Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość totinka
Witajcie dziewczynki!!! Do daryllki: jeśli tak jest, jak mówisz, to co robisz na tym forum. Jak dla mnie jesteś albo snobką, albo zwykłą kłamczuszką! Nieładnie. Aha, dostałam dzisiaj śliczne upominki z Jelpa: śliczną poduszeczkę dla dziecka (mam roczną córeczkę), 4 próbki proszków do prania (różnego rodzaju) oraz mały płyn do płukania tkanin. www.jelp.pl -jestem w ich klubie od jakiegoś czasu, a ostatnio napisałam maila z prośbą o próbkę ich płynu do płukania, przysłali więcej! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totinka
aha, bo wcześniej zapomniałam. Może któraś z Was spotkała się z czymś takim. W zeszłym tygodniu dostałam pudło (nie pódełko) z mnóstwem różnych produktów (tampony, dezodorant, pomadka, proszek do prania, pasta do zębów i jeszcze wiele innych). Wszystkie produkty są w różowych opakowaniach bez nazwy oraz ankiete w której są pytania odnośnie tych produktów. Ankietę trzeba do nich odesłać, a przyślą następne produkty testowe. Nie przypominam sobie, abym brała w czymś takim udział. Co to jest? Adres firmy z której to przyszło to TESTER we Wrocławiu, ale na intrnecie nie mogłam ich znaleźć, a pod adresem z jakiego to przyszło nie ma takiej firmy, ponieważ jest to tylko firma pakująca. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
słuchaji iiiiii!!!!! kim jesteś żeby mnie oceniiać co!! spadaj wiocho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
zarabiam 5 tys miesiecznie plus premie łyso ci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
mam już dość tych wszystkich foruch , dlaczego na świecie nie ma takich ludzi jak ja tylko same tłumoki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
a tak wogule to w tych wszystkich firmach sie z was smieją i jak maja jakies ochlapy to wysyłają wam nędznikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
To ty musisz byc przerazajaco brzydka że wydajesz tyle na kosmetyki i jeszcze ten okropny charakter. Współczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debbi_1981
darylllka ty to dopiero jesteś wiocha i to przez duże W!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
do iiiiiiiii!!!!!!!!!! czy i to idiotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd się biorą tacy ludzie jak ty darylla, co? po co bruździsz na tym forum. dopóki się nie pojawiłaś miło było tu zajrzeć i coś poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
co sie czepiasz mojego charakteru, jestem po prostu wyjątkowa, a was wszystkie zżera zazdrość że mnie na wszystko stać, nieudaczniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
a ty paryżka, zjeżdżaj do swojego forum dla lesbijek, chyba cię tam widziałam, zboczuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
a co mała złośnica schowała głowę w piasek, co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
siemcia ;) jestem tu nowa ;) widze ze jest tu suuuper atmosfera i fajni ludzie ;) powiem wam co narazie ja dostałam: -piękny przewodnik po koninie, dlugopis, brelok -naklejki i zeton do wozka z debicy -probki kremow niewiem od jakich firm chyba floslek i dr. irena eris -przewodnik i naklejki od katowic -mapke polski -katalog firan -katalog recznikow -katalog domow -zapach do łazienki - przywieszki od deepa - 2 zaproszenia i niewiem czy to kogos interesuje ale napisze - 4 fotki ludzi z w11 no odemnie to tyle...jest tu tak wogóle ktoś?? a i jeszcze mam jedno pytanko: ZANIE MOZE JAKIES FIRMY KTORE PRZESYŁAJĄ (PEWNIAKI) DARMOWE GADZETY?? JEZELI KTOS BEDZIE WIEDZIAL TO BARDZO PROSZE POMOZCIE MI ;) Z GORY WIELKIE DZIEX!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAFFNE
KASIK, POCZYTAJ POPRZEDNIE POSTY, TAM JEST SPORO PEWNIAKÓW, POWODZONKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuladus, a interesują cię gadżety czy próbki kosmetyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
Ja cie, a te znowu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
darylla ty zarabiasz 5 tys..ale liczone chyba w staaarych złotówkach Zreszta.. jak ktos zbiera probki czy gadzety to nie znaczy, ze jest biedny...wiesz wogole co to hobby ? A wez wogole stad z spieprzaj skoro jestes taka bogaczka :/ Żygam takimi ludzmi jak ty =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
droga sandro, co tak niegrzecznie, to, że jestem lepsza od ciebie, z tej górnej półki, to nie znaczy, że nie możesz się ode mnie czegoś nauczyć. kobieta powiinna byc pewna sibie, dumna, a nie tak jak wiekszośc bab tutaj, zagubione, zahukane kury domowe które miedzy przewijaniem dziecka a praniem gaci meża dorwały sie do komputra, ja chcę po prostu uczynic kobiety lepszymi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
jeszcze jedno, bogate kobiety nie potrzebują próbek, a ich hobby to butiki, zakupy, fitnes, kosmetyczka i solarium, anie probki i gadżety!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora_ora
weźcie ta babę, bo nie wytrzymam, takiego chamstwa dawno nie widziałam, darylla-gorylla jesteś beznadziejna, pusta, głupia etc. spadaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
co za wariatki, skąd wy jesteści z PAZIDOŁKA DOLNEGO? bo przecież nie ze stolicy, wsióry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
Darylla ja sie mam cos od ciebie nauczyc !!?? wybacz, ale za chamstwem nie przepadam a ty widac tylko to masz do zaoferowania :/ A tak po za tym no to sorry, ale dziecka i meza nie mam..i jak narazie nie zamierzam miec :p , uwilebiam zakupy, no ale nie jestem taka lalunia zeby komsetyczka i solarium stawalo sie moim zyciowym celem...jestem na wyzszym, ambitniejszym poziomie ! A tak po za tym to przed chwila byl listonosz i przyniosl mi dlugopis, lusterko, balonik i jakas gazetke ze SLAWEX - Zyskaj zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
i co zrobisz z tym długopisem, ja mam pióro PARKERA i to coś znaczy, a jakies chamskie długopisy-śmieszne, nie masz męza, no pewnie ciekawe dlaczego, moze dlatego, ze nikt cie nie chce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora_ora
siedzę w pracy w pokoju z 6 dziewczynami i nie możemy się nadziwić co ty babsztylu wypisujesz. To jest wprost niewyobrażalne, aby mieć taki tupet!!! Brak mi słow. Wszystkie uważamy, że masz nierówno pod sufitem. Nieudane życie uczuciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora_ora
jeszcze jedno, żadnej kobiecie z tego forum do pięt nie dorastasz, rozumiesz?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
buhehehe....parkerem bedziesz sie jarac !? Takich pior ja mam na peczki ..buhehehe.. A jak chcesz wiedziec to te dlugopisy sobie zbieram, a na codzien pisze piorem z PARKERA ^^ Mowiac szczerze jakos nie bardzo mi sie chce wierzyc w te twoje 5 tys i zakupy za 400 zl - bo tym akurat nie ma co się szczycić, za 400 zł to ja sobie waciki kupuje, a nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
czekałam az sie odezwiesz, jestes uparta, ale ja ci wytłumaczę na czym polega bycie kimś 1. nie wierze zebyś miała PARKERA 2. pewnie takiego piora na oczy nie widziałas 3. 400 zł może i masz ale miesiecznie 4. zazdrościsz takim kobietom jak ja 5. nigdy nie odniesiesz sukcesu 6. i na pewno ogladasz te głupie brazylijskie seriale 7. i czekasz na ksiecia na białym koniu nie przejmuj się : TEN KOŃ DO CIEBIE NIE DOGALOPUJE jesteś za bardzo ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×