Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

a wracając do tematu to jak wroce z pracy to zobacze czy cos bedzie w skrzynce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noteczka do Lupa tamta byla:P ja sie nie maluje:P ale duzo osb sie zdziwilo... czasami tylko zakladam pierscionki czy bransoletki,ale reszta mi do szczescia nie potrzebna jak narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gimnazjum jest to moim zdaniem jeszcze do przyjęcia . Ale u nas w liceum by to nie przeszło:P Chyba wiadomo ,że dziewczyny chcę jakoś wyglądać:) Koniec tematu :D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem:) Macie może firmy które wysyłają notesiki takie małe? Uwielbiam je:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam firm,ktore poszukują notesiki,ale szukam...jesli znajdziecie to mozecie podac jakies str...postaram się odwdzieczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshhe ... przeczytałam te wasze wpisy odnośnie szkół....wiecie co?? Cieszę się ogromniasto, że już jestem na studiach i mam to głupie gimnazjum i LO za sobą. U nas na szczęście nie było takich wymysłów. Co prawda w LO v-ce dyrka czepiała się, jak ktoś miał czerwony sweterek haha a sama w takich łaziła namiętnie :) :) ja bez pierścionków i bransoletek nie wytrzymałabym, a tak w ogóle to co komu one przeszkadzają? bez sensu te dzisiejsze szkoły...bez sensu ministrowie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zaczęłam liceum. Wydaje mi się, że mam świetną wychowawczynię ;) Czekam na listonosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica220 ja tez sie ciesze, ze to juz ostatni rok w tym okropnym co prawda gimnazjum nie tak jak ty liceum :/ zmainili nam ksiedza na takiego sztywnika ehh... a teraz rala sie do sredniej bedze liczyc. poprzednie 2 latka mialam rele z takim ksiedzem, ze zawsze ogladalismy jakies filmy typu niemy krzyk itp. a ocenki byly za to, ze sie na rekolekcjach bylo, za to, ze na pasterke sie poszlo, za to ze sie jest itd. a co do mundurkow to jakies kamizelki maja byc, ale jeszcze ich nie zrobili (na szczescie) wic nie mam pojecia jak beda wygladac... a i moje urodzinki beda w ferie zimowe :( ale juz 20.06 zakończenie roku wiec głowy do góry i liczymy dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :/ My na religii też nie robimy nic, znaczy rozmawiamy sobie na różne tematy , które sami wymyślamy:) A oceny mamy np z zadań domowych, które katechetka zada raz na 2 miesiące:D Ja tak nieoficjalnie kończę rok szkolny trochę wcześniej , bo w kwietniu. W maju już tylko ( albo AŻ ) matura . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tylko matura :D na prawdę w porównaniu z egzaminami na studiach to tylko matura :P więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty_sweet ty piszesz matutke a ja egzaminy :D:D:D ale mam szczescie, ze nie urodzilma sie rok pozniej musialabym jeszcze pisac z tego okropnego niemiola.... brrryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam takiego @: Witam Cieszę się zainteresowaniem naszą firmą. Firma Dr Wolff - niemiecka firma farmaceutyczna fryzjersko-kosmetyczna współpracuje tylko z salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi, więc produkty linii Alcina Balance Kosmetik są dostępne do sprzedaży tylko w tych miejscach. Chętnie wyślę próbki. Jeśli nie prowadzi pani salonu to zapraszam na www.alcina.pl by znaleźć salon w swojej okolicy. Jeśli nie ma to prowadzimy także sprzedaż wysyłkową z naszej akademii szkoleniowej na Damrota 6 w Katowicach. www.akademiaalcina.pl Zapraszam też do zapoznania się z ofertą dla panów na www.alpecin.pl i nowa linia dla pań przeciw wypadaniu włosów na www.plantur39.pl - już wkrótce także po polsku. Zajmujemy się także przedłużaniem włosów firmy GreatLengths. czyli wysla mi te probki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałbym pisać egzamin z niemca :P Ciekawe jak będzie on wyglądać :D Za to maturę wolałabym z angla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o te języki obce to kocham niemiecki :D A to na egzaminie gimnazjalnym nie mozna sobie wybrac z czego chce sie zdawać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja dziś zdobyłam autograf RUBIEGO SCHUBERTA i z BEKO PŁYTE I DŁUGOPIS I JUŻ CZEKAM NA JUTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siostra wyjęła ze skrzynki: - 2 grube katalogi o podróżach egzotycznych - smycz, katalog, notes, ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roski= ja też dostałam takiego maila z Dr. Wolf dość dawno i do tej pory próbek nie otrzymałam... zobaczymy, może po 2 miesiącach przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie!! zawzielam sie bo mam juz tego dosc. od jakiegos tygodnia systematycznie zglaszam do usuniecia linki 3dwhite, moze zauwazylyscie ze jakby jest ich mniej, zglosilam tez (jak kilka innych osob) to cale spamowanie do organizatorow konkursu/. przejrzalam topik od poczatku sierpniai kazdy link zostanie zgloszony! nie interesuja mnie inne topiki, ale ten jest mi szczegolnie bliski, bo tu zaczynalam moja przygode z probkami, a przez to co narobily te oszustki z 3dwhite, trace ochote na uczestnictwo na tym forum dzis dostalam katalogi z bon prix otto stihl dekoratornia plyte cd z drzewem genealogicznym z Francji propozycje reklamowa portalu farmaceutycznego i katalog z ksiazkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie od kilku dni susza w skrzynce, no cóż listonosz nie chodził u mnie od 5 dni. A co do tematu szkolnego, względem pierścionków, kolczyków itp. To dla waszego dobra, aby komuś nie stała się krzywda. A co do malowania to zgadzam się z wami, że delikatny makijaż nikomu nie powinien przeszkadzać. Pozdrawiam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuza
hej dziewczyny.wiem wiem.jestem pomaranczowa ale che sie zalogowac i byc czrna ale mam pytanko czy jesli zaloguje sie i bede juz na czarno to czy moj nick bedzie sie pokazywal w rubryce pseudonim automatycznie jesli bede chciala napisac jakiegos posta czy nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dzuewczyny u mnie rok szkolnyzaczal sie pelna skrzyneczke i jestem zadowolona dostalam: - rufin 3 probkli szamponu i 1 probke nie wiem czego... - UM Reszel sliczne 3 pocztowki przypinka i informatory - UM boleslawiec mapka dlugopis i i nformartory - 4 probki i Mincera _ i jeszcze z jakegos miasta pocztoiwka i informatorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przyszłam do domu a tu….: -2 przesyłki z allegro -4 próbki z Mincera -4 próbki z Gler (wysłałam do nich kopertę ze znaczkiem i tylko 4 próbki!!!!!!!!) -długopis i nożyk budowlany (dla taty w sam raz :D ) -taką przesyłkę, żeby kolekcjonować przepisy kulinarne-takie same kolekcjonowała moja mama 4 lata temu :D Jak odeślę w ciągu 9 dni to otrzymam dużą paczkę i patelnię i mam szansę na dvd  Jak mówiłam – poniedziałki są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to nie lubię poniedziałków:P Dzisiaj tylko przewodnik ( choć ciężko to nazwać przewodnikiem , same reklamy w środku) po Colorado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×