosci polski tam nie uwzgledniaja:( buuuuuuuu..... i tak na marginesie, dlaczego ja jestem pomaranczowa skoro sie zarejestrowalam to chyba powinnam byc czarna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA DZIS DOSTALAM 4 PACZUSZKI ALE Z ALLEGRO ;) SAMA SE JE KUPIALM A MIANOWICIE NIE DO KONCA: - LAPTOP DLA MOJEGO CHRZESNIAKA, - BIOSILK- JEDWAB DO PROSTOWANIA WLSOW 300ML, -TOREBKE ELEGANCKA :) RZEBY TAKIE GRATIS GADZETY DAWALI TO NIE TRFFFFONILABYM TAK KASY:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEEEEEEEE JESTEM ZCARNA JUZ:p DIABELSKIE NASIENIE, HA HA:p A GDZIE WY SIE PODZIEWACIE??? CHYBA NIE W SZKOLE NOC JUZ I JA Z PRACY WROCILAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała-złosnica, jeżeli to sa próbki z USA najczęściej Pensylwanię zaznaczam :P jeszcze nigdy nie dostałam tych próbek, ale warto spróbować,dziewczyny ponoc dostały :) jeżeli to są próbki z Niemiec często do wyboru ma się Austrię, Niemcy lub Szwajcarię i zaznaczam co popadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała-złosnica, jeżeli to sa próbki z USA najczęściej Pensylwanię zaznaczam :P jeszcze nigdy nie dostałam tych próbek, ale warto spróbować,dziewczyny ponoc dostały :) jeżeli to są próbki z Niemiec często do wyboru ma się Austrię, Niemcy lub Szwajcarię i zaznaczam co popadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałabym, a propo tych próbeczek, to też poza codzienna wielką ilością spamu tez nic nie dostaje, raz tylko dostałam 2 poczówki lacosty pink, z probka zapachu,ale były tak zdeptane,ze odziwo , iż w ogole dotarły:P w każdym razie kupiłam i tam perfume wczesniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyną :) ale wybaczam, bo mój nick może być mylący :P w sumie to moich próbek sie trochę nazbierało: bielenda, floslek, ziaja, lacoste inspiration, 2 katalogi z domkami + 2 płyty CD, mapę Szwajcarii i przewodnik, to samo z Danii i katologii z ofertami biur turystycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na katalogi zadko wysylam, bo co z nimi robic w piecu palic :/ e tam ,z bielendy etz mialam duzo probek, ostatnio z daxa dostalam oni to zaasze sla po 12 - 10szt:) ostatnio nawet jakies budynie wyszczuplajace sla po1.5ml kazdy, nie zaluja w kazdym razie:) z daxa to tak naprawde to tyko kashmir uzywam pod puder reszte cioci oddaje:) z ocenika tez mam duzo i iwostinu dobre sa zima super nawilzaja:) kiedys wiecej wysylalam a potem sie znudzilo:p nio ale juz znow zaczyna, wczoraj cala nocke siedzialam i za granice slalam:) jak juz rozkminilam ten kod, bo raz poszczal z \"kreska \" raz bez:P wiec wolalam sie spytac by ndaremnie nie slac:) i nocki nie zarywac:p zwlaszcza ze dzis w pracy nietomna bylam B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawdziwa z ciebie próbkomaniaczka :) ja nie mam tak imponującej kolekcji. Takie mapki i oferty biur turystycznych przydają się bardzo mojemu młodszemu bratu w szkole;) przygotowuje on jakieś ciekawostki na temat danego kraju a taki folder to skarbnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz racje tez mam siostre w wieku 12 lat ;) moze warto bym zaczeła zbierac:P a powiedz mi kofffana;) bo moge tak do ciebie mowic prawda:)? juz wiem,zes kobitka:P co oznacza skrot Apt# ???? co tam wpisac tzreba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ SIE ZASTANAWIAM OCO BIEGA Z TYM ABT#, PRZYSYLAJA MI JAKIES LINKI, DO WYPELNIENIA,ZE COS WYGRALAM PISZE ADRES DANE , TEL I TYLKO TO NIE PASUJE HGW CO TAM WPISAC:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×