Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość a co wpisujecie
w Zip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Czytam i czytam te forum i postanowiłam się przyłaczyć do Waszej społeczności . Kiedys , jakies 5 - 7 lat temu duzo czytałam razem z mama katalogi . Potem polowałam na autografy , kiedys na paczki dla psa . A ostanio proboje sie wciagnac w gadzety... Jak dostane jakies pozytywy to dam Wam odp . Na poczatek jednak dostałam z 5 negatywow ... zdarza sie ... ;/;/ Pozdrowionka dla WAs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed weekendem wysyłałam maile do UM i dostałam dziś broszurke i przewodnik turystyczny z Tuchowa...i wygrałam costam w konkursie Nalewka Babuni (kiedyś ktoś tu zapodał linka). Nawet dobrze sie zaczął dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tego shreka to chyba nigdy nie wygram, kliam, usuwam ciasteczka, odswiezam i tak w kółku...i ciagle, mowią, ze nic nie wygrałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tego shreka to chyba nigdy nie wygram, kliam, usuwam ciasteczka, odswiezam i tak w kółku...i ciagle, mowią, ze nic nie wygrałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaalka, Za pierwszym razem wygrałam maskotkę. Po 3 dniach kolejną. Od tamtej pory gram niemal codziennie (miałam 2 tygodniową przerwę, gdy byłam na obozie) i od tamtej pory nie mogę już wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę poniedziałków - ale wtorki kocham. Mam już paczuszki, bo sobie przyniosłam. Wdzięczność moja należy się za namiar na \"buciki\" - mam 2x białe i żółte (nie podaję imiennie, żeby nie było) - proszę o kontakt. Teraz konkretniej - Gler wysyła (co prawda wczoraj im miela zapodałam, że zgubiła się paczka i obiecali drugą na własny koszt), a tu dzisiaj 8 próbek przyszło. Poza tym kilka innych paczuszek - dużo notesów i długopisów (będę miała na czym adresy zapisywać - haha) i mnóstwo etykiet na butelki (po co mi to?). Ale mi się od razu humor poprawił. Zaczynam szukać nowych adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dostałam pozytywa od nutrici, przyslą kaszki :) będą dla siostrzenca lub chcrzesniaczki mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lublin@herbapol.com.pl - plan lekcji mokate@mokate.com.pl - breloczek oetker@oetker.pl - smycz zas-pol@zas-herbaty.com.pl - notes http://www.brio.com.pl/kontakt.html - przysyłają gadżety www.deesart.pl - dużo gadżetów {wysłałam. mam nadzieje, że przyślą}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka ;) mozecie mi podać adres do gry / Shrek / ?? Tez chciałabym cos wygrac ... z gory dzieki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antuchaa22 książkę kucharską mam z Bank Żywności SOS.... a jeszcze nie ma listonosza...ciekawe czy coś dzisiaj przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie...czy ktoś z was dostał jakieś próbki z ob? bo tam mozna zamawiac... ja zamowilam juz jakies 3tygodnie temu i nic nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakies pol roku temu zamawiałam i tez pozno dostałam ... wiec czekaj cierpliwie a napewno cos dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapewne nic ...... i chyba nic w tym tygodniu juz nei zobacze bo w czwartek jade na wakacje .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj jedynie katalog z Quelle i nic pozatym:(buuuu Paula jak chcesz zeby ktos ci kliknol to poprostu popros a nie adresy skracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko wysyłam maile i wysyłam....a tego shreka mam powoli dość, a takie fajne te maskotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się udało! mam shrekowy breloczek (tzn jeszcze nie mam, ale wygrałam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×