Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Sandra_91
Jesus..przestancie z ta klotnia !!! Sandra24 nie dziw sie, ze nas wkurzaja takie reklamy, bo to forum ma byc na maile i stronki do firm, a nie reklamy. Z tego forum robi sie smietnik. Zreszta. to jest klamstwo - nowa pasta do zebow, jak ktos tu stale bywa to sie na to nie nabierze, ale jak ktos jest nowy..no to sorry, ale to jest oszustwo !! Jak dziewczyna chce, to niech se zalozy nowy temat - glosujcie na mnie i niech wyjasni o co jej chodzi,a nie klamanie ,ze to nowy link do pasty, albo tak samo ty grzegorz - wrzuc na luz, bo wkurzajacy jest ten spam ...wrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Sandra 91 i dziekuje za normalnosc i zrozumienie, i wsparcie, :) bo samej tu sie nie zwojuje wiele :P z reszta dla mnie juz tn temat sie skonczyl. wyjasnianie 3 dzien po co jest te forum dziewczynom doporwadzało mnie do wymiotów hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska
i co z tego ze niektorzy sa pomaranczowy? moze nie che im sie rejerstrowac? a ty zlosnica myslisz ze jak jestes czarna to ze ci wszystko wolno? a tak pozatym nie zasmiecaj forum bo to nie jest czat gdzie se mozesz poklucic i powyzywac..;p...:D,,, a tak na marginesie to na tej stronie www.darmowegadzety.pl.. to w ile dni idzie portwierdzenie rejerstracji????????? odpiszcie pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
ejj..aniuska jak bys chciala wiedziec to ta klotnia wlasnie jest o zasmiecaniu forum przez spam ,typu nowa pasta do zebow i darmowegadzety.pl (co przeszkada zlosnicy, jak i mi zreszta ;) ) wiec jak nie wiesz o co chodzi to sie nie wtracaj. A tak wogole to ja tez jestem pomaranczowa i nie czuje sie przez to jakas gorsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati0917
JA chodziłam do normalnej szkoły w przeciwieństwie od innych (mała-złosnica) którzy chodzili do szkoły dla umysłowo chorych i z porażeniem mózgowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i tak mozna do konca smierci z samrukalami pisac..... ty nic mala nie rozumiesz....czarny to nie oznacza ze mi wszystko wolno...... ale zaraz pokaze ci co oznacza pomaranczowy.... ...pati....tak wiem wiem, kochanie kontynułuj swa nauke w szkole , ucz sie jak najdluzej i rozwija sie dziecko zdrowo.... bo szare komureczki biora gore nad toba widze :P a szkola z porazeniem mozgowym to inna szkola od umysłowo chorych-wiec jeszce arz powiem jak nie znasz sie na temacie to sie lpiej nie wypowiadaj i nie obrazaj nikogo-zwl tych ludzi , bo kto wie co cie czeka jeszcze malolato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska
"....a tak pozatym zasmiecam forum bo to jest czat gdzie se mozesz poklucic i powyzywac..;p... ,,, a tak na marginesie to ja ejstem marginesem ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria17
Dziś dostałam maila od Stena Line że nie wysyłają żadnych gadżetów. Szkoda... Podacie jakieś linki do firm gdzie wysyłają próbki kosmetyków, bo mi się już kończą ;) Z tego co wiem dość dużo mi przysłali z firmy Dax Cosmetics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rada kochane: na chamstwo trzeba odpowiedzieć ignorancją...Poza tym jak to pisze Ignacy Krasicki:\"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny.\" I wszystko na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre... tylko,ze ja chyba musze liczyc do 10ciu nim cokolwiek odpowiem:P bo wkurza mnie jak fajne forumw smieciowisko idzie przez "nowa paste"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasole.pl
Nie dostaniecie puszki fasoli, tylko te raklamówka dostanie punkty na swoje konto, gdzie potem wymieni je na nagrody. OSZUSTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria17
Odp. od janssen-beauty: nie wysyłają takich rzeczy, można tylko kupić próbki przez internet Odp. od mcr: wysyłają! Mam do was pytanie: Czy macie może kalendarzyki kieszonkowe? Bo ja je zbieram, więc jak macie jakieś zbędne to ja je chętnie przyjmę! Moje gadu w sprawie kalendarzyków: 9198689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
A do mnie dzisiaj listonosz zawital z: *paczuszką z Saturna,a w niej: 4 dlugopisy, 3 smycze i siateczki *katalogiem ciuszkow Olsen *kalendarzykiem i ulotkami z hotelu FALTOM ;) Daria: kalendarzyk kieszonkowy dostaniesz od Hotelu FALTOM marketing@hotel-faltom.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria17
Jak na razie same odmowy... Zawsze może je pani kupić... Kto chce się pozbyć kalendarzyków kieszonkowych zgłaszać się do mnie! Gadu: 9198689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 24
Tak zlosnico saturn to jest firma. A tak na przyszlosc to nastepnym razem zacznij zachowywac sie powaznie, dziewczyna wstawiala adres stronki, a ty od razu zaczelas ja wyzywac!!! i z tego powodu zaczelam pisac do ciebie. zakonczmy ten temat, bo nie ma sensu, ale na przyszlosc staraj sie byc grzeczniejsza!!! i wszystko bedzie ok, nikt nie bedzie mial juz do ciebie pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
No wlasnie koniec z ta klotnia ! Ale prawda jest tez taka ,ze zlosnica wcale nie od razu zaczela dziewczyne 'wyzywac' przeciez juz kilka razy razem z zlosnica upominalysmy te dziewczyne. No w koncu sie zlosnica wkurzyla ,no i wyszlo :P Ale ten nick 'zlosnica' mowi sam za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufik
co tam ja dostałem 5 próbek z mincera 4&4 terenowiec katalog i wiele wiele innych głownie makulatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
hej dziewczyny tez bym chcial jakas probeczke :D ale caly czas odmowy :( albo nic wcale :( z ziaji dostalem odmowe...pomorzcie mi ...do jakich firm jakie strony a w szczegolnosci zalezy mi na probkach dermiki i wogole kremow na tradzik i przeciwstarzeniowych dla mamy :P :) P.S Mam oryginalny nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
hmmm...z dermiki kiedys byla ankieta do wypelnienia (ale nie wiem czy jeszcze jest) zreszta oni zawsze pisali, ze w ok miesiac wysylka zostanie zrealizowana, a probek i tak nie zobaczylam :l kremy przeciswstarzeniowe - to moze do Mincera napisz http://www.kosmetyka.com/contact.php albo do eris http://www.drirenaeris.pl/kontakt.php a do kremikow na tradzik to nie wiem...kiedys z perfecta no problem bylo takie cos ,ze do pierwszych 200 osob w miesiacu wysylali próbki, ale teraz tego juz nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
Dzisiaj dostałam próbeczki szamponu i odżywki z JOICO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×