Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość pytanie nie dla złośliwych
to sie nazywa: nudze sie niech mnie ktos przytuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
ale to juz było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
ja cie przytule potrafie byc prawdziwa przyjaciółka, w jakich sklepach się ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nie dla złośliwych
o...jestem zaskoczona...miła odpowiedzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
bo ja jestem miła sympatyczna zadbana piekna i kochana tylko ci wszyscy ludzie mnie nie doceniają...dobrze ze chociaz ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
jestes z Warszawy?- mogłybysmy sie razem wybrac do Tony'ego-super fryzje, jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darylla . ty pie%$^ ona zdzi^%$ro!!!! serio myslisz,ze ktos sie na bierze na podszywanie sie pode mnie, ty kłupia mailo wartosicowa istoto!jestem na tym forum od kilku dobry stroinnic i od poczatku mam nick zastrzezony wiec nie mysl,ze twoje pomaranczowe wklejanki i podszywani pode mnie i inne fajne tu kobiety cos ci sie zdadza!!!! juz zglosilam to do administratora, moja ciepliwosc sie skonczyla dzis, w dniuw alentynek ty szm%#$to!!!!!!! shimmy dzekuje za slowa uznania, jestem wdzieczna:) i przepraszam za wszytskie zle slowa, ktore musicie przeczytac na tym forum ale po prostu nie ma sila na hamstwo a jest go w nadmiarze w tym kraju:/ i smur ktory roztacza daryllla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
nie rozumiem ty mnie do administatora, to ciebie powinni usunąc za te wulgaryzmy, ja ci nie ublizam, powinnas sie wstydzic i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingulka20
sorki ! nie czytałam do końca przeczytałąm tylko 400 i mnie już oczy bolały PRZEPRASZM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingulka20
tylko ze do jelpa wyskakuje błedny adres e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwczyny
radzcie sobie w takich sprawach same, jak coś nie działa albo występują jakies błedy trzeba spróbować ponownie, a jak nie poszukać innego maila, jak byś zapisała się do klubu jelp dostała bys od nich maila a wtedy miała bys właściwy adres firmy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóz ciekawe
w takim razie po co jest to forum i od czego wy tu jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
no zapisac do klubu to juz sie dawno zapisałam ..ale myslałam ze pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację
ja się strasznie naszukałam maila do nich, bo na ich stronce nie ma , chętnie bym ci pomogła ale nie pamiętam, znalazłam maila na jakimś innym forum o probkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka.
Hej! Wysyłam link do rejestracji na stronie NIVEI. Zarejestruj się tam, a będziesz mogła dostać żel na cellulit do wypróbowania za darmo w ramach testowania produktu przez firmę. > Polecam :) Kliknij, aby się zarejestrować: http://www.goodbyecellulite.pl/rejestracja,zaproszenie-afe6072174e0159222ef5e2ab54e8e26.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaa 189
hej nelka, zajrejestrowalam sie, a Ty jestes ekspertka??bb tam pisze ze jezeli ekspertka cie zaprosi to wtedy dostanie sie ten zel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agausiaaa21
Żele dostaja tylko ekspertki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKaaarolkaaa
anna.malitka@eurorscg .pl to jest e mail do jelpa.Tak swoja droga to byl podany 2 strony wczesniej;)A u mnie dziasaiaj pustki no coz.PoZdrOwIeNiA 4all!! (Dla drylli 4all=dla wszystkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza roza
a jak mozna zostac ekspertka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy tylko
ekspertki dostaja, bo ja 2 dni temu już dostałam, a nie jestem żadną ekspertką, więc nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agausiaaa21
Tylko ekspertki dostaja zostały zaproszone przez Nive i tylko one dostaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! dzisiaj dostałam przesyłkę z Żywca: bardzo fajną szklankę, długopisy, otwieracz do butelek i breloczek. Jeśli ktoś chce niech spróbuje: www.zywiec.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz rację ale skąd
ja to dostałam to w takim razie nie wiem. Chyba za dużo tego wszystkiego wypełniam, bo juz nie pamiętam co i kiedy, sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wiem że to średnio w temacie, ale śledźcie targi kosmetyczne w Waszych miastach, moja koleżanka była tydzień temu na takich małych targach kosmetycznych i przywiozła ogromną ilość próbek, więc chyba warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie wszyscy
chodzi o firmę tołpa, nie przejmujcie się jeśli w mailu odpowiedzą wam ze nie przysyłaja probek, mi tak napisali, a dzisiaj przysłali próbki, tak wiec głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darylla szkoda mi Ciebie
Po pierwsze- nie bachor tylko DZIECKO,taka światowa a o istotach które nie mogą się bronić mówisz w sposób obraźliwy(pamiętaj że ty też byłaś kiedyś dzieckiem, bądź jak to ty mówisz BACHOREM), Po drugie-(to stare, ale podniosłaś mi tym ciśnienie) ja też mam dziecko i noszę rozmiar 34 i uważam ze ciąża wydobyła ze mnie prawdziwe piękno, nie każda kobieta po ciąży tyje i szpetnieje, tylko te które się zaniedbują po trzecie- prezentujesz sobą typ rozpieszczonej lub niedopieszczonej małolatki z przerośniętym ego! Po czwarte- ludzie na poziomie,a odnioslam wrażenie że za takową się uważasz nie "chwalą" się swoimi zarobkami (swoją drogą to jak zarabiasz te 5 tyś? dupą?? bo z twoim poziomem inteligencji, tylko tak byś dała radę) Po piąte- ja też lubię drogie kosmetyki, ale zbieranie próbek i gadżetow to raczej hobby i przy okazji badanie rynku nieprawdaż dziewczyny? bo ja np zanim wydam na coś 300 zł wolę sprawdzić czy po tygodniu tego nie będę musiała tego komuś oddać lub wyrzucić, a gadżety się zawsze przydadzą, po szóste- uważasz że trzeba mieszkać w stolicy żeby nie być "wieśniakiem"? ja jestem z Opola i uważam ze wieśniarą nie jestem, poza tym nie ważne czy jesteś z miasta czy ze wsi ważne co sobą reprezentujesz, a czytając twoje wypowiedzi dochodzę do wniosku, że masz straszne kompleksy i tu na forum starasz się wywyższyć za pomocą pieniędzy, których wydaje mi się że nie posiadasz, dziewczyno pokaż że masz coś w głowie, a nie w kieszeni Po siódme- "jesteś tyle warta ile masz na koncie"?? Co ty masz w głowie? karmę dla kotów?? nawet jeśli miałabyś miliardy na koncie nie byla byś warta tego żebym wytarła sobie buty na twojej twarzy, Po ósme- kupujesz kosmetyki we francuskich perfumeriach, a nie znasz fragonarda? No więc pozwól że cię oświecę - Fragonard to francuska sieć ekskluzywnych butików, sklepów oraz muzeów, poświęconych historii, produkcji i dystrybucji perfum. Pierwsza perfumeria pod tym szyldem powstała w 1926 w Grasse i została nazwana imieniem wielkiego francuskiego malarza Jean-Honoré Fragonard. W 1978 została ona przekształcona w muzeum, prezentujące historię produkcji perfum. Obecnie, wokół szyldu Fragonard, rozwinięto sieć butików, oferujących luksusowe dodatki konfekcyjne, toaletowe, a nawet biżuterię. Najsłynniejsze muzeum perfum Fragonard, połączone z centrum dystrybucji, znajduje się w Paryżu, przy Boulevard des Capucines. Miałam okazję tam być- nie wyglądało mi to na sklep zoologiczny z karmą dla psów, Po dziewiąte- wciąż zarzucasz wszystkim brak kultury, a chciałam zauważyć że mała złośnica przed twoim pojawieniem się na forum nie okazywała skłonnosci do agresji w takiej czy innej formie, wręcz przeciwnie czytając jej wcześniejsze wypowiedzi odbierałam ją jako bardzo sympatyczną osobę i nadal za taką ją uważam, a totinka powinna dostać jakiś order za zachowanie spokoju w stosunku co do twojej osoby bo wiem z doświadczenia że w momencie gdy ktoś obraża Twoje dziecko nie masz zachamowań, TOTINKA PODZIWIAM CIĘ!!! Po dziesiąte- Heute Couture, a nie heute coteur- jeśli już starasz się czymś zabłysnąć, to przynajmniej dowiedz się, jak to się poprawnie pisze (taka mała rada na przyszlość :)) no i to już chyba koniec. Przepraszam dziewczyny za to rozpisanie, ale nie mogłam się powstrzymać :P (w gwoli ścisłości ,wiem że pisze się Ty, Tobie, Cię, ale używam dużych liter pisząc do osób które reprezentują swoją osobą troszq więcej niż nasza "bogaczka") Na tym kończę nadawanie :P P.S Darylla to się nazywa kulturalny pocisk :) p.s 2 będe się logować jako lara :) Aaaa zapomniałabym marietta88 i darylla to ta sama osoba? Bo czytając jej pretensje do totinki doszłam do takich wniosków, jeśli tak nie jest to: marietta trochę wdzięczności należy się osobom, które pomimo własnych obowiązków robią coś dla Ciebie, radzę Ci nabrać w życiu pokory bo daleko nie zajdziesz . Sorki laski że tak zamądrzyłam, ale śledzę to forum od kilku dni i widzę że nic na nią nie działa, a jej argumenty typu pieniądze czy wiek wręcz mnie rozśmieszają, nie liczy się metryka ani grubość portfela, tylko życiowe doświadczenia, zrozum to dziewczyno bo z twoim podejściem do życia nigdy nie zdobędziesz nic wartościowego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
PODZIWIAM OSOBA, KTORA NAPISALA TEN POST NADE MNA ;) A tak poza tym..to tez z Opola. U mnie dzisiaj znowu pusto :( Totinka: ja mam jechac na targi EXPO do Wawy i juz nie moge sie doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! We wtorek dostałam paczuszkę o Miracel! W paczuszce było mnóstwo ulotek i 16 próbek! Głównie były to próbki do pielęgnacji stóp: sole, balsamy, itp. Próbki są naprawdę duże. Częścią podzieliłam się z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×