Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość shrek12
Mam pytanie do tych, którzy wygrali i otrzymali nagrody z konkursu shreka: czy dostaliście potwierdzenie na maila i jak długo czekaliście? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dzis paczuszka z Huggies,a w niej 3 pieluchy i przesliczny pingwin do zabawy w wodzie.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eluńko a można prosić o meila do Huggies bardzo by mi zależało na tym ;] sama mam malutką córeczkę-prawie roczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co robicie w sytuacji gdy paczki z poczty przychodze ewidentni\\e naruszone? mozna pociagac ich do odpowiedzialnosci? zrobic cokolwiek CHOLERNI MONOPOLISCI ://// GRRRRRRRRRRRRRR....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , chyba za bardzo nei da sie zrobic ....jedni rozrywaja koperty , a drudzy je foliuja ... roznie to bywa ... Ja czesto dostawałam listy z zagranicy i byly po przecinane ... a czasem dostawałam ofoliowane z napisem ze przeyslka byla uszkodzona ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skandal zwykla zlodziejstwo a czuja sie bezkarni:/ a co w sytuacji gdy np. paczka jest pusta??/ kolezance sie raz tak zdarzylo szok a podobno PRL MAMY ZA SOBA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik poczcie wsumie nic niemozesz zrobic,ja mialam taki przypadek ze zginely z listu poleconego!!(ktory szedla ponad dwa tygodnie)pieniadze.List widac odrazu bylo ze byl otwierany,poszlam na poczte sie wyklocilam i kazali mi napisac reklamacje do biura do warszawy napisalam i co??i nic list z przeprosinami przyszedl i napisali ze sie wiecej to niepowtorzy i ze staraja coraz bardziej o udoskolenie poczty.Tylko moim zdaniem im niewychodzi cos to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antucha to jest mail do hugies redakcja@pieluszki.pl jak moj synek uzywal pieluszek tez pisalam do nich i przysłali po trzy sztuki pieluszek i dmuchanego rekinka takiego malego:)Tylko jak pisalam im maila o przeslanie pielusze zapytalam czy tez mogli by jakies gadzety wyslac dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego Always trzeba się najpieerw zarejstrować chyba - bo u mnie nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA BEZPOśREDNIA
PRZECZYTAJ CAłA ROZMOWE JAK CI ZALEżY NA LINKACH STRON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) witam wszystkich dostał może ktoś jakieś darmowe koszulki?? wiecie może gdzie takie szukać?? podaje swój mail jakby ktoś cosik na ten temat wiedział stokroteczkaaaa@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy rejestracji pisze , ze jak sie zarejestruje to sie otrzyma bezplatne probki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami pisze darmowa a trzeba za przesyłke zapłacic.... niby \"FREE\" a nie do kończa \"FREE\". cena jest wtedy podana małym druczkiem .... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli placi sie za przesylke z tej lampki czy nieee... (sorki, ale ja naprawde nigdy w zyciu nie uczylam sie angielskiego- tylko troszku niemieckiego, i nie nie rozumie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to cale czytalam i tam nic nie pisze o kosztach przesylki .... mam nadzijeje ze sie nie myle ... znam bardzo dobrze angielski .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zamowilam ....hehehhehehe ...zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cmokaski
tak to jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×