Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość bloomcia
Dzięki ja sie tym bardziej ucieszyłam bo to moja 1 paczka z gadżetami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bloomcia poprosze ten adresik:).jesli nie na forum to na maila:).chetnie sie wymienie.oto moj mail: g-bi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy firma indyjska Hem wysyła bezpłatnie kadzidełka? Czy jest ktoś na tym forum kto otrzymał/ała bezpłatne kadzidełka od tej firmy?? Jeśli tak to bardzo proszę o kontakt - e e-mailem(nadirah@vp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoraz z was jest w klubie iwostinu lub dove?jakie ulgi tam przysluguja ?przysylaja jakies probki?bo nie weim czy warto sie zapisywac:(pomozcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bloomcia gratujuje paczuszki mam takie pytanie znacie jakies stronki gdzie mozna zamówić jakies informatory itp. na temat niemiec (najlepiej, zeby były po niemiecku...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomcia
Ten adres był tu już kiedyś przez kogoś podany i to stosunkowo niedawno,wystarczy poszukać trochę:P a Paika naprawde nie masz mi za co dziękować,ja zawsze jestem szczera do bólu!!! :D haha Ps.Zobaczcie "troche" stron wcześniej a sami dojdziecie do tego co to za firma :D a i nie będe musiala kazdemu podawac z osobna,z narażaniem sie na pasożyty społeczne :P bo broń Boże ktoś jeszcze Paice poda wymieniając sie bzdetnymi linkami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mi już spokój, dobra? To naprawdę nie jest miłe. Tym bardziej, ze mnie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bloomcia zapodasz adres? basia944@op.pl ____________________ misia-m13 to moja kuzynka... monika jesli Ty nie bd dawac adresow tutaj na kafeterii to nikt Ci za darmo tez nie bd dawal... _________________ u mnie ostatnio kilka dlugopisow nalecialo:) _____________ mam prośbę co do czarnych... proszę napiszcie mi cos na maila... bo mam do was sprawę... z góry dziękuje;** _________ pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszlam jakies 10 stron i chyba jestem slepa albo cos;d ale nie mooge znalezc tej nazy firmy:(jesli ona juz sie znajduje na kafeterii to mozesz spokojnie podac.jesli ktos mial ten adres wziasc to juz wzial a ci jescze go nie znjaja moga skorzystac a widziesz ze masza jest zainteresowanych. Ja podaje adres zainteresownaym probkami perfum Carlo Bossi: biuor@carlobossi.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się normalnie nie moge doczekać jutra;) Ale jak przyjdzie do mnie sama makulatura to sie wkurwie. Chociaż powiem Wam szczerze, że u mojej siostry w szkole jest zbiór makulatury. Każda klasa przynosi makulature a potem dostają za to pieniądze i jadą sobie gdzieś za tą kase pod koniec roku szkolnego. A niektóre klasy zarobiły na tej makulaturze nawet 500-600zł. To tyle. Pozdro dla forumowieczek - wszystkich ;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na Always i Gwiazdy Pustyni....;( pisałam na gg do Gwiazd Pustyni i napisali że się nie wyrabiają i może to trochę potrwać....ehhh....ja zawsze jestem ostatnia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na nie czekam, a może dostał ktoś ostatnio przesyłkę od KIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze bloomcia nie poda tego adresiku.czy jest tu ktos kto zna ten adresik i poda mi go?proszzzzzzze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z Kia jeszcze tez nie przyszlo... a ja niestety nie znam tego adresu... od tego co Bloomcia miala... jak bd mieli to podzielcie sie... jakos sie odwdziecze...:) juz jutro listonosz chodzi...ciekawe czy coś przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienkaaa
hej mam pytanie czy znacie jakieś adresy gdzie mogę dostać jakieś katalogi o ogrodnictwie??? projekty ogrodów itp... bardzo przydadzą mi sie w pisaniu pracy magisterskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomcia
Podpowiedź to coś w rodzaju "banku" :P i nazwa taka jak nazwa pewnego sportu :P:P :D:D jak sie ktoś domyśli to niech wysle ładną prośbe...bo wiem,że nie każdemu jednemu wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawiem
ja juz wiem bu hahaha chyba rozeslalam wszystkim znajomym dzienki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomcia
To sie nazywa pasożyt ...ech miejmy nadzieję,że nie spali :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wam :)) nie bylo mnie caly weekend i ponad 2 stronki czytania :) ale juz mi sie udalo pokonac wszystko :D Ja wiem o co chodzi z tym bankiem bo gdzies to tu juz bylo ale dawnooo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie wiem, o jaką firme chodzi... :( W piątek dostałam zdjęcie z Canona, informator i 2 przypinki, katalog(wyd. Siedmioróg), 2 herbatki, chustke na glowę (dla dziecka). Ktoś chce jakiś adres(z tych przesyłek) ? Pisać na asienka1001@o2.pl . Z chęcią odp i dam adres bez żadnej wymiany... Ktoś pytał o Always i GP. Ja z Gwiazd Pustyni dostałam 7 próbeczek ;) Pięknie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Roxi, pytalas o informacje na temat Niemiec- o co konkretnie Ci chodzi? Mam na mysli czy to ma byc bardziej plityczno-gospodarcze, czy widoczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o SKOK
Stefczyka. Mam pytanie,długo czekałyście na przesyłkę z Gwiazd pustyni?Napisałam do nich na maila,ale nie wiem czy został on wysłany bo tego dnia miałam problemy z netem i co chwile mi rozłączało.A znowu nie chce wyjść na pazernego głupka i pisać drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×