Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

...Ania a tobie radze zajzec 3 stronki dalej, to zaledwie 5 minut roboty, albo najlepiej przejzez kilka w tyl, przeciez to nie tak duzo zcasu zajmuje a my zaoszczedzimy sobie casu na powieleanie tego co tu juz ejst przeciez:P a tak na przyszlosc, lepiej byc na bierzaco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dal moich stalych bywlczyn, juz one wiedza ktorych:p dostalam katalog firanek , obrusów itp bardzo ladniutki porway:) oto stronka do niego ww.wisan.pl :) lub email jak to woli dsw@wisan.pl :P buziaczki i do uslysznie .... ps. ania to polska stronka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nareszcie coś :) przesyłka z klubu Tołpoterapii. ZApisałam sie tam dość jakieś 2-3 miesiące temu i dopiero teraz dostałam przesyłkę,a mianowicie krem do twarzy 5ml, mnóstwo ulotek i cennik z produktami.Nawiasem mówiąc maja całkiem ciekawe oferty :) http://www.torf.pl/formularz_zgloszeniowy.php radzę się uzbroić w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiem o czym mowisz shimy, bo ja kiedys sie tez zapisalam i dosatalam to samo co ty, krem jakis guam wyszczupalajacy w kolorze miodowym i oprocz ulotek k, wizytowke na swoje nazwiko:)...........pozdro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusha
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota3112
Hej dziewczynki! Jestem zainteresowana kupnem próbek kremów do twarzy i pod oczy: -ERIS -VICHY -SVR -LA ROCHE POSAY -INNE ZAGRANICZNE oczywiście w rozsądnej cenie.Może ktoś nie potrzebuje ja kupie. Pozdrawiam próbkomaniaczk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atina
Zarób w sieci.Zadbaj swoje kieszonkowe. Polecam. www.centrumreklamy.com/index.php?refid=54098

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do stalych bywalczyn. byl dzis moj od niedawna ukochany listonosz:P dostalam bardzo fajne rzeczy, juz mowie...otoż, od joiko- firmy fryzjerskiej: krem, balsam i szampon do wlosow 3 saszerki po 7 ml, a takze 2 sliczne zaporszenia slubne z agencji reklamowej , oraz z mojej juz ulubionej firmy znow pieknie pachnacy odswierzac oraz tym razem za miast kalendarza niebieski (a to moj ulubiony kolor) tak wiec dostalam dlugopisik:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
zlosnica, a ta twoja fiRMA OD ODSWIEAZACZY TO BEKO ?? :> A... i jeszcze jedno pytanko. Z JOICO kiedy zamawialas..bo ja taaak strasznie dawno i nic nie dostalam :( No a mi dzisiaj listonosz nic nie przyniosl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sandra ta od odswierzaczy, katalogow i dlugopisow, to beko a z joiko to z 14 dni jak zamawialam , takze pewnie do ciebie tez przyjdzie, w ogole sie dziwie, ze tak marni wszytko idzie, bo juz troche poslalam tych meili:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
:( To ty z BEKO juz drugi raz ,a ja woggole od nich nic nie dostalam :/ A odpisywali CI ? U mnie zreszta znowu pusto dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
Apropos JOICO: Ty do nich napisalas na maila czy jak ? Bo kiedys byl taki formularz na probki..no i wlasnie to bylo gdzies z dwa miesiace temu i wtedy ja to wypelnilam. No i nic nie dostalam. Teraz weszlam na ich stronke i tam nie potrafie znalezc tego formularza, wiec pytam sie czy ty sama do nich napisalas :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra na zadnego emaila mi nie odpisali, a pisalam do nich wlasnie emaile , z beko dostalam po 3 dniach pierwsza a na druga czekalam ok 8 oto email na ktory slalam: info@beko.com.pl a z joiko poszukam w swoich noitatkach i ci napisze, bo nie pamietam jak slalam ale najpierw troszke odpoczne bo dopiero z pracy wrocilam i sie najadlam:p oki. a tak na marginesie ja dostalam dzis jedynie katalog bon prix stronke znacie na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie, co jest nie tak z firma caudalie mnie nie puszcasa:/ sandara to dla ciebie email do joiko, znalazlam, ja podalam sie za firme ktora chce wspolpracowac, sprobuj tak kochana:) kontakt@joico.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
hehe dziekuje ci :* napisze do nich jutro..bo juz dzisiaj mi sie nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) u mnie sesja trwa,ale znalazłam chwilke dla Was.Dzis katalog z Quelle i z Shaefer Boutiqe.Poza tym pustki :) mam nadzieję że u Was lepiej.Trzymajcie jutro za mnie kciuki !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziwuchy ja spac nie moge :p znalazlam fajna stronke, notesy podobno tu mozna zamowic, http://www.beckers.pl/index.php tylko formularz niby ma jakis byc a potem jeszce jeden:P rozkminmy ja razem bo nie wiem ocb:P mi udalo sie tylko jeden jakis znales poslalam okazed sie ile prawdy w tej trafnosci:P buzka do jutra ps. shimyyy powodzenia, trzymam ciuki na raczkach i nozkach a na wlosach supelki mam :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
Dzisiaj u mnie 9 probeczek z FLOSLEKU i Odswiezacz i dlugopis z BEKO (juupi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoshi
złośnica, a myślisz że mnie ona nie wkurza ;)? Przed chwilą dostałam odpowiedź z Tołpy, że nie mogą przyjąć mojego zgłoszenia do klubu bo jestem niepełnoletnia! Pfffff... P.S. Wiem, to głupie pytanie, ale... gdzie tu można się zalogować :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejak, no powystrzelam te panny reklamowki:P .... Yoshi pytasz gdzie sie zalogowac:P chyba w preferncjach powinnas miec odp. juz nie pamietam, i jeszce mala uwaga probkomaniaczka ejstes a zmyslic daty urzodzenia nie mozesz:P oj oj, nie radz epodawac prawdziwych danych poza adresem(aby probki doszly) poniewaz twoje dane beda bezwiednia krazyc po necie wtedy a jest ustawa o ochronie danych osobowych, pewnie jeszce nic ci to nie mowi ale jak bedziesz tarsza....w kazdym razie lepiej zmysla:P jako probkomaniaczka powinnas o tym wiedziec:) ...ja skolei dostalam tampony ob:) siuper szkoda ze tylko jedna paczka bo meili z 10 poslalam:P a nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka1986
a co dziewczyny piszecie w mailach? bo nie mam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
zalezy do jakich firm i co chcemy otrzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska
sprzedawac próbki to jux przesada ;/.. ale mniejsza z tym.. dzis dostalam 9 próek:D.... lol...loleczek.. z yves rocher i z mcr..:D.. jest super.. -perfumik -perfumik -perfumik -krem -krem na noc -krem -krem na zmarszczki -kondycjonujaco-ujędrniajacy na dzien i na noc -kondycjonujaco-ujędrniajacy na dzien i na noc jest superek:D.. ziomki mam mala prosbe.. podajcie mi proshe emeile firm ktore juz sprawdziliscie i przysylaja probki..:D.. ale porosze o polskie emeile..:D.. dzieki.. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) u mnie dzis przesyłka z Niemiec,wkładki Carefree Aloe.Na przesyłke czekałam ok. miesiąca,adres znalazłam parę stronek wcześniej.A jak u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama-
hejka wszystkim .Mam prośbę do wszystkich , jeśli macie adresy stronek firm któte wysyłają próbki to bardzo proszę o podanie . Ja sama skorzystałam z www.ob.pl i dostałam paczuszke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×