Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Weigela
Wpiszcie w gogle''zamawiam katalog'' lub też ''katalog gratis'' i wyskoczy mnóstwo stron do waszej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
a u mnie dzisiaj pusto :/ Tak czekalam na tego listonosza i na czekaniu sie skonczylo, bo wogole nie przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegi_07
Po pierwsze chciałam podziękować za udzielenie mi pomocy :) Jednak chyba znowu muszę was o nią prosić.. Czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć ten tekst: You have taken the time to write to us asking for samples. First of all, thank you for your interest in the brand and its products. We prefer to reserve our product samples for use in counters and stores. One of our Beauty Driver Consultants will be more than happy to welcome you there, provide personalised guidance and advice, and offer you the trial sizes most suitable for your skin type. You may also want to enjoy the exclusive benefits of registering for our My boudoir service on our website. ??? O co chodzi? Bo sama to nie do końca rozumiem, a translator chyba nie wiele więcej wie ode mnie :D:D Proszę ponownie o waszą pomoc. Z góry dziękuję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra, to nie jestes sama, u mnie poza tym,ze dosatlam bluzeczke z allegro, ktora jak zwykle sama sobie kupilam to rowniez puuuuuuuustka:(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
no ale u mnie dzisiaj znowu nic..no co jest !? :( Kurde bo teraz chodzi nowy listonosz,moze on ma cos z tym wspolnego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha dostalam dzis probeczki fajne, 4 kremikow z ziolopeksu, tronki nie podaje bo juz kazda z was ja zna:) , kalendarz dyzy na sciane o niemowlaczkach z sentencjami i zamiast kubka takiego nie lejcacego skarpetki dla maluszka:Ptak jak sandra mowilas:)) ale sa git, bo w pracy kolega ma niemowlaczakD: ha ha, poza tym dwa cude odswierzacze z lkatalogiem pralek, ksiazeczke do gimnazium jak zrozumiec fizyke, zapachowa karteczke pumy:) extra! musze taka se kupic:P hmm... to chyba wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronbki: - ziołolek - saszetki kremiku -roca- ksiazeczka dla gimnazjalistow o fizyce:) -zamkor - 2 odswierzcze -maxi com- skarpetki i kalendarz na sciane o niemowlaczkach na 2007 r. -beko- katalog o pralkach i 2 odzwierzacze:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
zlosnica, a ta ksiazka o fizyce to fajna ? Podasz linka, bo cos w wyszukiwarce nie umiem znalezc.. a ksiazeczka by sie przydala,jako powtorka do egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
heheh...juz chyba znalazlam tastronke..tylko nie pod nzwa roca,tylko zamkor ale spoko :P A ty do nich napisalas na maila czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie wiem bo nawet nie zajzalam w nia:P a juz nie pamietam na co pisalam tyle tego psozlo:p ale z tylu na ksiazce jest email i stronka do nich zatem podaje: zamkor@zamkor.pl a stronka to www.zamkor.pl warto moim zdaniem napisac do www.beko.com.pl bo extra te odswierzacze:) ja juz napisalam ponownie:P emaila, z kontaktu wzielam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
heh dzieki. Ale to juz niewazne bo i tak do nich napisalam z formularza ze stronki. Zaraz się wezme za te beko skoro sobie tak chwalisz te odswierzacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
Juz napisalam do nich o gadzecikach :) a odpisali ci ,czy od razu wyslali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że forum się rozkręca po dłuższym przestoju :) póki co u mnie pustki,jedyne co dostaję to same rachunki ;) jeżeli ktoś ma chęć zachęcam do kupna Cosmo: sa tam próbeczki podkładu matującego VichyNorma Teint, próbka błyszczyka Maybelline Watershine Elixir i podkład Rimmel Cool Matte. To na razie wszystko.Życzę udanych łowów kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
hehe dzisiaj listonosz zaszalal: * sliczne zaproszenie * płyta domy w stylu * katalog + płyta domy gotowe * katalog quelle * katalog bon prix * próbki Dr Irena eris: - trójaktywny krem antycellulitowy - krem pod oczy - serum regulujace natluszczanie skory - krem matujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze sandra to tys sie dzis oblupila.....a u mnie niestety pustki :p bodaj kofffaniutka linki do stronek z wspanialymi kremikami:)) :)) bo katalogi ja tez takie dostaje regularnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegi_07
Dziewczyny proszę was o pomoc :D Czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć ten tekst: You have taken the time to write to us asking for samples. First of all, thank you for your interest in the brand and its products. We prefer to reserve our product samples for use in counters and stores. One of our Beauty Driver Consultants will be more than happy to welcome you there, provide personalised guidance and advice, and offer you the trial sizes most suitable for your skin type. You may also want to enjoy the exclusive benefits of registering for our My boudoir service on our website. ??? O co chodzi? Bo sama to nie do końca rozumiem, a translator chyba nie wiele więcej wie ode mnie :D Proszę ponownie o waszą pomoc. Z góry dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska
prosze was podajcie mi strone gdzie sa darmowe probki kosmetykow ale zeby tes trony byly polskie... pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.ja to juz w sumie nie pamietam na jakie adresy do nich pisalam:p ale nie skutkowalo, w kazdym razie teraz sie troszke napocilam o swojej cerze moze przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
no ja tez jak do nich pisalam..to tak tam bajerowalam ,ze hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka,,,,,yh.napisalm do eris ze mam wrazliwa cere i to byl bnlad:P a muslalam,ze nawilzajace kremy maja:PP odpisali odmownie......sprobuje jutro znow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczaq
bok@yves-rocher.com.pl omni potwierdzili mi ze wysla wiec czekam.. a i eris tez wysle zobaczymy... a dziewczyny powiedzice mi jeszcze w ile dni ida próki ? bo już sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kath22
http://klubnormaderm.pl/ zarejestruj się na tej stronie, zbierasz punkty za zaproszenie kogoś na tę stronę i dostajsz od VICHY darmowe produkty. Wpisz osobę polecającą: Kath22 odwdzięczę się tym samym Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczaq
Kath22 : juz to zrobilam teraz twoja kolej :D.. czekam..:D.. i jesli masz juz jakies sprawdzone stronki polskie to podaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kath22
strasznie przepraszam. Nie pomyślałam, że jestem już zarejestrowana i nie mogę zrobić tego powtórnie wpisując osobę polecającą. Aneczko, wybacz mi. Jednak możecie pozyskiwać nowych klubowiczów i zbierać punkty. Można je wymienić później na darmowe produkty VICHY i wcale nie trzeba ich tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×