Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość gosiaaxd8
ale fajnie macie.. ja jestem tu nowa i nawet ie bede prosic o jakies linki ale wiecie co! iore sie do szukania jak znalesc probki hugo bossa ale bym chciala ale coz marzenia sie spelaniaja!! moze jak zacze szukac to gdzies w marcu znajde ii w czerwocu mi przysla akurat bede maiala xD Hugo Bossa xD ajj szkoda ze to tyle szukania:( Gratuluje wam próbkomaniacy! ja dopeiro zaczynam moze od was sie naucze:P Pozdrawiam ;* ~~Próbki Hugo Bossa :P:P:P~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia np - www.bossfragrances.com damski www.christina-aguilera-perfumes.com www.lacostepourfemme.com www.dunhillfragrances.com www.lacostepink.com www.lacoste-parfums.com www.pumafragrances.com to są adresy z kartek zapachowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_mazur
dla zainteresowanych smyczki dają m.in./ np. w straży miejskiej w warszawie wystarczy napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna osoba pisała do mnie kilka @ z prośbą o adresy kilku moich zdobyczy. Podałam i co? Kiedy ja poprosiłam o to samo w zamian (tak obiecała wcześniej) to ---> kontakt się urwał. TA OSOBA DOBRZE WIE, ŻE O NIĄ MI CHODZI !! Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiccca
Proszę o napojenie mnie www.asiccca.szczam.pl :* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Piętka
Witam:) Wydaje mi się, że to forum jest bezsensowne. Uważam, ze ktos stworzył to z myślą, że będziecie się wymieniać adresami, a Wy tylko się chwalicie tym co dostaliście. Nie wiem czy przemawia przez Was taka chciwość i chytrość czy jest jakaś inna przyczyna tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Piętka
No i ten znów się chwali. Zastanówcie się trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj dostałem z www.ziololek.pl lub www.linomag.pl - prośba na konkretny typ skóry i wiek, spróbujcie w www.miraculum.pl, na adresy serisów Błagam tylko nie proście o kredki i ołówki......... Stare, ale nadal aktualnie i......sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Może napiszecie o zagranicznych stacjach radiowych i tv.......wyłącznie spawdzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Z USA www.mariobadescu.com , na servis info@mariobadescu.com , otrzymałem tylko raz zestaw kosmetyków na konkretny typ skóry. Drugim razem , nie otrzymałem.....................może Wam się powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patus
http://szybkitomek.pl/?ref=34218 Tu możesz jednocześnie bawić się i zarabiać. Sprawdź się. Bądź szybki. Wygrywaj kasę! Sprawdź swoje umiejętności. Graj i wygrywaj kasę! Ćwicz szybkość pisania i refleks, powiększ swoje kieszonkowe! Zarabianie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Sprawdź to! Tutaj sie walczy z przecienikiem kto szybciej napisz 10 wyrazów, jeśli wygrasz otrzymujesz 10% jego stanu konta jesli przegrasz on otrzymuje 10% twojego stanu konta :D wyplacanie ieniedzy od 100zł :D rekjestujcie się fajna zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) u mnie na razie pustki. Może coś w tym tygodniu przyjdzie. WIOSNA----> :)))))) Hjena, złożyłam właśnie wypowiedzenie w mojej obecnej pracy... po 2 latach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnichk867
witam potrzebuje jednego adresu mianowicie firmy która wysle mi jakis kalendarz na 2008 rok potrzebny mi jest, na ktos jakis adres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnichk867
ten e-mail jest poprawny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam świetny 3dzielny kalendarz z www.destryfikatory.pl ale to na firmę, można spróbować :) Gosiu, gdzie jesteś kiedy Cię nie ma :D ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Baja skąd dostałaś to powiedz? to ci podam też adres ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomula weź wyluzuj...ośmieszasz się tym żebraniem. Na tym forum mało kto Ci poda adres. Oni się tylko przechwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misty aż tak cię wkurzyli że sie zwolniłaś?? czasem bywam, czytam was namiętnie tylko nie ma się czym za bardzo chwalić, kilka bonów w look4win, przesyłka z Płońska z informatorami i długopisem :) bawię sie w prizza, buxy i look4wina poza tym mam gości :( więc nie wiem kiedy na dłuzej się pojawię hehe, no i nic nie wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dostałam katalog domów z płytką. Spróbujcie tu. www. Milanex.pl wissan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjena, wkurzają mnie (nas) dość ostro od początku, teraz jest tylko gorzej... walnięty szef :) ale idę pracować do firmy kuzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magik125
Ten temat stracił sens!!! to forum miało być dla wszystkich, abyśąmy podawali adresy i wymieniali sie niemi1!!!a wy sie tylko chwalicie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×