Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

cześć dziewczyny, ale sie nie wyspałam. całą noc śniło mi się ze uciekam od policji :0 a nawet nic złego nie zrobiłam, spiewałam tylko piosenke łapy łapy 4 łapy :/ lece na kawe i zaraz przyjde przeszukiwac google i altviste 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika321 - ja mam juz dosc wchodze sobie tu lajtowo na chwilke by cos dodac albo po prostu poczytac i co widze - nerwy, wyzwiska, chamstwo..etc. i to maja byc kobity??? szkoda pytan - naprawde teraz to juz powaznie sie zastanawiam czy sie nie przezucic na inne albo zeby sobie pracowac sama dla siebie....i sciagac linki dla siebie... ech...:( Ahti placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego ze was niunki ostatnio zaniedbalam:) robie maly spis zawartosci mej skrzynki z ubieglego tygodnia:) i tego co jeszcze jest tez:P kataolg quelle, jakies 20 probek z dermiki (bardzo bardzo fajny mus poziomkowy i cynamonowy - polecam jesli chcecie sobie sprawic cos fajnego na wakacje), przewodniki po portugalii, grecji, zurychu, nashville, missisippi, dior, katalog bon prix\'a, tampony ob po raz drugi (chyba im sie cos pokickalo), koszulka + smycz+ wycyganiona bluza od mojego ukochanego piwa Perły, przewodnik po liverpoolu, papierosy z marlboro (2 paczki) - ale to juz od dawna przysylaja, kalendarz niestety na 2005 rok z l&m\'ow, dlugopis taki fajny dla chrzesniaka z kubusia (niestety musialam oddac bo by sie na mnie obrazil ;) ), issey myjake po raz drugi kurde mam jakies gupie szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivi_queen - prosze podaj nazwe przewodnika po grecji, albo jakis odnosnik co do niego :) he cos musialam stracic bo na pewno linka przegapilam podaj cokolwiek reszte sobie znajde fenkiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jakis adres pisalas do Marlboro i L&Mow ???? u mnie dzis katalog zegarkow wraz z slicznymi pocztowkami taka jakby niby ramka na zdjecia ;) i probki (po 30 ml) kremow z anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderatorka - ma absolutna racje... Dzieki ze jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na 14.30 - 15.40 :) wczoraj nic nie dostałam to może dziś? po jakim czasie dostałyście OB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś tylko 2 paczuszki, ale za to jakie -obydwa polecone!!! Jedna- koszulki z radia \"antyradio\", druga- Nivea- mleczko di pielęgnacji ciała dla dzieci w takiej małej saszetce. Miły początek dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo dziewczynki :* Ivy, Brawurka widze, ze mamy klony tutaj hehe :D OCZYWIŚCIE WIADOMKA , ZE Z POMARAŃCZOWYM NIE JA PISZĘ. NO ALE FAJNIE MIEĆ KLONA ... MOŻNA SIE Z KOGOŚ PONABIJAĆ, ŻE JEST TAKI \"INTELIDŻENT\" PERSON :D:D XTINKA JEST SUPER LASKA I PROSZĘMI JEJ NIE OBRAŻAĆ.... ŻAL WAM D*PSKA ŚCISKA :P Moderatorka ma racje. Nie warto sie takimi przejmować... Zawsze tak było, jst i będzie , że niewychowane bluzgają na nas NAJGŁOŚNIEJ ..:D:D TYLKO, ŻE CHYBA SIĘ NIE DOMYŚLAJĄ, ŻE JE WYŚMIEWAMY HIHI :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana - spoczko spoczko dzieki za przypomnionko :* akurat mam przy sobie ten blyszczyk, czekaj patrze - L. Leichner by Polyco GmbH 88179 Beimerstetten dziekuje za przypomnienie :) tylko wrzuccie w wyszukiwarke i znajdziecie - przypominam ; dostalam 4 probki pomadek i duzy blyszczyk do ust Ivi - dziekuje za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek laseczki 🌼 U mnie już po listonoszu : -przewodnik po południowej Australii -Caudalie - 1 tubeczka kremu +8 próbek -kartki z niemiec. Okej laseczki ja lece , bo jade do cioci 👋 🌼 dla Was i ignorujcie tych, co chcą zniszczyć te forum. To ich najbardziej zaboli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahti wpisałam w wyszukiwarke to , ale wyszłomi tylko L. Leichner Kosmetik GmbH- kosmetyki przyjazn do pielęgnacji zwierząt ...:( hehehe lepiej ja dziaj niczego nie będę szukać może tak będzie lepiej hihihi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zakochanaaaaaaa
jakie próbki dostałaś z Anglii? Z jakiej firmy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nice_Girl - niezle hehe no ale ja zwierzaczkiem nie jestem hehe i raczej kosmetyki moich zwierzat trzymam na innej polce :) nie no cos musialas przegibac - poszukaj jeszcze raz - warto bo blyszczyk fajny :) polecam aaa i nawet w takiej fuul size wersji :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana - a widzisz :) bo cos mi sie tak z Twojej wypowiedzi uwidzialo ze troszke Ahti nie dowierzasz haha a ja po prostu mam troszke obowiazkow i wylazlo mi to z glowy :) ciesze sie ze znalazalas :* zycze co by Tobie i innym dziewczyna poslali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaa pliss podaj maila bo ja nie znalazłam :( i proszę - piszesz po angielsku? zabieram się do szukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jest nazwa tej firmy Polyco GmbH ?! ... no wiadomka , ze nie ...W TO AHTI NIE WĄTPIĘ, ŻE ZWIERZACZKIEM NIE JESTEŚ :P TYLKOMNIE SIE MUSIAŁO COŚ POMIESZAĆ... hehehe ..zdarza się...zwłaścza , żejeszcze jestem trochę niedorobiona, bo dopiero wstałam hihi :D:D (jednak posłam spać o 6 hihi) SPRÓBUJE JESZCZERAZ WPISAĆ Polyco GmbH o ile to nazwa firmy hihi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZis dstałam przesyłke z Oceanic,była USZKODZONA!!! czy Wy dostałyscie od nich przesyłki,u mnie były tylko same ulotki,a u was??? Mamj jeszcze pytanka,co otrzymałyscie od NATURELLA i czy duzo jest informacji o antykoncepcji od Scheringa? to sa same ulotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu tyle czytania przez jedną noc... dziewczyny, czy ja mam oślepnąć od tego kompa :D żartuje oczywiście:) fajnie ze jestescie a tak w ogole to przyszlam sie pochwalic ze dostalam z Wasy i zaraz sobie ide kupi ich pieczywko :) pozdraiam:) zaraz sprawdze poczte i sie okaze czy jakas odpowiedz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj tylko Netia-magnesik z notatnikiem i od info@naturell.pl długopis+ katalog+ notatnik :) juz sie nie moge doczekac poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Girls :D U mnie dziś 16 paczuszek. - książeczka o alergii Cet Alergin (przyda się bo jestem alergikiem) - Netia - podkładka pod myszkę i ulotki (troszke jestem zawiedziona, bo innym powysyłali wypasiona paczuszki, ale dobre i to ;) ) Prewodniki: - PORTUGALIA - JUPI!!! już dawno nie było tak wypasionej paczki - cudne te przewodniki i chyba z 15 + mapy (z Ambasady a Warszawie) - ARGENTYNA też ładniutkie (ambasada) - INDONEZJA (ambasada) - EGIPT fuul wypas hihi ;) (ambasada) - Berlin przewodniki i mapy (sporo) - SŁOWENIA - LUGANO (Szwajcaria) duża paczka po raz drugi, chyba się rypnęli - BRISTOL x2 to samo - Moncton Canada - North Carolina USA - HALIFAX - ANGLIA - NICEA AHTI -----------> z jakiej firmy niemieckiej były te próbki pomadek i błyszczyk? Podaj nazwę please! resztę sobie znajdę ;) Pozdrówki dla wszystkich fajnych dziewczynek stałych i nowych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.Leichner - to jest czesc glowna tej nazwy reszte podalam wyzej :* koperte wyrzucilam ale spisuje to co jest na etykietce jedna z Was juz znalazla ich stone niechaj wrzuci na glowny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu było zmieniać topik i tak roi się tu od mało inteligentnych osób. Przecież to żadna filozofia wejść na nowy topik i rzucaś bluźnierstwami! Proponuję wracać na poprzedni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×