Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość pomaranczowaaco
czekam dzisiaj jak nigdy na listonosza w domu nazywamy go żartobliwei"donosicielem' czekam... bo ma przyjść lala z allegro ale może jakieś próbki też się trafią co do " wypowiedzi' jakiejś pustej osoby chce skomentować to jednym słowem ŻENADA tak szczeże mówiąc mi nawet nie chce wysyłać się tych maili a wiem że np ze złotego potoku bez problemu by było ... no ale cóż leniwa jestem wypełniam formularzyki samo przychodzi czekam kiedy ruszy akcja "rosnij zdrowo " pedigree bo wysyłali fajne rzeczy dla psiaków i kotków www.psygora.pl www.rosnijzdrowo.pl czekacie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam nadzieje, ze w tym roku cos dostane dla mojego kociaka :) poczekamy zobaczymy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaaco
u mnie dzisiaj "donosiciel" przyniósł tester bieli od vizira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh..Szkoda słów na tych palantów. Dziwne, że wszyscy którzy są po stronie \"on21\" [czy coś takiego] są pomarańczowi. Z google. Dziwne. Google też sie prosiłeś o darmoche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie nr gg Onn21 (Baja)? To macie: 3227766 (prawdziwy) Bombardujcie go wyzwiskami, bo sobie zasłużył. LoL2.. x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onn21 - vel. Rządza Zemsty - kultury trochę. To co wyprawiasz i podszywasz się pod inne tymczasowe nicki - nie jest zabawne, a wręcz żałosne. W internecie też wymagana jest kultura. Choć w twoim przypadku może to być trudne to niestety musisz dostosować się do funkcjonowania wśród innych użytkowników na tym forum. A co do tych pokemonów, czy jak kto woli wyłudzaczy adresów - wystarczy mądrze zignorować - czyli nie pisać nic. To naprawde jest o wiele lepsze, aniżeli pisanie bzdetnego komentarza, rodem dla zbuntowanego 11 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Sysia
Hej musze wam się pochwalić że i ja robię postępy! Dzisiaj listek przyniósł 10 katalogów :-))))) Ale niestety jeszcze nie otwarłam bo zaraz muszę wyjechać z domu :-) Jak wróce to napisze co dostałam! Pozdrawiam Wszystkich Gorąco :-)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onnn 21
Drogi kolego a mógłbyś podać strone firmy z której dostałeś te dwa długopisy i ten notes?? Będę bardzo wdzięczna pozdrawiam gorąco PA :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah jak mi przykro :D :D :D niestety na pasożytów i tak nie ma mocnych... będzie żerował jako pomarańczowy. U mnie dziś paczki z allegro :) na darmowe już nie mam czasu, z resztą dostaję w firmie ogrom próbek kosmetyków fryzjerskich :) i różnych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princ
hej! mam prosbę o podanie spr na 100%:) adresów i stron z darmowymi próbkami kosmetyków takim za których przesyłke się również nie płaci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princ
polecam lekturę około 300 stron wstecz :) dzisiaj tylko 3 fotki z canona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Sysia
A u mnie wczoraj same katalogi: -Klub dla Ciebie -Domy gotowe + płyta CD -vancous Oleil - Camping Holidays -firany wisan -domy -noweczesne systemy nawadniania - płyta CD -katalog mebli x2 -katalogi z ubraniami x2 Tylko tyle bo do próbek i gadżetów nie mam szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu..Wczoraj wieczorkiem wysłałam ponad 20 maili, i już jeden negatyw :( Czekam..Może coś przyjdzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj dwie spore próbki herbaty firmy Clara z www.trinkt-tee.de ,i sporo próbek kosmetyków z firmy Oceanic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina332
zalogowalam sie na tej stronce i co dalej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra7
Poklikaj, zaproś znajomych i wybierz kasę z konta. Po raz drugi wypłata, szybko, bez zwłoki i kłototów. Jedna z lepszych firm. www.centrumreklamy.com/index.php?refid=54098

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradziejjjj
A ja wczoraj dostałam kartki zapachowe i pięć kadzidełek :) zamawiałam tu: http://infobot.pl/r/nm1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradziejjjj
A ja wczoraj dostałam dwie świece zapachowe i pięć kadzidełek :) Zamawiałam tutaj: http://infobot.pl/r/nm1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princ
a płaciłaś coś za przesyłke za te próbki christiny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Wczoraj Suppe Waldpilz z niemieckiego Knorra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Próbki wysyłamy pod warunkiem, że klient wyśle do nas kopertę zwrotną z adresem i naklejonym znaczkiem. Zazwyczaj jest ich kilka. Natomiast do każdego zamówienia dodawany jest duży pakiet próbek i testerów. Wszystkie informacje dotycząc produktów znajdują się w naszym sklepie internetowym oraz na stronie www.gler.pl Pozdrawiam serdecznie Aleksandra Koczewska Esklep Gler Sp. z o.o. ul. Szpitalna 8 39-400 Tarnobrzeg tel. +4815 823 03 60 wew. 24 fax +4815 823 01 03 email: esklep@gler.pl www.e-styl.pl www.esklep.gler.pl www.gler.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princ
codziennie losowanie super nagród, aby wygrac wystarczy codziennie obejrzec 6 reklam, zajmuje to max 5 minut. aby zwiekszyć prawdopodobieństwo wygranej trzeba spr wyniki kilka razy dziennie co daje wiecej punktów. Miłej zabawy:) http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=prin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×