Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

fitomed@fitomed.pl, pollena@pollenaewa.com.pl, biuro@bandi.com.pl, office@hean.pl, norel@norel.pl, unicolor@unicolor.com .pl, elzbieta.kamins ka@ziaja.com.pl, fitomed@fitomed.pl, soraya@soraya.com.pl, evera@evera.pl, marketing@oceanic.com .pl info@jabushe.pl, bielenda@bielenda.com .pl info@annalotan.pl, dax@dax.com.pl, dmk@i-f.com.pl, dermika@dermika.com.pl< /a>, biuro@floslek.com.pl, bella.marketing@tz mo.com.pl, office@farouk.pl, serwis@eris.pl, mydla@mydla.pl, if@i-f.com.pl, ziaja@ziaja.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, efektima@efektima.pl, smooth@smooth.pl, marketing@miraculum .com.pl, amichon@loccitane.com .pl, chmurka@chmurka.pl, bionatura@poczta.wp.pl< /a>, eveline@eveline.com.pl< /a>, thalgo@thalgo.com.pl, office@farouk.pl, celia@it.com.pl, idea25@idea25.com.pl, biuro@pierrerene.pl, marketing@svr.pl, biuro@farmona.com.pl, kolastyna@kolastyna .com.pl, marketing@barwa.com.pl< /a>, info@janssen-beauty.pl, mcr@kosmetyka.pl, biuro@lakshmi.pl, SKOPIOWANE ZE STRONY! napisałam do kilku. ;-}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia , moge takze prosic o adrs to dlugopisów ?? moj mail : dira@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestty niee ..... ale czekam do 14 .... u mnie na wiosce wsyztsko dluzej chodzi ... A u Was ?? DOstaliscie cos ciekawego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam...broszurki,autograf,ksiazeczke, linijke.... obrazki rozne takie:)) bo dzisiaj 3paczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djBasia , od kogo dostalas autograf, bo ja wlasnie kolekcjonuje , i szukam namiarów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dira(jesli dobrze piszę,jeśli zle to przepraszam) kabaret made in china.... a jak Ty masz autografy? jesli mozesz odezwij sie do mnie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie dostałam pozytywa z Konina, ze przyslą mi mat informacyjne, ale gadżetów nie....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku do zamówienia próbek always wpisuje się swojego mejla i zaznacza \'zamawiam próbki always\' [czy coś takiego ;)] wtedy trzeba kliknąć znów na mejla i wcisnąć enter bo \'wyślij\' nie da się u mnie kliknąć :) marmud dzięki za harrego ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozwólcie ze sie do was przylacze. Przeczytalam kilka stronek wstecz i widze ze wcale sie nie nudzicie :) Niezla zajawka byla. To wcale nie jest zly pomysl z tymi probkami, fajna rzecz. Jak bede cos miala to wam napisze ale chyba co raz trudniej z tym bedzie bo widzialam tu juz tyle adresow ze szok. Sama wyslalam pare e-mail-i i z 3 stronek odpisali ze przysla probki. No zobaczymy. Mam jeszcze propozycje- nie wiem czy dobra- zauwazylam ze niektóre z was pisza adresy do jakis firm ale nie piszecie co to za firma. Trudno prosic o cos o czym nie ma sie pojecia. Moze by tak podpisywac?? Nie dlugo bede młoda mamusia i interesuja mnie stronki z probkami i gadżetami dla niemowlat- jak cos znacie to napiszcie. Ja znalazlam tylko do hugies ale widzialam ze to juz sie u was pojawilo. Pozdrawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do azallia
jak masz podana stronke to juz chyba mozna samemu doczytac czym zajmuje sie dana firma, ehhh... niedosc ze wszystko na tacy ma podane to jeszcze ma problemy. Moze jeszcze za ciebie meile mamy wysylac???? wes sie zastanow zanim cos napiszesz. a co do twojego pytania to przeczytaj wiecej niz kilak ostatnich stron a znajdziesz cala mase takich adresow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azallia wiekszosc firm wysyła dopiero jak sie urodzi dzidzie.Na pewno wysyła Nivea,Nuricia,Nestle(choc ostatnio wybieraja komu wysylac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry chodzilo mi o e-mail-e a nie o stronki bo z tym nie mam problemu. Chodzi o to ze np. pisze bioro@bioro.pl- i domysl sie co to z firma. Dzieki Eluńka83 pewnie masz racje ale spróbuje moze akurat co mi przysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azallia Nutricia wysyła,Nestle,Humana... Nivea ...chyba tyle przynajmniej ja tyle dostałam. W szpitalu dostaniesz mnóstwo rzeczy (jak urodzisz :P) www.superrodzice.pl zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pierwszy zestaw dostalam juz na poczatku ciazy, jak tylko mi karte zalozyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz byl listonosz,a w skrzynecce:katalog Fiata,katalog Opla,katalog Dom w stylu(moglo byc lepiej,ale dobre i to) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj tylko jedna przesyłeczka z miasta Wschowa a w niej: długopis, foldery oraz torba lniana na zakupy. Przesyłka polecona Mam nadzieje, że jutro coś jeszcze wpadnie do skrzyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie dzisiaj 1. niespecjalna przesyłka. Ostatnio same takie. Więc... - 2 pieluszki Huggies + ulotki. zdziwiłam się, bo dostałam odpowiedź negatywną już b. dawno temu. A tu taka niespodzianka...:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ^^ Hmmm mam mały problem dotyczy on Shreka jak chce zagrac to mi sie zawiesz w połowie i mi się nie pokazuje kluczyk (raz się udało pokazał sie) Ale od tamntego czasu nic :(:(:( Użyłam 3 przeglądarek (Opera, IE, Mozilla) I dalej nic :( ;( ;\\ I już nie wiem co mam robić może ktoś ma na to jakąś rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaTiC ja też tak miałam i czasami udawała się temu zapobiedz najpierw klikajac na inne przycisku co są u dołu np obejzyj nagrody najpierw je poklikaj a potem zagraj Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiuleczkusia
Chejka mi z always przyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×