Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam miłe towarzystwo :) znacie może jakies stronki gdzie przesyłają darmowe koszulki?? bo jak na razie to u mnie same katalogi i broszurki.... przydałaby się jakaś odmiana :) stokroteczkaaaa@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaTiC, mój chłopak miał ten sam problem. Później pojechaliśmy na obóz i gdy wróciliśmy - po dwóch tygodniach - miał już klucz i ma do tej pory. kliknij i.. http://nie-badz.bee.pl :) - proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piękne :)) wróciłam znad morza i od razu pakuję się na kafeterie :) po powrocie w domu czekało na mnie kilka przesyłek: -4 próbki kosmetyków z Bielendy -próbka perfum Lacoste -materiały informacyjne z jednego UM ale nie pamiętam :D i najlepsze: -3 długopisy, koszulka, 10 lizaków, 5 balonów z patyczkami,2 sporawe naklejki i kilka ulotek :) Sorki najlepsze było od Hjeny: -3 zarypiste kubeczki -4 świetne maskotki (nie spodziewałam się ich :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę jeszcze dodać, że przez moje przesyłki :( listonosza psy od sąsiada ugryzły :( i była policja i w ogóle nie ciekawie... a co do psów to są łagodne jak baranki ale defekt w tym, że chodzą luźną a są dość spore i w dodatku nie znoszą listka ( z wzajemnością).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Misty_sweet
-3 długopisy, koszulka, 10 lizaków, 5 balonów z patyczkami,2 sporawe naklejki i kilka ulotek -3 zarypiste kubeczki -4 świetne maskotki (nie spodziewałam się ich ) Skąd to dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
a u mnie dzisiaj: -makulatura z um Dolny Śląsk -makulatura, fajny mini kalendarzyk, smucz i długopis od... a z resztą jak ktoś będzie chciał niech pisze tu albo kasia_kaska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;* u mnie narazie nic już od tygodnia :( No poczekam może dzisiaj coś przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
macie adres do tego zlotego potoku i nalewki babuni bo nie moge znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
mnie tez interesuja koszulki najlepiej ze stronek pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też interesują koszulki i kubki. I duże paczki. I kurierzy. I wiem jedno - sami się nie zjawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie mi stronę/adres/firmę, napiszcie mi maila i go jeszcze za mnie wyślijcie! Ja też chce wielkie paczki. Wyśle ktoś do mnie wielką paczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dostałam dwa pierścionki 2smart4u ;) u mnie jeszcze nie było listonosza.... pewnie nic nie dostanę, ale mieć nadzieję nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniunitka nikt Ci nie wyśle jak Ty czegoś nie wyślesz... Też chciałabym się czymś z kimś wymienić, ale narazie nie mam czym... ;) Te pomarańczowe mnie dobijają jak wychodzą z ukrycia i zamiast się zarejestrować komentują fajne pomarańczowe( które są rzadkością) i czarne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
ej jak można się zarejestrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulajdus kliknij na preferencje ;) właśnie przyszedł listonosz i przyniósł 3 próbki z Ziołleku... fajnie tylko szkoda że tak mało :/ to pewnie dlatego, że mam dziwną skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pristine111
Hej! Jestem tutaj nowa. Zupełny przypadek sprawił, że tu trafiłam. No i tak Was sobie czytam.Ale powiem Wam, że to wciąga... Zdecydowałam się coś napisać, ale nie wiem jak mam się zalogować. Co prawda konto już mam, bo to część portalu o2 jak zdążyłam zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez z ziołoleku przysłali 3 próbki i mnuuustwo ulotek... ale zawsze to coś :) mogli pójśc na łatwizne i przesłać negatywa... a tak \"mała rzecz a cieszy \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pristine111
Albo to ja jestem głupia, że nie potrafię się nawet zalogować albo ta cała kafeteria leci w kulki. Nie nom, skoro i Wy mogłyście to chyba i ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj nic, a dzisiaj to, co ponizej: * Purina One (juz drugi raz) - dlugopis, notes/magnes na logdowe, spora torebka suchej karmy dla mojego kotopsa, ulotka i list; * Schering Polska Sp. z o.o. - ladne czerwone pudeleczko z lusterkiem i napisem \'pamiętaj o mnie\' (czekalam na nie ok. 1,5 miesiaca); ponizej adres: robert.jarecki@schering.de Ponadto kilka pozytywow, ale takich z \'opoznieniem\'. Po prostu musze poczekac kilka tygodni. No i przed chwila kolejny pozytyw, tym razem \'papierosiany\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam dzisiaj 4 próbki \"Cztery Pory Roku\" - 2 kremy i 2 balsamy. A wcale nie pamiętam tej firmy co mi to wysłała. I jeszcze dostałam kosmetyczkę. I całą skrzynkę mam zawaloną, bo od wczorajszego popołudnia net mi nawalił. I zamiast pisać meile muszę porządki robić. O - to też uroki \"maniactwa\" lub hobby jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×